• Mali Zeus
    12.6k
    A ne znam kako stoje sa ikakvim statutom po pitanju imena i grba, ima li tu navijački puk ikakav utjecaj?Paggini

    Sjeti se što se dogodilo u Salzburgu.
  • NitkoBitan
    17k
    Sramotno s navijačke perspektive, ali dobro iz perspektive lige.Paggini

    Dobro iz perspektive navijacke baze Dinama u Slavoniji. Ne znam koliko ce se normalnim nogometnim navijacima navijat za umjetnu tvorevinu.
  • GOAT
    1.2k
    Red Šaran Osijek

    Mislim da se to nas ligaški gledano ne tiče.

    RB skupa sa onom grupom koja drži Man City, Gironu itd.. ima jako puno klubova pod svojim sponzorstvom, a mali broj postiže uspjehe.

    Pretpostavljam da ce domaće igrace šikanirati a dovoditi višak iz Austrije i Njemačke pa ako se razviju.. Ali svakako jedna lijepa motivacija da se u Dinamu radi još jače i bolje.
  • Neki tip
    21.3k
    Izvor je pouzdan, ako se pokaže kao patka neka me se banira na 3 dana.Mali Zeus

    A jesi se žrtvovao u pm :lol: :joke:
  • Mali Zeus
    12.6k
    A koliko bi ti, 10 dana? :grin:
  • Dudu9
    812
    ako RB preuzima Osijek onda ima smisla ova rasprodaja, jer navijači Osijeka nakon ovog sto radi Boto raširenih ruku dočekati RB još će ih i slaviti
  • Paggini
    19.6k
    Ajmo po Matkovica
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dobro, ovo je članak iz priča koje kolaju među navijačima
  • Neki tip
    21.3k
    A koliko bi ti, 10 dana? :grin:Mali Zeus

    Ma ja bi' da to naprosto bude istina (premda bi to značilo da nema baniranja :worry: ).

    Zapravo bi mi baš drago bilo da uđu u Osijek, iz perspektive dinamovca govoreći (nek oni misle što im to znači za identitet kluba jer meni je svejedno).

    Vjerujem da bi organizacijski bili super posloženi, talenta po Slavoniji ima (premda se sasvim sigurno ne bi samo na Slavoniju ograničili), a ovi bome znaju i kako ih prepoznati i kako ih razvijati tako da bi Dinamo dobio solidniju konkurenciju u tom klubu (sad ih konkurencijom i ne smatram) što bi nas pak tjeralo naprijed i bla bla, sve ono što već inače vrijedi za jaču ligu i svakotjedne protivnike.

    Uglavnom, baš me zanima razvoj te priče. :up:
  • Crni86
    3.5k
    Bilo bi super kada bi red bull usao u osijek. Konkurencije se ne treba bojati, mislim da bi nas samo potaknuli na jos bolji rad kako u seniorskom dijelu tako i u omladinskom.

    Isto tako bi time svakako profitirala i reprezentacija. Sa dinamovom skolom dosli smo do srebra i bronce, uvjeren sam da imamo jos neku skolu koja izbacuje igrace priblizno kao mi, da bi vjerojatno pricali i o po kojem zlatu.

    Profitirala bi i liga jer bi tovari i rijeka dobili jako jako ozbiljnog konkurenta za drugo mjesto. I morali bi se opasno uozbiljiti ako bi dugorocno htjeli sa njima drzat korak. A onda bi samim time valjda i neko osim nas gurao nacionalni koeficijent.
  • Crni86
    3.5k

    A moj Andrija…. bolje da ga placa Lazio i da igra u Hajduku jel tako? A mozda da Lazio preuzme i place Livaje, Rakete, Melnjaka, a BVB da placa Uremovica, Lucica i Sarliju? Cisto da pokaze neku solidarnost prema siromasnima. Sta kazes na to Andrija?
  • NitkoBitan
    17k
    Cmrecnjak u uzrujanom tonu :sweat:

    Kako bi on sam rekao... navija za hrvatski klub u ovim pregovorima :rofl: :rofl:
  • Captain America
    17.6k
    Ne mogu vjerovati da branim Duju Cmrečnjaka, ali on je privatno dobar s oba brata Bašić (s jednim je išao u srednju) pa otud kmeč u tweetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.