• dumitrumitu
    1.3k
    Favbet je glavni sponzor. Ovi su možda jedni od sponzora.
  • chago13
    7
    Ma da, nisam napisao glavni sponzor nego jedan od trojice glavnih partnera
  • mali M
    5k
    Bože moj šta znači kad poslovni sektor prepozna zdravu sredinu.. Siguran sam da se ovo dogodilo prije desetak godina da bi sada već sami sponzorirali stadion, a grad i država bi se pokušavali ugurati u priču samo da ukradu djelić reklame za sebe...
  • NitkoBitan
    17k
    RALU Logistika novi glavni partner (sponzor) dinama, tu bi morao past koji milijunčićchago13

    Velika je to firma, ali ne vjerujem da se radi o iznosu od nekoliko milijuna eura. Mozda do 500k, sto je isto pristojno.

    S obzirom da se bave logistkom mozda ce preuzet Dinamov sektor u tom polju.
  • Dudu9
    812
    RALU firma Rajić Luke a i u skupštini Dinama sjedi bivši direktor te firme tako da vidi se utjecaj novih ljudi
  • Armagedon13
    959
    RALU Logistika bome jednak partner sa Favoritom i Castoreom
  • NitkoBitan
    17k
    RALU Logistika bome jednak partner sa Favoritom i CastoreomArmagedon13

    U kojem smislu jednak? Btw. ima li uopce negdje nekih vijesti o njihovom sponzorstvu.
  • chago13
    7
    Pa to i velim, jedan od tri najveća sponzora
  • Armagedon13
    959
    Na stranici kluba
  • ivanzg
    129
    Situacija bi po svim logikama trebala biti jako dobra budući da mi ne znamo kakvi kosturi vire iz prošlosti i kakvi su detalji u igri ali sve vodi prema tome da direktor financija mirno spava.

    Ušlo se u Ligu prvaka,riješilo se dosta nepotrebnih ugovora,potpisani su novi i jači ugovori sa sponzorima,godišnje su rasprodane, članstvo raste iz dana u dan tako da i tu kapa pomalo, ulaznice su skuplje i dobro se prodaju, razgledavanje stadiona rasprodano svaki put, na tekmama je naravno veća potrošnja jer je više gledatelja. Sve ide ko po špagi osim shopa, još kad to dođe do nivoa kakav treba bit mislim da klub nema briga oko love.

    A tek ide šećer na kraju sa nadam se rasprodane domaće utakmice Lige prvaka koja nosi ozbiljniji novac.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Znamo kosture. Pisali su u izvješću. Imamo kratkoročnih obveza ako se dobro sjećam preko 10 miliona. Istina, imamo i 20+ milja koji tek trebaju doc u klub i vjerojatno je nešto od tih 10, krediti koji su uzeti na račun dolaznih rata. Ali nije sad da mi imamo 50 miliona na računu. Uefa će sad uplatiti 17 za život.
  • Zagi
    7.6k
    Koliko točno vrijedi ovaj ulazak u LP , 35m?
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Tako nešto je mislim minimu. S tim da mislim 17 ili koliko vec sad pada, a ostatak na kraju godine od koef i tv prava. Plus tijekom godine mislim se uplacuje ovisno o rezultatima.
  • deda
    32.5k
    30 je ziher.
  • Zagi
    7.6k
    Index kaže 34.
    Dio novčane nagrade Dinamu je bio zajamčen nastupom u play-offu - za sudjelovanje u ovoj fazi natjecanja obje ekipe dobivaju 4.29 milijuna eura. No Dinamo će za prolaz od UEFA-e dobiti još 18.6 milijuna eura. Uz to, na temelju klupskog rankinga, desetogodišnjeg koeficijenta i udjela marketinga, može računati na još najmanje 10 milijuna eura.

    Sve i da u Ligi prvaka Dinamo zauzme posljednje, 36. mjesto, dobit će još milijun eura. Tako će od Lige prvaka zaraditi najmanje oko 34 milijuna eura. Napominjemo da je ovaj iznos Dinamu zajamčen čak i ako ne osvoji ni bod u Ligi prvaka. Svakim tamo uzetim bodom zarada mu raste za 700 tisuća eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.