• Liks90
    1.9k
    zas si nabavljao ako se uzima preko kluba?
  • Big Daddy
    1.1k
    Laz? Rekao sam ti svoje misljenje
  • Papastrumf
    12.2k

    Logika je u tome da ne mozes prodavati nesto sto jos nemas.
  • Dani Olmić
    222
    bio sam vec vise puta, ne gledaju
  • NitkoBitan
    17k
    zas si nabavljao ako se uzima preko kluba?Liks90

    Mozda zato sto nema nikog iz Zagreba da mu uzme karte ili je procijenio da su mu male sanse za doc do karata za gostujuci sektor pa se zeli osigurat?

    Znam iz Zagreba ljude koji su uzeli karte za domace sektore u Munchenu. Vidjeli priliku i reagirali, kao simpatizerima im svejedno jesu li na navijackoj gostujucoj tribini ili na domacoj, bitno im je ne izvisit ni na koji nacin.

    A ako mislis na to zasto nije preko Bayerna uzeo... mislim da je dosta kompliciranije bilo, a sada je vjerojatno i nemoguce. Zahtjevi su se mogli slat do prije nekoliko dana, ako imas "srece" ponude ti mjesta koja ti ponude a zadnja mogucnost ti je uclanit se kod njih sto nije nimalo jeftino (50-60 eura). Ovako odes na provjerene "Njuskalo" stranice i znas koje mjesto trazis i dobivas.
  • Fran
    1
    je li paket ulazinca vrijedi i za godisnjake ili oni mogu ici s godisnjima?
  • Dubbbrava
    446
    Bože šta sve neću pročitat na ovom forumu :grin:
  • Liks90
    1.9k
    majko moja kakva su ovo pitanja, aj pročitaj i dobro razmisli kaj si napisao, jel si ikada bio na utakmici i znaš li kaj znaci godišnja ?!?
  • Nino Bule
    13.4k

    Godisnja ulaznica vrijedi za sve domace utakmice ove sezone bez obzira na natjecanje
  • Liks90
    1.9k
    ja mislim da to opće ne treba objašnjavat jer je pitanje kao da ga je postavilo dijete od 2 godine
  • JMastermind
    35
    Ekipa, nemojte biti tako nervozni prema Franu. Za terapiju Vam predlažem da dođete odraditi koju smjenu kod mene u trgovinu, budete brzo navikli na enormnu količinu glupih pitanja :rofl:
  • BBBaranja
    2.5k

    Potpisujem,nabrzaka bi otupili na ovakve :grin:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Dosta klubova ima pretplate koje ne ukljucuju godisnje karte.
    Kod nas se na pocetku sezone raspravljalo hoce li nam godisnje karte ukljucivati i europske tekme.
    Mozda je covjek malo spavao na satu, mozda nije vidio obavijest, mozda su ga zbunile neke informacije, nikad ne znate.
    Nemojte biti tako okrutni prema covjeku koji je postavio pitanje koje vama izgleda jako blesavo
  • Liks90
    1.9k
    za Dinamo se zna da ima uključenje sve utakmice…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.