• jakov1
    84


    Nek onda mod izbrise.
  • Ludovic IX
    7.2k
    evo još jednog.. vjeruj mi, nitko u dinamu ne zeli učiti od hajduka kako učlaniti babe sa ulice i sve zive i nezive bez oib-a. i kao drugo, oni članova nemaju.
  • Mladi Starac
    150
    mislim da ne treba nitko baš proučavati (sori ali posebno ne njih) već dati vremena našoj ekipi u klubu koja već sada radi brutalan posao a defintivno će sve bit još bolje i na još većem nivou.
    od članskih pizdarija do svega i svačega. pa i paketi kod učlanjenja, rođendanske pizdarije... dolazi loyalty.
    mislim da ćemo se mi kao navijači i članovi kluba samo oduševiti kad sve to dođe...

    samo strpljenja....

    samo dinamo!
  • Eduardo
    20k
    Mislim da bi bilo dobro da onda na neki način "učimo" od njih, da proučimo njihov marketing, točno da vidimo što su napravili da dođu do te visoke brojkeSimpatizer

    Učlani sve koje znaš od babe do stričeva i maloljetnih kumova. To su radili dobrim dijelom uz naravno marketing koji nije loš.
  • Ludovic IX
    7.2k
    oni su svoj marketing slozili na nacin da ne promoviraju ljubav prema hajduku već kako su oni jedini ispravni u borbi protiv svih.. i taj ludi narod dolje to puši.. kad progledaju, nece im pomoć najbolji marketinski mag
  • DrawTube
    4.7k
    Dinamo sa 3x manje članova bi sada imao izlaznost na izborima 3x veću nego oni

    Učlanili su sve , turiste, pse i mačke i ne bi me čudilo da imaju 50 članova u Južnoj Koreji. Od onih 120 tisuća članova aktivna je valjda šestina. To su lijepe brojke za pr i marketing, ali realno ne znače ništa


    Uvijek bih prije uzeo naš model članstva makar imali 3x manje članova.
  • Ludovic IX
    7.2k
    pa sad smo na izborima imali 3x veću izlaznost od njih a imali smo barem duplo manje punoljetnih članova nego sad ih imamo
  • prefontaine
    318
    Lijepo i na našim stranicama piše:

    Zašto je potrebno dostaviti OIB?
    GNK Dinamo je Udruga građana te sukladno tome mora djelovati po Zakonu o udrugama gdje je decidirano napisano da svaki član udruge mora imati OIB.

    Htio bih pokloniti članstvo/učlaniti svog unuka, kumče ili prijatelja. Koja je procedura?
    Prema Zakonu o zaštiti osobnih podataka punoljetna osoba se jedino može samostalno učlaniti, a maloljetne osobe učlaniti može jedino njihov roditelj, odnosno zakonski zastupnik ili skrbnik.

    Dok kod njih bebu prilikom izlaska iz bolnice doma već čeka članska NH. Susid učlanija malog
  • don
    5.6k
    "Uvijek je zanimljivo vidjeti da članovi dolaze i iz vrlo neočekivanih mjesta. Tako Hajduk ima članova u Kraljevini Esvatini (do 2018. se država zvala Svazi) u Africi, četiri su člana iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, tri su iz Paname, a dva iz Kazahstana. Po jednog člana Hajduk ima u Čileu, Brazilu, Argentini, Južnoafričkoj republici, Izraelu, Japanu i na Falklandskim otocima."
  • gledatelj
    549
    Kako možeš jedino sam sebe učlaniti možda ne bi bilo loše da možeš kupit kao poklon bon za učlanjenje. Isprike ako već slično postoji.
  • DrawTube
    4.7k
    Sve u svemu mi smo mogli pričati o Hajdukovom marketingu kao nekakvom uzoru prije 2 godine kad je naš marketing bio ravan nuli, a sada je i bolji od njihovog

    Zato je glupo uopće zamarati se kako oni rade, samo gledati kako da se poboljšamo iz dana u dan

    Uostalom , naš marketing cilja na drukčiju publiku od njihovog
  • Mali Zeus
    12.6k
    Nitko ne voli ovdje tovare ali ako su po nečemu bolji od Dinama onda je to broj članovaSimpatizer

    Marketing da, broj članova ne. To su dvije različite stvari jer oni mogu učlanjivati sve i svakoga, makar to bila grupa japanskih turista koja se šeće rivom.
  • Old school
    40

    Nepovezani odgovor? Ok :). Napisao si da juznjacka zadruga daje baby pakete ako se uclanis. Btw. Zadruga nema ni jednog clana. Uz to si napisao da dinamo daje "samo" 4 utakmice i jos nekaj. Ja nisam nigdje napisao da nisi clan. Pitao sam te jel se uclanjujes zbog poklona ili dinama :). Osobno mislim da su i ove 4 ulaznice previse...ali ok. A kaj "dobijes" clanstvom u dinamu? Postanes dio kluba (udruge). Imas pravo birati i biti biran. Sve to ulicni zadrugari nemaju. Imas pravo prvokupa ulaznica za clanove po nizoj cijeni od neclanova...popust u fan shopu...
    Tako da, zar je tesko shvatiti da je ovo forum o dinamu i da nas boli tuki kaj imaju drugi a pogotovo juznjaci. I da je iritantno ih uopce spominjati ovdje...
  • Old school
    40

    Nevjerovatno koliko puta je potrebno ponoviti da klub hajduk nema ni jednog clana. Svi su clanovi raznih dph-ova ili nh a klub hajduk nema clanski model kao dinamo.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nevjerovatno koliko puta je potrebno ponoviti da klub hajduk nema ni jednog clana. Svi su clanovi raznih dph-ova ili nh a klub hajduk nema clanski model kao dinamo.Old school

    a kao da je toliko bitno?
    Mislim bitno je u smislu jer je drugacije ustrojenje tog 'clanstva' i kao sto su vec objasnili, to je razlika izmedu udruge i drustva.

    Zar je toliko bitno naglasiti tu cinjenicu po tisuciti put da oni nisu clanovi kluba nego clanovi DPHa?

    Ljudi placaju clanarinu da bi se zvali clanom nekog kluba.
    I ima ih preko 100 tisuca. Koliko god tu bilo deda, baba, kumove djece i stranaca, svejedno ih ima preko 100k i to je pohvalno - jer pazi, klub ima 100k ljudi koji ga simpatiziraju i vole i spremni su uplatiti neke novce zbog toga.

    Ja bi prije naglasio da su oni tu brojku postigli tek unazad zadnjih 3 godine, a da ih je prije bilo jednako ili manje nego dinamovih clanova.
    Isto kao sa posjetom, ispada da hajduk vec 30 godina gleda 25k ljudi svaku tekmu i da vec 30 godina imaju 100k 'clanova'.
    I jedno i drugo imaju tek par godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.