• De Oliveira
    1.1k
    Kakva je situacija sa kosarkaskim shopom? Najveci dio Adidasovog asortimana je rasprodan, a novi artikli ne dolaze. Bijeli dres nije ni bio u ponudi.
  • Haza
    4.1k
    Bio danas u fan shopu, htio malom za rođendan kupiti dres, kažu u fan shopu kod stadiona da nemaju dres za klince, pitam da pogledaju jel ima neki drugi dućan u Zagrebu, automatski bez gledanja kažu da nemaju (dakle već je više ljudi pitalo isto pitanje). Zaključak gospodične je bio da nemaju dostupan asortiman za klince, da se rasprodao. Pitam šta mogu drugo kupiti za klinca od 5 godina, od odjeće, kažu ništa, osim nekih gluposti od igračaka i sl.
    Nadam se da nije klasična Castore priča, zbog koje su neki vani raskidali ugovore, inače mi je fan shop izgledao očajno prazan, previrale su se neke bilježnice samo za školu.
    Nisam ranije čitao šta se pisalo, vjerujem da se vodila neka rasprava, ali evo, baš sam razočaran otišao, jer se mali veselio dresu.
  • prefontaine
    318
    Pa zar nema onaj castore komplet (dres, sorc, stucne) za 65 eur?
  • NORTE
    11.4k
    Shop ne može ovisiti samo o Castoreu.

    Tu su i ostali proizvodi kluba poput raznih vrsta majica i sl., kao i ostali asortiman poput dječje robe, školskog pribora, sve do kišobrana, frizbija i apsolutno svega što možeš zamislit.

    Vjerujem da je u pripremi dosta toga, ali u ovom dijelu klub nikako ne smije kaskat, tu se iskazuje ozbiljnost organizacije.
    Vjerujem da će sve uskoro sjest na mjesto.
  • Haza
    4.1k

    To sam i pikirao, rekla gospodična da imaju samo broj 134. Ispod toga ništa. I ponovila da nemaju u drugim dućanima, čak niti na skladištu. Klinci od 5 godina su broj 116, malo krupniji bi prošli i sa 125. 134 broj su već školarci.
    Mislim, preživjeti ću, iako mu je sad rođendan, dobit će dres čim dođe u dućan, ali poanta je, da bi u dućanu uvijek trebala biti neka kombinacija za rođendanske poklone za bilo koje godište, ako nema dresa, barem neka majica s oznakom Dinama, ili neka posteljina Dinamo, šta god, samo da ne odem iz dućana praznih ruku.
  • Haza
    4.1k

    Točno tako, na tome se mora poraditi, pogotovo sad kad imamo klub. Castore, ako i kaska s ponudom, treba klub organizirati opciju B, makar to bila majica obična s natpisom Dinamo Zagreb, ili plišanac u Dinamovom dresu, šilterica, šta god. Čak mi neka logika nalaže da bi klub financijski više zaradio na takvim proizvodima, jer Castore sigurno ima solidnu maržu.
  • prefontaine
    318
    Eto vidiš, a ja zadnji put kad sam tražio, najveći broj bio 122. Nije bilo ni 128, što je knap ni 134 što tražim, pitanju je klinac od 7 godina. Na web shop je u međuvremenu stigao 128, bar je bio prije 2 ili 3 dana
  • don
    5.6k
    stvarno je ponuda u shopu, malo reći užasna, katastrofa.

    nije mi jasno da ako Castore kaska, klub ne može staviti nešto u ponudu, kao što su i kolege gore napisale..
    stavi običnu, crnu/plavu majicu sa grbom Dinama, ispod nek piše Dinamo Zagreb iznad svih, Dinamo Zagreb.. šta god i svi sretni i zadovoljni. Stvarno neki manji klubovi imaju puno bolje ponude.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Na web shopu 122 je najveći broj. Baš sranje, mislim malom kupiti komplet za rođendan, totalno sranje ako nemaju ne u shopovima nego ni u skladištu.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Imam isti problem. Djevojka koja radi u shopu na stadionu je rekla da ide do veličine 134 i da će doći.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Nadam se da je to privremeno i da ne postoji generalni problem u opskrbi.
  • badjibadara
    3.1k
    Nadam se da je to privremeno i da ne postoji generalni problem u opskrbi.Mali Zeus

    Šteta je već napravljena. Do prve tekme LP na Maksimiru mora se ispraviti. Situacija kada gro ljudi kruži oko stadiona i nema na što potrošiti lovu je stvarno bizarna.
  • Do kraja2023
    185
    Kad je vec takva situacija bilo bi dobro da se postigne neki dogovor s udrugom navijaca( znam imaju na sjeveru)nek prodju oni svoje artikle i pod zapadom, ima ona kucica lijevo od fan shopa di su sampionske majice prodavali na kraju sezone. Makar na dan tekme ak nist drugo.
    Dobro neki pisu ovdje, ljudi bi potroslili lovu a nemaju na kaj trenutno.
  • Marley
    1.6k
    Nedavno je netko ovdje stavio sliku majice sa stadionom. Onako je plava majica, i mislim bijele boje stadion. Kratki rukav. Ako netko zna o cemu pricam, jeste mozda to vidjeli negdje po shopovima...? Bas mi se svidjela.
  • mlinchica
    1.8k
    Kupila sam ju odmah kad je izašla. :blush:
    U nedjelju sam bila u Areni i bilo ih je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.