• Ludovic IX
    7.2k
    ja nebi bio pristojan na tvom mjestu..

    Ali da zabilježimo... @jakov1j...o te hajduk
  • Old school
    40


    Stari moj, pa kaj se uclanjujes zbog poklona. Ako si ovo sranje naveo kao kritiku onda se uclani u hajduk
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ali da zabilježimo... jakov1j...o te hajdukLudovic IX

    To. I to je najpristojnije kaj bih i sam rekao.
  • Sljeme
    2.4k
    Činjenica je da mi za novorođenčad nemamo niš u ponudi. Neko vrijeme su bili oni nekakvi baby paketi i to je bilo super. Nestali su odjednom i već dugo nema ponude nikakve.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ljudi moji, mi smo definitivno vratili Dinamo. Jednom zauvijek. Vracen je onima koji ga bezuvjetno vole i koji za njega daju sve, bez osobne koristi. I ostat ce naš zauvijek. A najbolje tek dolazi. Svjedoci smo povijesnih trenutaka naše Svetinje.
  • Big Daddy
    1.1k
    akd ti lijepo u hajduk i divi se njihovim poklonima. Samo kazem SVE ZA DINAMO, DINAMO ni za sta.
  • Simpatizer
    270
    Po meni baby paketi nisu nužni ali nemoj onda djetetu za rođendanski dar poklonit obiteljsko osiguranje
  • nemapredaje
    3.2k


    Pa po meni čak i ima smisla.

    Dakle nije se učlanilo dijete kao takvo, nego ga je učlanio/la otac/majka. Ako imaš dijete+otac/majka, onda imaš i obitelj. Zašto onda ne bi bio poklon obiteljsko osiguranje.
  • Simpatizer
    270
    otac ili majka neka dobije obiteljsko osiguranje.

    Dijete za rođendanski poklon neka dobije Dinamo olovku kemijsku ili nešto takvo.

    Dakle nije se učlanilo dijete kao takvo, nego ga je učlanio/la otac/majkanemapredaje

    Po toj logici bi Happy Meal trebao dat poklon za roditelje jer nije dijete kupilo Happy Meal, nego roditelji
  • Sljeme
    2.4k
    Ti baby paketi nisu bili poklon nego su koštali. Bil je jedan jeftiniji i jedan skuplji. Super stvar za poklonit svom djetetu ili nekome za uspomenu. Hrpa ljudi je to tražila, bezveze je da je takva loša ponuda u shopu, a mogla bi se okrenut dobra lova.
  • jakov1
    83


    Kakav je ovo nepovezani odgovor? Mislis da sam ja clan jer zelim djecji body za poklon ili sto?

    Ali da zabilježimo... jakov1j...o te hajdukLudovic IX

    Jbt kakvo je ovo regresivno razmisljanje? Sad kao ne bi smjeli gledati sto Dinamo moze bolje samo zato sto je Hajduk poceo prvi?

    Na sve strane trubimo o vaznosti clanstva, a onda na najmladim clanovima pokazujemo da je biti clan samo jedna znamenka na brojacu, klub se ne udostoji ni personalizirati ponudu za one kojima to znaci. Vidim klince kako iz fan shopa izlaze s privjescima i zastavicama i gledaju ih kao da je zlato, a onda za clanstvo dobiju goli k.

    Neki dan je ovdje bio podatak da su prosle godine clanovi iskoristili besplatne ulaznice u vrijednosti 123 tisuce eura, zasto se onda jos par tisuca eura ne bi moglo potrositi na djecu?
  • rioda
    4.8k
    Vjerujem da se radi na svemu i da će uskoro ponuda biti puno bolja, kao i novi webshop.

    Uglavnom, po meni ponuda u shopu Dinama mora biti takva da se za sve dobne skupine može nešto pronaći. Baby paketi koji bi sigurno bili hit kao poklon za rođenje djeteta, a mogu se povezati i s učlanjenjem. Zatim asortiman koji prati djecu svih uzrasta, pritom mislim na odjeću svih vrsta - čarape, kratke hlače i majice, duge hlače i majice, hoodice, jakne, trenirke, šalovi... Naravno, školski pribor i sl., ruksak, torba...

    Za odrasle ne moram ništa posebno isticati, ali ponuda mora biti usmjerena i na ženski dio populacije. Šalice, privjesci i ostalo već postoji, ali i tu se može dodatno proširiti, za ideju se može pogledati neke shopove stranih klubova, mislim da mi je Schalke ostao u dobrom sjećanju po pitanju širine ponude.
  • Ludovic IX
    7.2k
    stavio si link od smećarskog kluba ovdje..kog boli briga ovdje za tovare
  • Simpatizer
    270
    Nitko ne voli ovdje tovare ali ako su po nečemu bolji od Dinama onda je to broj članova

    Mislim da bi bilo dobro da onda na neki način "učimo" od njih, da proučimo njihov marketing, točno da vidimo što su napravili da dođu do te visoke brojke

    To je sasvim normalno u biznisu da proučavaš konkurenciju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.