• Krizy
    43.1k
    Takav znalac, a ne znaš osnovna pravila :lol:
  • Daliban
    1.6k
    Vjerojatno jer propozicije takmičenja traže 3 golmana s A popisa, jednako kao za npr. svjetsko/europsko prventsvo, ne možeš prijaviti 2 golmana samomokoxax468

    Traže 2+1.

    31.13

    Each club must include at least two goalkeepers on List A and at least three in total (List A and List B combined).
  • Dinaminjo
    929


    Da i?
    Dok uefi dokazes da se golman ozlijedio na vise od 30 daba kako bi uzeo treceg produ 2 kola.

    Nije da smo propustili Petka staviti, nismo stavili klinca koji nema seniorskog iskustva

    Nije svaki transfer instant pojacanje
  • Krizy
    43.1k

    Nema šanse da postoji klub koji bi za grupnu fazu Lige prvaka, koja se igra u razdoblju od 5 mjeseci, prijavio dva golmana na A listu i jednog 17-godišnjaka na B listu.

    S jednom ozljedom zamjena ti postaje 17-godišnji golman.
  • Li d1986
    116
    Valjda dečko nije novi Mikhajličenko. Nikako da neki lijevi bek zacementira svoje mjesto.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nema šanse da postoji klub koji bi za grupnu fazu Lige prvaka, koja se igra u razdoblju od 5 mjeseci, prijavio dva golmana na A listu i jednog 17-godišnjaka na B listu.Krizy

    Jesi gledao liste momčadi? Čak postoje klubovi koji su prijavili samo dva golmana. Bez tog trećeg mladog.
  • Krizy
    43.1k

    Kako ako je pravilo da moraju tri, onda vjerojatno još nisu ažurirani popisi?
    Često je i Dinamu stajao pogrešan popis ili popis iz ranije faze.
    Vidim da Atletico npr. ima samo dva ukupno, ali to je protivno pravilima.
  • jp23
    2.6k

    "Each club must include at least two goalkeepers on List A and at least three in total (List A and List B combined). "

    https://documents.uefa.com/r/Regulations-of-the-UEFA-Champions-League-2024/25/Article-31-Player-lists-Online

    Da u pravu si. (edit) Čini se da nisu još svi ažurni popisi
  • Krizy
    43.1k

    Za Atletico piše da imaju 2 s A liste i 0 s B liste, ukupno 2. Ili nije ažuriran popis ili onda ne treba imati ukupno 3? Ništa mi nije jasno :rofl:
  • jp23
    2.6k
    Bio sam brzoplet pa sam editirao originalni odgovor. Vjerojatno još nije u potpunosti ažuran popis.
  • Papastrumf
    12.2k
    A lista je 23. Ne znam otkud vam to da je 25? Isao bas provjeriti par momcadi, svi su prijavili 23.
  • jp23
    2.6k
    Sa linka iznad kojeg sam postao.

    No club may have more than 25 players on List A during the season. As a minimum, eight places are reserved exclusively for "locally trained players" and no club may have more than four "association-trained players" listed in these eight places on List A. List A must specify the players who qualify as being "locally trained", as well as whether they are "club-trained" or "association-trained".

    Edit: koliko vidim na uefinoj stranici dokumentacije, ažurno je od 01.05.2024.
  • Krizy
    43.1k
    Da u pravu si. (edit) Čini se da nisu još svi ažurni popisijp23

    Pa moralo bi to biti u pitanju :grin:
  • Daliban
    1.6k
    Nema šanse da postoji klub koji bi za grupnu fazu Lige prvaka, koja se igra u razdoblju od 5 mjeseci, prijavio dva golmana na A listu i jednog 17-godišnjaka na B listu.Krizy

    Nema šanse da postoji klub koji bi za ligašku fazu Lige prvaka prijavio pola lijevog beka, ali zato četiri golmana da se ima.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Locally trained znaci da je proveo 3 citave sezone kod nas.
    Koliko vidim nemamo bas puno takvih igraca, pa pretpostavljam da su zato ostala prazna mjesta.
    Dosta mladih igraca koje imamo su dosli iz lokomotive kao Kacavenda i Stojkovic. Sucic nije kod nas toliko.

    Zapravo ne znam tko od nasih igraca ispunjava te uvjete uopce osim Baturine, a on je na B listi ako sam dobro skuzio.

    Ako su ostala 2 prazna mjesta, znaci da imamo dvojicu locally trained u nasem klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.