• striko
    1.5k
    Skok Bećiraja > skok Ronalda
  • NORTE
    11.4k
    Dambrauskasa bude mi uvijek obilježilo kad je na GV odigrao 1:1 s Bjeličinim Osijekom dolazi do Bjelice i govori mu "1-1, two points for Dinamo"vjeko1701

    Većeg tovarskog alpinista naša liga nije vidjela.

    Nikad pa ni tad tu tovarčinu ne želim u dinamu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    meni vjerojatno nas najjaci gol glavom, bas pravi metak.. i to jos derbi.
  • vjeko1701
    8k
    Slepička na asistenciju Tomečaka za pobjedu protiv Andelechta.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    nisam rekao najdrazi nego najjaci :grin: Slepi je to majstorski pospremio, nema govora..
  • vjeko1701
    8k
    Meni je najjači radi ubačaja vanjskom Tomečaka.
  • NORTE
    11.4k
    vanjskom Tomečakavjeko1701

    Lijevom vanjskom!

    Nadam se da će bar netko od našeg trojca u repki danas zabit gol Poljacima.
  • Ivan0302
    464
    Jel itko uspio kupiti karte za ovu plavu noć u Mostaru?
    Ja sjedim u kafiću od 7 sati, pitam konobara za karte on kaže nema pojma hahaha.
  • Dubbbrava
    446
    Za početak se nadam da sam na pravom mjestu jer adekvatne teme izuzev bas teme derbija nema pa pišem ovdje.
    Apeliram na ljude u klubu da se više nikad ne dozvoli prijateljima s juga da unesu 200 baklji, 50 topovskih, dižu nam mrzim Dinamo prvo kroz šetalicu ,pa onda s onim zastavama na 2 štapa i dižu ostale poruke koje nama nikad ne bi dozvolila murja ni u snovima.
    Zamislite samo na trenutak da mi dižemo uvredljive poruke za grad Split kao oni nama prošle zime.
    Ipak je ovo 1.derbi u ovoj godini i 1.općenito pod novim vodstvom u klubu.
    Znamo da je njima ovdje itekako lakše i to zbog puno drugih faktora nego nama unijet čačkalicu dolje ali neka i oni vide da je ovo sada naš Dinamo s novim ljudima i novim pravilima ponašanja i općenito da mogu zaboravit sve što su dosad radili.
    Pa ja osobno bih se solo popeo na jug na dan tekme ujutro i solo pretražio cijelu tribinu ako treba.
    Pretres bih im napravio apsolutno svega i skinuo ih do gaća samo da osjete na svojoj koži posljedicu svih gluposti koje su im dosad prolazile.
    Hvala na pažnji!
  • rob ljubavi
    868
    Pretres bih im napravio apsolutno svega i skinuo ih do gaća samo da osjete na svojoj koži posljedicu svih gluposti koje su im dosad prolazile.Dubbbrava

    Pravo navijački, nema šta
  • Paggini
    19.7k


    Hahah, a kad smo kod toga još bi im poslao i interventnu ako slučajno netko zapali baklju, pa da znaju!

    Al nema klub veze s tim, unosi se nevezano uz upravu
  • Dubbbrava
    446
    Rob ljubavi - Neka si ti od cijelog posta izvukao 1 rečenicu svaka čast :clap:
  • Dubbbrava
    446


    Paggini ako želiš ispast smiješan da bi pobrao ovdje lajkove ja ću ti osobno prvi lajkat :up:
    Zasigurno nisam jedini koji je bio frustriran nakon zadnjeg derbija pa evo isprike što ovdje pokušavam to podijelit sa širim navijačkim pukom
  • Paggini
    19.7k
    A brate, poanta cijelog posta ti je da bi ih skidao do kože ko pse, kakvog to smisla ima?

    Ako uspiju unijeti, cestitam tovarima, a ova skidanja do kože i slične gluposti neće rezultirati s manje pizdarija na tribini jer ne unose ih u dzepu haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.