• DrawTube
    4.7k
    Tko nam kriv što nismo mogli samo s članovima sve rasprodati, očito još nismo dovoljno "zreli" za to, i to je ok. Ovo je prvi put da probavamo ovak nešto i očito od 44 tisuce clanova imamo otp 15 tisuca koji su spremni kupiti karte za bilo koji derbi .

    Iskreno prije sam da se sve rasproda ovak, ak i bude kaj padobranaca lako ih se ušutka, a tko zna možda upravo ovih tisuću , dvije ljudi razlike nakon odluke kluba budu ključne da nam prosjek sezone bude preko 10 tisuća po tekmi..
  • Dubbbrava
    446
    Evo veli prognoza da će se u petak ispadat do podne i nakon toga se očekuje suho vrijeme.
    Svi članovi u 11:00h na karatanu!!
  • nemapredaje
    3.2k
    Vidim nije riješen problem iznosa provizije na online kupnju karata.

    Gledam iznos paketa za zapad i samo njihova provizija ispadaja 20€. Pa tko će to kupiti?

    Znam da postoji važeći ugovor s Dekodom, ali ne znam jeli se taj ugovor pokušao razvrgnuti?
  • din
    442
    jel bi ti kao Dekod pristao na prijevremeni raskid ugovora gdje i sam vidiš koliko zarađuju po karti?

    Vjerujem da su naši pokušali, ili još pokušavaju, ali sigurno se pita i Dekod
  • Felip
    174
    Na karatani osim što ne plaćaš harač moći će se platiti i u ratama. A unatoč tome je valjda otišlo 4000 paketa online pa sad računaj koji je to prihod dekodu i što se više isplati kupcu.
  • nemapredaje
    3.2k


    Naravno da se u tom slučaju trebaju platiti neki penali, pa onda odvažeš.

    Ali ovo je teški harač. Oni će samo na ovim paketima zaraditi cca 100.000€
  • jakov1
    83


    Jel bi ti kao Dinamo, koji se kune u vaznost clanstva, teret placanja haraca ostavio na clanu ili bi ga preuzeo na sebe?
  • Ludovic IX
    7.2k
    uvijek imaš opciju - kupiš online bilo što i platiš dostavu (istina, nekad je i dostava besplatna ali ne prečesto) i i maš opciju dolaska on site di ćeš proizvod kupiti direktno bez naknade.

    Dal dinamo treba plačat našu komociju što mi kupujemo njegov proizvod iz fotelje? 8,5% je previše i tu treba raditi pritisak na njih da se to promijeni. pa makar dinamo morao prodavat preko novog web shopa i morao zaposliti dvije osobe da samo to rade.. ali i onda bi trebalo uzt neku minimalnu naknadu za kupovanje online da se to i klubu isplati
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jel bi ti kao Dinamo, koji se kune u vaznost clanstva, teret placanja haraca ostavio na clanu ili bi ga preuzeo na sebe?jakov1

    zasto bi dinamo, koji se kune u navijace, pustio sve da placaju ulaznice, ili bi teret placanja ulaznica preuzeo na sebe?

    ne pricaj gluposti
  • jakov1
    83


    Nije uopce usporediv primjer. Prvo, cijena ulaznice je navijacu najavljena unaprijed, a ova online naknada je cista podvala. Drugo, kroz ulaznice navijaci pomazu klubu, a kroz naknadu nekoj trecoj strani.

    Ja niti nemam problem s placanjem te naknade dok je stari ugovor na snazi, ali me zivcira kako se svaki put brani klub u ovom slucaju, kao da nema nekog rjesenja koje bi islo na ruku navijacima.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ja niti nemam problem s placanjem te naknade dok je stari ugovor na snazi, ali me zivcira kako se svaki put brani klub u ovom slucaju, kao da nema nekog rjesenja koje bi islo na ruku navijacima.jakov1

    pa ti si dao glupi primjer, pa sam ti ja odgovorio glupim primjerom.

    Naravno da ovo ide trecoj strani, i tu je problem.
    Realno, netko radi neku uslugu, tu uslugu netko koristi i placa da ju koristi, nista neobicno.
    Kada je ta usluga preplacena, kao ovdje, naravno da je problem.
    ali, ugovor stoji. Klub je potpisao ugovor za to i ugovor se mora ispostovati. Sigurno se ugovor moze raskinuti ali to je i financijski lose za kluba i sigurno nije mala naknada.
    Vjerujem da se i te opcije razmatraju, da klub plati raskid ugovora i da se ide na ruku navijacima ali nije tako jednostavno.
    Mozda ugovor nije dugotrajan, mozda je bolje pricekati,.

    Ali vjerujem da je problem, kao sto je netko drugi napisao, to sto nema drugih pruzaca usluga koji bi zamijenili postojeci. Nije da ima 10 firmi koje to mogu omoguciti.

    Klub zna za problem, kao sto je iskomunicirano, sagledavaju se opcije i nesto ce se rijesiti nekad u budunocnosti.

    Zasto bi klub isao na opciju da placa uslugu umjesto navijaca?
    Da li je omoguceno da kupis karte bez toga? Je. Nije da je to jedina opcija.
  • recikaj86
    352
    Prije se uživalo na ovoj temi s objavama Liksa i Dede...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ovo je nova tema transferi.
  • K3p
    167
    Pisano je ranije zašto u ovom momentu nema drugog riješenja... Svi se slažu da je previše, ali nemožeš raskinuti ugovor ako nema alternative. Ili ti je ok da uopće nema online karata?
  • Dalmatinec
    622
    Kako ćeš sad uživati kad prodaja za derbi ide loše?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.