• Dani Olmić
    222
    Protiv tovara su dovoljni ademi i rog

    Protiv bayerna ni misic ne bi poduplao sanse
  • Mlađi referent
    12.3k
    Upravo kako su kolege napisale

    Odlična prilika za vidit Roga koji je tu poziciju znao odigrat vrlo dobro u Italiji ili Pavića koji je pokazao odličan potencijal. Ja ne bi Ademija, ali i on je opcija vjerujem za Jakira.

    Za Hajduk dovoljno, za Bayern svakako premalo
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Upast će Rog i mislim da će to biti i dobra stvar. Mislim da Rakitić pored Rogove i Sučićeve agresije neće imati nikakvog prostora. Mišić je naravno užasno bitan, ali mislim da će Rog to nadomjestit bez problema.
  • scooniepenn
    3.3k

    E vidiš, a ja bih rekao da se ovo radi dogovorno s doziranjem jer nam nije u interesu radi pregovaračke pozicije da Rog eksplodira igrajući svaku. Osim toga, nakon ovakve ozljede ga niti nema smisla raubati do krajnjih granica.
  • Zagi
    7.6k
    Osim Pavića, Sučić, Rog i Ademi mogu igrati 6icu. Nemojte se stresirat.
  • Laugreano
    2.5k
    Neznam cemu to podcjenjivanje tovara, a onda u slucaju da ne pobjedimo bit ce pljuvacina po Jakiru, upravi, Maricu, Igracima itd
  • scooniepenn
    3.3k

    Sve je skloniji ozljedama i u sve je goroj formi? Čovjek doslovce odigrao preko 50 utakmica prošle godine i jedan je od najstandardnijih već godinama? Kako je to točno skloniji ozljedama osim zbog prekomjernog raubanja? Da se bilo kojeg igrača na svijetu rauba kao njega bio bi skloniji ozljeđivanju pa se nadam da to više nećemo raditi. Što se tiče sve gore forme, ne znam jesi li svjestan da bez Mišića, uz ključan doprinos u drugoj polusezoni Petka i Teophillea, mi naslov ne bismo vidjeli lani. Ovo neargumentirano pljuvanje po Mišiću od nekih ovdje je prešlo granicu dobrog ukusa.
  • prefontaine
    316


    A takvi smo inače. Ja sam ove dvije utakmice protiv Rijeke i Hajduka smatrao kao dvije meč lopte. Ne u smislu rješavanja prvenstva, jer je još prerano, ali definitivno u smislu ubijanja njihovog morala nakon groznih europskih nastupa.

    Naravno, velika većina je i Rijeku totalno podcijenila, pa na predictoru su ljudi bubali rezultate, da ćemo ih zgaziti pet, šest razlike.

    Sad dolaze ovi, u javnost se odašilje atmosfera kao da nam dolazi Trnje, a oni su samo 2 boda iza. I jeza me uhvati na pomisao da s onim svojim ružnim, groznim nogometom osvoje bod, ili ne daj Bože, sva tri.

    Polako, hrabro, bez podcjenjivanja i s gardom. Gardom pobjednika. Jer mi smo DINAMO!
  • Dani Olmić
    222
    mrzim tovare kao i vecina nas al lako je moguce da odigramo X, zasto ne?
    To je ipak derbi, sto se vidlo i protiv skoro drugoligasa osijeka i rijeke koja je 3 dana prije 0-5 dobila po tamburi protiv velike ljubljane… Nadajmo se naravno pobijedi ali me ne bi cudilo nikako da i ne dobijemo jbg…. Nismo mi city pa da je sigurnije nego amen u crkvi

    Treba malo bit realan. Jaci jesmo na papiru, al da smo opet tolko jaci bas i ne bi rekao iskreno (kad igramo medjusobno)
  • miro
    4.4k
    Bio bih zadovoljan s 2 do 3 boda iz sljedeće 2 tekme :grin:
  • Bratić
    26
    Ubija me ova stanka, svako malo otvaram sve dinamovo od foruma preko youtubea do Dinamo plus. Da bar bace neki video od 2 minute sa treninga pa da dobijem bar malo fiks Dinama
  • Mr Anderson
    7.9k
    Uvijek se nađe razloga za histeriju koliko god dobro stajali i to zbog fantomske ozljede o kojoj pričaju tabloidi. Može se čuti da je prijelazni rok ipak flop jer nije doveden još jedan vezni na vagon postojećih, pa da je klinac s 2 utakmice bolji od ponajboljeg našeg igrača, Ademi je za penziju...i slične floskule koje se ponavljaju napamet svako malo.
    Bože dragi, ako Mišića ne bude, ima igrača koji će ga zamijeniti i složiti će dovoljno dobra ekipa za dobiti tovare i odigrati dobro u Münchenu. Tamo ionako nemamo kaj izgubiti.
  • NORTE
    11.4k
    Ja sam ove dvije utakmice protiv Rijeke i Hajduka smatrao kao dvije meč lopte. Ne u smislu rješavanja prvenstva, jer je još prerano, ali definitivno u smislu ubijanja njihovog morala nakon groznih europskih nastupa.

    Naravno, velika većina je i Rijeku totalno podcijenila
    prefontaine

    Normalno, Rijeka je izgubila 5:0 u Ljubljani, prije toga od Elfsborga. Neuvjerljiva protiv Rumunja i Varaždina, a mi s ukupnih 5:0 protiv jakog Qarabaga i pobijedili sve dosad.

    Bio sam uvjeren u pobjedu u Rijeci.
    I dalje su samo dva boda iza nas, sad su se ozbiljnije pojačali i nemaju europske tekme kao mi.

    Derbi nam je puno važnija tekma od Munchena.
    Trebamo ih poslati gdje im je mjesto, trenutak je debelo na našoj strani.
    Oni su stvarno loši i na Maksimiru smo ogromni favorit protiv njih.
  • ShanKu
    734
    Ademija bi trebalo puno nagovarat i silit, stavit mu sidro, da ne ode predaleko naprijed kao šestica, jer inače je 80% oko ili u 16m protivnika.. :sweat: tako da ne.. Pavić ili Rog
  • dzis
    807
    Rog za tovare. Svida mi se Pavic ali za ovakvu tekmu biram iskustvo Roga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.