• dZg1986
    505
    Zvezda zadnji dan dovela Silasa iz Stutgarta koji vrijedi 10 milijuna na transfermarktu na jednogodišnju posudbu, Krunića i Radonjića. Što je sve moguće kada država stoji iza tebe.
  • Hectorharatti
    48
    Ovaj Silas je kolko se sijecam imao ozbiljnu minutazu u Stuttgartu prosle sezone… al pored tih ne-loših transfera/posudba prodaju „Pumu“ koj je dosao na velika vrata prije 2 mjeseca i vec je gotov.
  • Krizy
    43.1k
    Bordeaux odigrao prvu utakmicu u 4. rangu, zabili za 1:1 u 90'+ golom golmana :rofl:
  • don
    5.5k
    San Marino prvi put u povijesti pobijedio neku reprezentaciju, Linheštajna 1-0. :cheer:
  • dZg1986
    505
    Derbi velikana
  • Dzoni
    616
    *prvi put u kompetitivnoj utakmici, 2004.su u prijateljskoj isto dobili Lihtenštajn 1:0
  • Sportskifanatik
    556
    leži im Lihtenštajn :lol:
  • Eduardo
    19.9k
    Voljeli ih ili ne bio ih je gušt pratiti u njihovom najboljem izdanju.
  • Daliban
    1.6k
    Dobra pjesma.

    Osobno mi je drago što je njihova era napokon gotova. Živcirale su me debate oko njih dvojice, to forsirano rivalstvo i koliko je nogometne pozornosti uzimalo poput neke crpe rupe, a bilo mi je i neukusno koliko su se obojica podredili suhoj efikasnosti nauštrb nogometa kao igre. Mislim da su obojica bili bolji igrači kao klinci, kasnije su samo pretvorili u razvikane stat paddere i dođe mi žao zbog toga.

    Možda je stvar osobnog ukusa, ali za mene je Neymar neupitno najbolji igrač ove prošle generacije. Činjenica da nikada nije osvojio Ballon d'Or je porazna po kredibilitet te nagrade.
  • prefontaine
    316
    U prvom dijelu sam se maksimalno s tobom slagao. Al kad si spomenuo Neymara...
  • Jaro
    7.3k
    prvi dio od rijeci do rijeci, ali Neymar - mozda je imao predispozicije za biti najbolji, al odlucio je postati cirkusant.
    Uglavnom svodjenje nogometa na Real vs Barca, a onda jos gore na CR vs Messi je nesto najgore kaj se desilo nogometu.
  • Daliban
    1.6k
    Koliko je Neymar malo cijenjen u odnosu na Ronaldinha prije 20 godina pokazuje i koliko se nogometna publika u tom vremenu pormijenila.

    Možda Neymar nikada nije postao ispolirani stat padder, ali ostao je vjeran sebi i svom nogometu i baš zato dobiva plus kod mene. Može mu se prigovoriti za dajvanje i slično, i sam bih mu za to prigovorio, ali kao igrač je bio najveći španer. Na nadolazeće generacije španera će ostaviti veći trag od Ronalda i Mesija zajedno.
  • Petar86
    884
    Kolega po mom misljenju si promasio "ceo fudbal" s izjavom da su Ronaldo i Messi razvikani stat padderi. Dok ostali kazu za Neymara da je padavicar ovakav onakav, tu cu se sloziti s tobom i zaista meni je fenomenalan igrac i vjv najdrazi za gledanje u razdoblju 2017/2022. Zbog debata jel bolji on ili Hazard mi je padao mrak na oci.
  • Paggini
    19.6k


    Uh, hm, hmmm, ne bih Messija zvao stat padderom, to mi je malo previše. Imao je svojih manjkavosti, ali da je najbolji svih vremena - jest. Nije najveći, ali najbolji da.

    Ali za Neymara se slažem, dijelom. Vodim već preko desetljeća rat protiv ovih paušalnih kafanskih nogometnih znalaca koji seru protiv njega, a dečko.je čista magija na terenu, ali baš magija. Malo tko me u ovim godinama uzbudi svojim nogometnim vještinama (a da nije u Dinamu), ali koliko me Neymar znao razveseliti, nije ni Messi čak.

    Svi serači protiv Neymara drve o povratku romantike u nogomet, a najvećeg romantika nogometa su uništavali i unižavali godinama. Da nije billo ozljeda, bio bi u panteonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.