• Neron53
    589

    Tako je...ima.nesto i u derbiju :)
  • Giovanni86
    119
    22:25, 44.302 clanova
  • DrawTube
    4.7k
    Meni će nakon ove sezone biti uspjeh ako svaku narednu budemo imali preko 42 000 članova.

    Da , ovaj broj je lijep i svi ovi članovi vrijede jednako, ali realno ne bismo baš imali identičan broj članova igrali mi u Europa Ligi ili Ligi Prvaka. Razlika ne bi bila velika, ali postojala bi.

    Čekam dan kad ćemo imati 42 000 ljudi kojima za učlanjenje neće trebati niti jedan poziv za učlanjenje, liga prvaka, odlična igra ili dinamovo. Ili npr da će na tekmi 80% utakmica biti kupljeno od strane clanova a ne obrnuto. Kad dođemo do tog cilja što se mene tiče ne moramo više ni rasti, iako je svaki član više od tog broja bonus i lijepa vijest, pogotovo ak se učlanio zbog npr dinamova.
  • deda
    32.5k
    44.319 na koncu 7. rujna. Danas novih 593.
  • Endeavour
    571
    Biti će zanimljivo pratiti članstvo iduće godine. I kakav će tempo biti od 01.01.2025. kada će brojač članova pasti na 0. Ne bi bilo loše da se u 11. ili 12. mjesecu omogući produženje za 2025.
  • NitkoBitan
    17k
    Biti će zanimljivo pratiti članstvo iduće godine. I kakav će tempo biti od 01.01.2025. kada će brojač članova pasti na 0.Endeavour

    Bit ce odlican tempo. U sijecnu je gostovanje u Londonu kao i domaca protiv Milana.

    A i prvokup i popust na ulaznice ce vrijedit i dalje tako da ce to svakako bit motiv.
  • Dudu9
    812
    Mislim da je najteži posao nekog prvo učlanit, nagovoriti zasto to da napravi, jer kod si već clan lakše ide produženje, naravno najbolje je putem povjerenika jer ipak te nazove itd
  • NORTE
    11.4k
    Ne bi bilo loše da se u 11. ili 12. mjesecu omogući produženje za 2025.Endeavour

    Donekle i to ima smisla, iako sam za opciju učlanjenja tek od 1.1.
    Također ovisi i o tome kako se računovostveno vodi, jer jedan prihod je u 2024, a drugi u 2025.

    Članstvo treba gledati i kroz financijsku prizmu.
    10.000 članova je 200.000 eura prihoda.

    dinamo je imao svoj cilj 42k, o tome se pričalo još u vrijeme ZZd.
    Naravno da je novi cilj 50+, 67+ pa 82+, ali i to treba ići prirodnije bez stvaranja ikakvog velikog pritiska sebi samima.
    Npr tovarima je trebalo preko 12 godina da članstvo odvedu preko 100k. A to im je bila glavna stvar oko kluba jer ništa drugo nisu imali, ali i opravdali svoj model.
    Kod nas je skroz druga priča.

    Možda nepopularno, ali meni taj broj članova nije toliko važan, iako smo udruga građana.
    Jel ih 40 ili 80k nije mi to ni blizu bitno kao ostalo u i oko kluba, kamoli da bi uživo pratio koliko je danas novih članova.
    Bitan je nogometni uspjeh, broj članova samo dodatni kotačić.
    Dobro zvuči, ali nije krucijalno pitanje.
    Bitno je dobro vodstvo i politika vođenja kluba do budućnosti bez granica.
  • Jurki
    11.6k
    u globalu se slazem s tim kaj si napisal.. jedino za ovaj dio mi je bezveze (automatsko produzenje clanstva) ako clanstvo vrijedi od 1.1. do 31.12.
    Jer teoretski osoba koja se uclani u studenom (dobije 4 karte gratis) i da se automatski produzi na 2025.tu i da dobije jos 4 karte gratis za kakvih par eura ak bi se islo na financijsko poravnanje.
    Uostalom to je vec napravljeno prosle godine.

    Clanstvo vrijedi za kalendarsku godinu i svi znaju da je tak (a to kaj je netko cekal ligu prvaka ili derbije) da se iz tog razloga uclani, ne vidim svrhe da ga se jos nagradi za kalkuliranje.
  • Zoran
    41
    Slazem se, ako je clanstvo za godinu onda je za godinu i amen. Pa do sada je bilo kontra, pa cemu se ponovo vracati.
  • Šteco
    680


    Mislim da je mislio da se omogući u 11 i 12 mjesecu da se kupi članstvo za iduću godinu, ne da oni koji se učlane za 2024. u tim mjesecima imaju članstvo i iduću godinu.

    A to nije loš prijedlog zbog ovoga:

    Bit ce odlican tempo. U sijecnu je gostovanje u Londonu kao i domaca protiv Milana.

    A i prvokup i popust na ulaznice ce vrijedit i dalje tako da ce to svakako bit motiv.
    NitkoBitan

    Zbog ovog bi trebalo razmislit da se eventualno omogući ranije učlanjenje za iduću godinu. Moglo bi biti gužve i panike oko produženja članstva jer se drugačije do karata neće moć doć.

    Imam godišnju, ali ću svakako u prvom mjesecu produžit članstvo, pa ni za karte ne brinem, ali zbog nekih ovo nije loš prijedlog.
  • Crni86
    3.5k
    Zbog ovog bi trebalo razmislit da se eventualno omogući ranije učlanjenje za iduću godinu.Šteco

    I treba apelirati da se clanstvo napravi/produzi putem internetske stranice kako bi se odmah dobio bar kod. Vjerujem da 90% ljudi moce svoje uclanjenje rijesiti putem interneta. A onda da se izrada fizickih kartica fokusira stvarno na onih 10% koji nisu u mogucnosti svoje uclanjenje napraviti putem neta.

    I treba uvest opciju automatske obnove putem interneta. Stavis si trajni nalog i nemoramo razmisljat o uclanjenju, a klub odmah od 1.1. ce imat sigurno 10k clanova
  • Jurki
    11.6k
    Mislim da je mislio da se omogući u 11 i 12 mjesecuŠteco

    Svako ko se misli uclaniti za 2025.tu se bu uclanil u prvim danima sijecnja kak je i logicno.
    A sad par dana sim ili tam.

    Mislim da ne treba izmisljati toplu vodu kad se vec odavno sve zna.
  • Šteco
    680
    Svako ko se misli uclaniti za 2025.tu se bu uclanil u prvim danima sijecnja kak je i logicno.
    A sad par dana sim ili tam.
    Jurki

    Dobro je ako bude išlo većina online. No u slučaju da bude jako puno članstva fizički, onda sretno s tim. Krenut tražit studente, trebat će to sve obradit. Znamo kako je to bilo ove godine kod masovnog učlanjenja.
  • Felip
    174
    Ne slažem se za trajni nalog. Naviku produženja članstva treba njegovati svake godine. Po meni je to kao ritual, sjedneš na kavu, odvojiš misli od svega i ponosno aktiviraš novo članstvo, a s ovim "ne želim uopće razmišljati" stavom zaboraviš uopće da si član.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.