• NitkoBitan
    17k
    Imate bbb i 86 u imenu...
  • don
    5.6k
    lajkao sam isključivo zbog prvog djela posta i unošenje onolikih mrziteljskih transeva (odnosi se na mrz... din..)
  • Dubbbrava
    446


    Poanta posta je i bila isključivo u tome ali vidim da me ponijelo pa sam možda otišao u krivom smjeru a neki ovdje jedva to dočekali
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Pa oni će mrziti bez obzira, to im je u vlajskim genima zapisano. Ako neće poruke dizati, pjevat će... Ali za mrziteljske transparente se slažem, treba oduzeti. Za skidanje i maltranje kao što oni nama rade dolje, ne se spuštati na tu razinu...
  • Paggini
    19.7k
    sam možda otišao u krivom smjeru a neki ovdje jedva to dočekaliDubbbrava

    A mislim, naravno da treba klub napraviti u nekim granicama humanosti što je više moguće da se to spriječi, ali snašli su se zadnji put kad su rascjepkali to mrzim dinamo na pojedinačne krpe, pa je prošlo. Isto kao što ih se nije pustilo zadnje kolo prije dvije sezone s istim sentimentom.

    Snašli su se, jebiga, svaka im čast na tome, dobro je da to rade jer je dobro za navijački svijet, da se pokušavamo nadjebati.

    Dodatna represija u tom slučaju fkt nije potrebna jer opet napominjem - načini unosa su kojekakvi, a klub fkt može malo toga napraviti da se to spriječi jer oni imaju konekcija u Zagrebu gro, mi dolje nemamo skoro pa ništa jbg...

    Volim takve stvari vidjeti jer daje dodatan štih derbiju, da gori sve, da se ne volimo i da ih nabijemo na terenu pa nek si nose taj smrdljivi trans doma mami.
  • NORTE
    11.4k
    klub fkt može malo toga napraviti da se to spriječiPaggini

    Sve se može spriječit kad se hoće.
  • serbus
    4.1k
    Kaj se mene tiče ja guštam u svakoj baklji koja se zapali na stadionima i sigurno nebi išao u represiju jer to oni nama rade. A poruke kretivno unose u dijelovima pa ljepe na tribini, navijački kombiniraju i za sve grupe koje kreativno razmišljaju podjebavanja je veliki plus samoj utakmici
  • vjeko1701
    8k

    Da al kad uspoređujem naše sa sv. Dujom ili "povuci za Hajduka" sa njihovim švercanjem "mrzin dinamo"...onak.

    Ok, ekstremno sam subjetivan u ovom al naše je baš top level kvalitetna za*ebancija. Njihovo je na razini osnovne škole.
  • Jurki
    11.7k
    sve ok kaj kazes, ali da ga jebes je jadno bacati baklje prema ljudima na zapadnoj tribini.
    Lepo izgledaju bakljade, al ne treba neko stradati na utakmici.
  • mileni
    97
    Zasigurno nisam jedini koji je bio frustriran nakon zadnjeg derbijaDubbbrava

    znači 1:0 za njih? :smile:
  • Dubbbrava
    446


    S navijačkog aspekta je to bila čista pobjeda u gostima :smile:
  • Droljo
    8k
    Njihovo je na razini osnovne škole.vjeko1701

    Točno kako su oni opisali naše akcije po splitu...

    je jadno bacati baklje prema ljudima na zapadnoj tribini.Jurki

    Bio sam na zapadu tada i nekakva raketa je proletila, pa rekao bih, iznad one zgrade na spoju sjevera i zapada. Jebena je to sila. Da tak nešt pogodi nekoga na južnoj strani zapada može veliko sranje biti...
  • scooniepenn
    3.3k

    Znas sa cim klub ima veze. Bez obzira na stanje Maksimira uredno bih trazio potpisivanje ugovora prema kojem ce Dinamo fakturirati za svu nacinjenu stetu na juznoj tribini koja je s Hajdukom standard. Mislim da je stvarno doslo vrijeme da im se naplati orgijanje tih njihovih dibidusa.
  • vjeko1701
    8k
    Točno kako su oni opisali naše akcije po splitu...Droljo

    I imaju pravo na to. Kažem, znam da sam ekstremno subjektivan pa me baš zanima neko neutralnije mišljenje o tome.
  • Mali Zeus
    12.6k
    I imaju pravo na to. Kažem, znam da sam ekstremno subjektivan pa me baš zanima neko neutralnije mišljenje o tome.vjeko1701

    Ne znam baš koliko neutralno mišljenje ćeš ovod dobiti. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.