• NitkoBitan
    17k
    A nitko se nece pitat zasto nismo mi uzeli Selahija za kikiriki? Trenutno bi nam on sjeo ko budali samar, a bolja je opcija od Pavica i Ademija.
  • hardek
    2.8k
    Jel moguce da ima toliko firmi koje su voljne dati stotine tisuća eura za transfere tovara?
  • Dani Olmić
    222
    Odbiti selahija za 650k … moras bit ozbiljno poremecen
  • Nogo
    3.6k


    Tražio je Kalinić potvrdu Nadzornog odbora za otkup Selahija od Rijeke, ali nije dobio “zeleno svjetlo” za angažman vrlo zanimljivog igrača, itekako dokazanog u SuperSport HNL-u.
  • NORTE
    11.4k
    A nitko se nece pitat zasto nismo mi uzeli Selahija za kikiriki? Trenutno bi nam on sjeo ko budali samar, a bolja je opcija od Pavica i Ademija.NitkoBitan

    A ne pitaš se je li Ademi odobrio kupnju Selahija (za kikiriki)?
  • Captain America
    17.6k
    A nitko se nece pitat zasto nismo mi uzeli Selahija za kikiriki? Trenutno bi nam on sjeo ko budali samar, a bolja je opcija od Pavica i Ademija.NitkoBitan

    Pričalo se dok je još Jakir bio u Rijeci da ga baš ne šmeka.
  • NitkoBitan
    17k
    A ne pitaš se je li Ademi odobrio kupnju Selahija (za kikiriki)?NORTE

    Ako nam igrac kroji sportsku politiku onda niti ne zasluzujemo bolje od nakantavanja u Ligi prvaka jer je to razina seoskog kluba. Navijamo za Dinamo, a ne za Ademija.

    Pričalo se dok je još Jakir bio u Rijeci da ga baš ne šmeka.Captain America

    Ako je tako onda ok, Jakiru na dusu. Znamo za Cerina i Romaa, ali malo je cudno sto nam Selahi (uz malu klauzulu) nije bio barem C ili D opcija.
  • don
    5.6k
    Navodno je sredio i sponzora koji će platit, al je NO stopirao....bar se tako po internetima šuška...Brusa

    tako je u slučaju Selahi bilo. Kod Miereza je propalo odmah na početku kada je Osijek rekao cijenu.
  • deda
    32.6k
    Jel se šuška kad će platit Osijeku za Žapera?
  • M94
    1.2k
    Navodno je sredio i sponzora koji će platit, al je NO stopirao....bar se tako po internetima šuška...Brusa

    Znaci Hajdukova transfer politika se svodi na to da se nađe sponzora da plati igraca.
    Majko moja mila draga.
    Je navodno, al s obzirom da vec imaju takve ugovore ne bi me cudili. Dva najbolja igraca im placaju sponzori, kakvu uopce buducnost ima takav klub?
  • prefontaine
    318
    Pa budućnost ovisna o sponzorima. A pošto uvijek ima bogatih budala koji su zaleđeni Hajdukom...
  • prefontaine
    318


    kažu dogodine, kad opet dobiju pare od dinama u Ligi Prvaka.
  • NitkoBitan
    17k
    A pošto uvijek ima bogatih budala koji su zaleđeni Hajdukom...prefontaine

    Cisto sumnjam da se radi o zaludenosti i bespovratnom davanju novaca Hajduku iz neke "ljubavi". Tko zna kaj je stajalo u tim dealovima u kojima sponzori preuzimaju obaveze Hajduka... mislim da je zbog toga njihov NO reagirao.
  • prefontaine
    318
    Veoma lako moguće, čak bih rekao i da je sigurno tako.


    Al do njihovih širokih masa dođe priča "evo ga, igra za euro, plaća ga Bojan, plaća ga Tommy, mi ne moramo ništa" a ni svjesni nisu da i Bojan i Tommy i tko sve ne, te novce POSUĐUJE. Ne poklanja, nego posuđuje. A sve što se posudi, mora se i vratiti. Osim članarina u NH i/ili DPH. Al dobro, to je sad druga priča.
  • Paggini
    19.7k
    Bolje da pitaju Tommya da plati što duguju za Žapera (odnosno SVIH MILIJUN EURA) nego da kupuju nove igrače koje ne mogu platiti lol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.