• Mali Zeus
    12.5k
    To kaj neće preventivno kmečati oko izbora sudaca.
  • Infinity
    16.3k
    Koliko su uopce kostali strani suci? Ne samo glavni, kompletan trosak za jednu utakmicu. I koliki je trosak domacih sudaca?
  • striko
    1.5k
    Mislim da je čitav tim dobivao 12 000 eura po utakmici
  • Ivdzo11
    4.2k
    Naime, dovođenje stranih sudaca košta, pa će tako HNS iskeširati čak 12.000 eura za Sieberta i njegov tim pomoćnika. Konkretno, Nijemac će nakon utakmice biti bogatiji za 6000 eura, a svaki od njegovih pomoćnika, Jan Seidel i Rafael Foltyn, za po 3000 eura.

    Ukupni iznos od 12.000 eura podići će se i za naknade četvrtom i VAR sucima, pa će ovo biti rekordno skup derbi kada su u pitanju naknade službenim osobama.

    Usporedbe radi, glavni sudac u HNL-u zarađuje 500 eura po utakmici, a pomoćnici po 280 eura. Dakle, strane će suce HNS platiti 12 puta više nego što bi platio domaće.

    U Bundesligi glavni sudac po utakmici dobije 3800 eura s tim da u Njemačkoj suci s FIFA značkom dobiju 75.000 eura godišnje nagrade. U Serie A glavni sudac po utakmici zaradi 3500 eura, a u Francuskoj 2600 eura.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Je, ali se nekakav novac dobio od UEFE, zna li se koliko?
  • Sava Krpa
    266
    Trebamo ih pobjediti. Krvi im se napiti odmah. Ubiti im svaku nadu u bilo kakve iluzije o priblizavanju prvom mjestu.
  • GZomanid
    685
    U najavi derbija Dinamo je pokrenuo veliku akciju, te su poslali poruku svim navijačima:
    ZAPLAVIMO SVE UOČI DERBIJA!
    Pozivamo sve navijače da na svoje balkone izvjese plave zastave, majice ili šalove s Dinamovim obilježljima te objave svoje fotografije i označe nas kako bismo ih mogli podijeliti sa svim navijačima. Zaplavimo sve i iskažimo podršku našim igračima uoči derbija!
    Big Daddy

    Akcija bi bila dobro pogođena da imamo bar jednu zastavu u službenom shopu, a i neki noviji šal bi bio dobar iako je GNK DINAMO – FC SALZBURG sad na akciji :down:
  • Big Daddy
    1.1k
    Za članove kluba, fizička prodaja ulaznica za derbi počinje sutra, u utorak 10. rujna od 11 sati❗️

    ➡️ Za sve ostale navijače, fizička i online prodaja ulaznica počinje u srijedu 11. rujna u 11 sati.

    SVI NA MAKSIMIR
  • Big Daddy
    1.1k
    da, ali mi je to bas glupo kupovati sal na koje pise i ime nekog drugog kluba. Samo Dinamo
  • emilperska
    5.4k
    Meni je bitnija pobjeda nad jogurtom nego utakmica s Bayernom..samo o jogurtu u petak razmišljam
  • Boysica
    498
    Ja razmišljam o tekmi čim se spomenulo kad se puštaju ulaznice, isti tren kad su puštene kupila.
    I da padaju sjekire boli me briga i smjenu sam zamjenila na poslu i ako kod mene u firmi svi imaju clanske ili godišnje i idu na tekme ... kod nas je samo plavoooo .
    Gazimoooo u petakkk:strong:
  • Orc123
    7.8k
    433 i nece biti problema ....muka mi je od ovog 352 vise...nismo mi repka koja nema krila....mi imamo sad fakat sirinu na krilima i to treba koristiti.....
  • Do kraja2023
    185
    Pjaca lijevo krilo,Cordoba na desno krilo i sijevat ce na sve strane.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nije da smo izgledali loše u 3-5-2 pa je sad eto nova panika nastala.
  • don
    5.5k
    kako god, sustavi se mogu mijenjat tijekom utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.