• Nino Bule
    13.4k
    Sad nac novu temu za radit histeriju, vjerujem da ce te uspjet
  • Mali Zeus
    12.5k
    kakvom istom mjerom, ne kužim.
  • Purgeri
    755
    "Tovari će pokupovat karte za zapad" za 3,2,1...
  • don
    5.5k
    Sad nac novu temu za radit histeriju, vjerujem da ce te uspjetNino Bule

    Bože dragi, vi pojedinci da klub stavi 680e kartu za sjever gore bi radili opravdanja kako je to dobro napravljeno, nedaj Bože da netko pogriješi.

    o kojoj histeriji točno pričaš kad većina ljudi misli da prodaja za članove traje predugo a za nečlanove prekratko?
  • Mihael2305
    22
    Pohvalno od kluba u jednu ruku da su nas poslušali da puste 2 dana ranije za nečlanove, za par ljudi koje znam osobno kojima još članska nije stigla a ne mogu kupit kartu do petka, ili ti ga sad do srijede. A u drugu ruku je kontra, jer će bit navala ovih tovara iz Zagreba kaj će pokupovat pola zapada

    Tak da, bit će zajeb...
  • Dani Olmić
    222
    Danas je pocela prodaja ulaznica u paketima za Salzburg, odmah bi uzeo samo pitanje dal ce se moc prodati ostale 3 haha
  • Nino Bule
    13.4k
    o kojoj histeriji točno pričaš kad većina ljudi misli da prodaja za članove traje predugo a za nečlanove prekratko?don

    O histeriji da to i na koji nacin ozbiljno utjece na prodaju, ovako ce se prodat mozda 500 karata vise nego bi, al eto dobro je rekao netko gore sad mozete histerizirat da su to tovari
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Daj me nemoj jebat da biti clan Dinama znaci opasnost po radno mjesto i poslovne planove. Kakve su to firme onda? Jednostavno nije moguce. Ovo vise lici na ono zivio razlog…


    Reci slobodno tom svom da on nema potrebe za godisnjom jer ne ide na tekme a clanska iskaznica je sasvim nesto drugo.
  • don
    5.5k
    O histeriji da to i na koji nacin ozbiljno utjece na prodaju, ovako ce se prodat mozda 500 karata vise nego biNino Bule

    prodat će se sigurno više, a i ako ode 500, jel to problem? Ili bi prije glumio neki inat i tvrdoglavost i na silu učlanjivao ljude (a smijali se tovarima za to) i gledao prazne tribine ili dobio veći broj ljudi na tribinama?

    eto dobro je rekao netko gore sad mozete histerizirat da su to tovariNino Bule

    poprilično sam siguran da ti histeriziraš a ne mi.

    i hoćemo, sad ćemo kmečat da se zabrani kupovina ljudima iz splitsko dalmatinake županije i onima koji studiraju u Zg a iz iste su županije, sa naglaskom na ime "Duje"

    Reci slobodno tom svom da on nema potrebe za godisnjom jer ne ide na tekme a clanska iskaznica je sasvim nesto drugo.BBB Mataa998

    kakva godišnja? :lol:
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Procitaj ponovno gore sto si napisao pa procitaj odgovor
  • don
    5.5k
    ti trebaš ponovo pročitat šta sam napisao, gdje sam ja igdje jutros spomenuo godišnju?

    pričam zašto nije učlanjen a ne zašto nema godišnju.

    mozda i misliš na to da clanska ne važi samo da se uzme karta ali nisam ni mislio samo na taj način, već je primjer bio.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Idemo ponovo. Kad nesto citas citaj sa razumijevanjem ne napamet. Taj tvoj netko kaze da je razlog da ne bude clan to sto ne ide na tekme,a to je razlog samo da ne uzima godisnju. Razumijes li sad? Biti clanom Dinama je privilegija a ne dokaz da ides na utakmice ili ne. Razumijes li sad ili da pokusam na treci nacin objasniti?
  • don
    5.5k
    čemu nervoza?

    kada se vraćaš na nešto malo bolje pojasni a ne krenuti u rečenicu sa "reci slobodno tom svom da nema potrebe za godišnjom jer ne ide na tekme" jer sumnjam da te netko skužio na taj način na koji si mislio. Ne vidimo svi ono šta ti vidiš u glavi. nemoj bit nervozan ok je.

    Biti clanom Dinama je privilegija a ne dokaz da ides na utakmice ili neBBB Mataa998

    a ozbiljno? tko je rekao da nije tako?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.