• dinon7
    849
    Jel netko kupovao ikad preko viagogo aplikacije?
    Jel pouzdano?
  • Neron53
    589

    Pa cudan mi je stav:".. nas covjek sigurno ne moze doci na vrijeme da nabavi karte.."
    Zasto se unaprijed predavati?
    Zasto ne napraviti sve sto se moze da se povecaju sanse za kartama?
  • Liks90
    1.9k
    isprike, oko 565 ostalo za ZD
  • Zagabria
    251
    Kolko se sjecam nije bilo rezerviranih karata za grupu, problem je bila podjela karata "poznanicima". Tako da nemoj krivit grupu.
  • dBK
    141
    Pouzdano jest što se tiče ispravnosti karata i naplate...ali vezano za gornji post Navijača Dinama, može se dogoditi diskriminacija na nacionalnoj bazi pri ulasku (nažalost, imam iskustvo iz prve ruke - povijesni proljetni Plzen u EL)
  • Neron53
    589

    Nije uopce problem da li je i ako je, za koga je bilo ista rezervirano.
    Problem je sto je klub objavio da je citavi kontingent koji se dobio, stavio na karatanu.
    A bilo je max 100, 150 ulaznica. Stotine ljudi su kao najvece budale cekale satima da bi se nakon par minuta i 20ak ljudi, reklo da nema vise.
    I sada, kad bi trebalo sve biti transparentnije... apeliram na one koji su in, nek objave koliko tocno ulaznica ide na karatanu.
    Pocevsi od Bayerna.
    Da prvenstveno "godisnjaci" znaju kako da pristupe nabavi. Da li da cekaju 10 sati u redu ili da se ne brinu.
  • NitkoBitan
    17k
    Da prvenstveno "godisnjaci" znaju kako da pristupe nabavi. Da li da cekaju 10 sati u redu ili da se ne brinu.Neron53

    Godisnjaci se ne trebaju brinut, nimalo.
  • Neron53
    589

    Nije isto doci na domacu tribinu u Plzenu i u Minhenu gdje ce vjerojatno tisuce Hrvata tako i tako biti na domacim sektorima.
  • Dubbbrava
    446


    Osobno znam da je i to točan broj al nećemo više o tome.
    Zna se koja je poanta mog posta.
    Transparentnost iznad svega, da klub otvoreno navijačima iskomunicira koliko im je na raspolaganju na karatani pa da se zna unaprijed koliko je uopće realno doć do karte za Bratislavu ili taj famozni Salzburg.
    London i Munchen nemogu razgrabit godišnjaci obzirom da su gostojući sektori oba preko 3000+ a imamo samo 4500 godišnjih.
    Jednog dana kad nas bude 10k s godišnjom ćemo tek vidjet kak je to bit na knap za doć do karata za gostovanja Lige Prvaka :lol:
    Tu će članovi odmah znat da nemaju šanse.
  • Neron53
    589

    4500 godisnjaka na 3 + soma karata , vjeruj mi moze itekako biti na knap.
  • dBK
    141
    Slažem se da bi Munchen trebao biti druga priča...ali eto, napomenuo sam, pogotovo što se sada Viagogo očito ograđuje za zlu ne trebalo.
  • Purgeri
    755
    3779 karata na 4500 godišnjaka. Jako teško može biti na knap jer da bi bilo na knap preko 80% godišnjaka bi moralo ići u Munchen
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Osobno znam da je i to točan broj al nećemo više o tomeDubbbrava

    Pa napisi tocan broj kad si poceo. Ovako ispada kao da je grupa uzela maltene sve, a uzela je oko 30% karata od cega veci dio za ljude izvan ZG i HR.
  • Dubbbrava
    446


    Nitko nije rekao da je grupa uzela sve niti sam ja svojim postom dao tako naslutit, bilo je 400+ karata u igri al to je zaista sada najmanje bitno.
    Osobnog sam mišljenja da su ti ljudi i zaslužili svoje karte obzirom na aktivnost po utakmicama
  • Purgeri
    755
    U svakom slučaju problem te cijele priče definitivno ne bi trebale biti karte za grupu. Ali da, budući da je spomenuto, šta nisam ni skužio na prvu u tom postu, onda je ok reći do kraja, a ne da se ostavi u zraku kao da je tu grupa kriva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.