• E46
    634
    Nek sam ispao lazov kad sam prije 20 dana najavio prodaju Osijeka i da je Nejasmic prodan, jedino sam sjebao sto je tada trebao precu u Legiu pa je stopiran transfer zbog boljih uvjeta kod arapa.. A sto se tice Matkovica i Jurisica necu otkrivati jer cu opet ispasti lazov,javim se kad se realizira sa Matkovicem.
  • E46
    634
    Potvrdujem takoder to i to se zna vec 20 dana i mogu rec da je istina tko hoce nek vjeruje tko nece neka ceka sluzbeno.
  • NitkoBitan
    17k
    Osjeckog navijackoj bazi bas treba jedan red bull da ih drmne... a mozda ni on nece bit dovoljan pa ce trebat pomijesat sa vodkom :joke:
  • dinon7
    849

    A kada bi trebalo biti službeno? Neko okvirno vrijeme?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Gdje ce, zaboga, Matkovic? Pa ozbiljne lige su zatvorile prijelazni rok.
  • DiddyGuela
    2k


    Istina. Tvoje informacije u vezi NKOS su bile tocne. Imas jos nesto za podjeliti? Gdje bi trebali otici Bukvic,Jurisic i Matkovic? PR je zavrsen, znaci li to da idu u Arabiju ili ipak negdje u EU tokom zimskog PRa?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ok, al i njihovim top klubovima je prijava za Europu istekla.
  • NORTE
    11.4k
    NK Red Bull Osijek.
    Rijeka na Orbanov pogon.
    Bit će zanimljivo.
  • Hectorharatti
    48
    Nemogu vjerovat da ljudi pisu da bi bilo super da RB kupi osijek. Ne jer me strah konkurencije, nego sto ubijaju povijest kakva god da je od jednog kluba.
  • NORTE
    11.4k
    Sve više sam uvjeren da Orbanova ekipa stvarno kupuje Rijeku.
  • Jurki
    11.7k
    nego sto ubijaju povijest kakva god da je od jednog kluba.Hectorharatti


    Haha jake li povijesti.. 1 trofej i to nebi osvojili da nisu pokrali Cibaliju. Ne znas ko vise kmeci.. funkcioneri kluba ili navijaci.
    Klub koji bi se sigurno ugasio da nije bilo Mađara, a prije toga Dinama.
    Cak imam vise postovanja za navijace bivseg Varteksa koji su bar nekaj probali napraviti pisali peticije gradu, trazili da se pomogne klubu itd.. a ovima se zivo jebe..
    za drugo i nisu nego da im promijene ime doslovno u Red Bull Eszek.
  • Jaro
    7.3k
    Još jedan trener dobio otkaz zbog Stevena Juncaja!?

    Prema slovenskom listu Delo, trener Mure Tonči Žlogar dobio je otkaz zbog sukoba s klupskim investitorom Georgeom Juncajem, koji je nedavno bio spominjan u vezi s ulaganjima u Rijeku.

    Juncajev sin Steven nedavno je stigao u Muru iz Rijeke, no Žlogar ga nije uključivao u sastav zbog njegove fizičke spremnosti, što je Juncaja starijeg razljutilo i dovelo do sukoba s trenerom. Nakon toga, Žlogar je napustio klub unatoč dobrom početku sezone.

    Ovaj ko oni tatini sineki po malim momcadima F1....
  • NitkoBitan
    17k
    Rijeka na Orbanov pogon.NORTE

    Mozda im izgrade Kantridu.
  • Jurki
    11.7k
    Kristijan Lovric nakon Osijeka potpisal za Amedspor, klub se natjece u drugom rangu Turskog nogometa.

    Koji napredak u karijeri. :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.