• kajjaznam
    44
    Koliko je bilo članova lani u ovo doba?
  • kajjaznam
    44
    Ne znam dal sam offtipic, ako jesam ispričavam se.
    Naime imamo na redditu malu zajednicu i danas je čovjek napisao da dijete maloljetno kao poklon za rođendan dobije isprintanu sliku Sjevera i vaučer za obiteljsko osiguranje, tu pričamo o dugogodišnjem našem mladom članu.
    Onak, mislim kak da djeteta razveseli vaučer za obiteljsko osiguranje.
    Neki malo posebniji poklon,a opet da nije prevelki trošak i vaučer za školski pribor bi bio puno bolji izbor.
  • 1986-Pl
    192
    teeski offtopic
  • kajjaznam
    44

    A jbg, nezz di da to podjelim
  • nemapredaje
    3.2k


    Ovo uopće nije offtopic, dapače vezano je baš za temu.
  • Big Daddy
    1.1k


    3. rujan smo završili sa 41.714 članova.

    Evo, povijesni 4. rujan smo završili sa 42 435 članova.

    Znači u jednom danu 721 novih članova. Ovo je ludilo, ovo je Dinamo, najveći klub na svijetu postaje još veći.
  • Neron53
    589
    500 nek bude svaki dan i idemo preko 100 soma
  • Davieboy86
    212
    Kada se ukljuce aktivno
    jos dva najveca bazena ( Njemacka i BiH) to ce da gori. Osobno u kvartu u DE imam dosta frendova plave
    krvi bez clanskih ali intezivno se razgovara i informira ljude i strasno je koliko su zapravo ljudi godinama zanemarivani. Ovo je jedna ogromna livada zarasla korjenjem i travom koja se trenutno obraduje i kosi. Kada bude gotova izgledat ce velicanstveno.
  • Liks90
    1.9k
    5.9.2024. 8.30h

    42 456 članova
  • Twisted1
    537
    Nakon kaj sam vidio sinoć sliku na službenom profilu Dinama da je dosegnuta brojka od 42,000 članova prvo kaj mi je palo na pamet je da ta slika ne bi bila objavljena nikada da nije bilo ove grupice ljudi.

    359023.jpg

    Vrlo je jednostavno, toliko te to veseli kad znaš kroz kaj se sve prošlo. Zato samo naprijed svi u i oko kluba!
  • NKDZ86
    1.4k
    ali kako je mumija izletio iz kluba, ni sam to nije mogao zamisliti da bi se moglo dogoditi dok je čuvao svoju guzici na predzadnjoj skupštini u 12 . mjesecu 2023.
    epski potez grupe ljudi predvođene bbb, šah mat pristankom Zajeca na kandidaturu.
    bbb su uvijek bili ispred vremena i tad se to pokazalo.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nitko nije iznad kluba i to se vec dovoljno puta pokazalo kljucnim.
  • ProudAndLoud
    126


    Prošao bi tu represiju još 100 puta da treba, ponosan sto sam bio jedan od 100injak, tada 18 godina, danas 28, nevjerojatno kako brzo vrijeme prolazi.
  • jakov1
    83


    A tek "pogodnost" koju dobije i novorodencad koju ocevi, stricevi, kumovi uclanjuju cim dobije OIB - magnet za frizider i 4 besplatne karte. Za ne povjerovat.

    Hajduk ima djecji paket plus svasta od Tommyja https://hajduk.hr/klub/vridilo-se-rodit
  • Mali Zeus
    12.5k
    Rekao bih nešto sad, ali ću biti pristojan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.