• Neki tip
    21.3k
    mislim da u životu i na oba foruma nisam više puta stisnuo like na Bosove upise! :lol:mali M

    Kolega @Droljo i ja smo imali kratku i burnu forumsku romansu, no nakon ružnog prekida strasti se smiriše pa se uredno pozdravljamo i proljudikamo kad se sretnemo.

    Međutim, vas dvojica... sad kad znam da to traje još s drugog foruma... jebomepas ak me ne podsjećate na stari bračni par.. :lol:
  • mali M
    5k
    više od pola tramvaja čami u spremištu jer ih nema tko voziti ili su neispravni ili IH NEMA TKO POPRAVITI! nije poanta kad se nešto pokvari da odma kupiš novo, nisu to žvake! Problem sa tramvajima nije tako plitak, i to je tema o kojoj bi mogli naširoko! šta ti znači da kupe još 347 tramvaja kad nemaju dosta vozača ni za sadašnji vozni park, niti buseva niti tramvaja... a da ne kažem da mehaničari više ne postoje za iste.. svi su otišli iz ZET-a... Tramvaji su valjda najbolja stavka za paralelu troškova stadiona

    ma ti si samo ljubomoran! :lol: Moja i Bosova romansa staje sa pričom o stadionu.. tu ćemo si stisnuti ruku i pozdraviti se.. Svjetonazorski nećemo nikad, ali u kontekstu Dinama jedino nas stadion djeli od potpune romanse!!
  • Neki tip
    21.3k
    moja i Bosova romansa staje sa pričom o stadionu.. tu ćemo si stisnuti ruku i pozdraviti se.. Svjetonazorski nećemo nikad, ali u kontekstu Dinama jedino nas stadion djeli od potpune romanse!!mali M

    Pa velim ti ja da ste ko neki vječno posvađani stari bračni par... ne slažu se oko ničeg, osim oko nekretnina. :snicker: :lol:
  • Droljo
    8k
    Kolega Droljo i ja smo imali kratku i burnu forumsku romansu, no nakon ružnog prekida strasti se smiriše pa se uredno pozdravljamo i proljudikamo kad se sretnemo.Neki tip

    Pa kad kod mene nema zlobe :rofl:
    Samo ljubav
  • Neki tip
    21.3k
    Pa kad kod mene nema zlobe :rofl:
    Samo ljubav
    Droljo

    E takvi mi najviše idu na živce, nemoj da opet krenemo.. :lol:
  • Droljo
    8k
    Hehe. Bez brige. Skrećemo polako prema šanku tak da treba stati sada.
    Živeli svi koji slave..
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da jako jako grijesite s ovom paralelom na tramvaje.K3p

    Nisi razumio (barem moj) argument.

    Ne kažem ja da tramvaji nisu potrebni. Definitivno jesu. Ali grad nije single-issue zajednica, i tramvaji i stadion su samo dva u nizu problema u ovom gradu i ne moramo birati ili stadion ili tramvaje, a gradska vlast ima demokratski legitimitet građana da donosi političke odluke o tome, odnosno prioritizira ono što je bitno. Poanta je bila u tome da se petnaest godina vode rasprave i tobože pregovori oko investicije od 150 milijuna eura u stadion, ali investicije od 50 milijuna eura u obnovu Doma sportova ili 200 milijuna eura u nove tramvaje jedva da su vijest.

    Jer na tramvaje možeš primjeniti iste argumente i argumente kao i na stadion: Pa zar nemamo već tramvaje? Što fali postojećim tramvajima? Zašto da brinem o tome kad ja i tako ne putujem tramvajem? Jesu li tramvaji zaista najveći problem u ovom gradu?

    Jer kad bismo probali preslikati stanje Maksimira na stanje tramvaja, onda ih četvrtina uopće ne bi vozila, a ovi koji bi vozili bili bi 25 do 70 godina stari tramvaji koji cure kad pada kiša, nemaju grijanja ni klime, a iznutra imaju povučenu mrežu uz krov kako ljude ne bi stresla struja.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bageri!!!
  • Jaro
    7.3k
    Jer kad bismo probali preslikati stanje Maksimira na stanje tramvaja, onda ih četvrtina uopće ne bi vozila, a ovi koji bi vozili bili bi 25 do 70 godina stari tramvaji koji cure kad pada kiša, nemaju grijanja ni klime, a iznutra imaju povučenu mrežu uz krov kako ljude ne bi stresla struja.Bosskovitz

    pa kaj nije tako i sada :rofl:
  • mokoxax468
    698
    Evo, neću ni ovo uzeti za neke prve korake, ovo ne smatram početkom rada na stadionu. Čisto pingam za napetost oklade :grin:
  • Mr Blue
    4k
    tportal: Zagreb kupuje nekretnine u okolici Kranjčevićeve za rekonstrukciju stadiona, evo i cijene

    Za potrebe gradnje i rekonstrukcije stadiona u Kranjčevićevoj grad Zagreb odlučio je kupiti dvorište i tri kuće u ulici Huga Badalića iza zapadne tribine igrališta za 416 tisuća eura. Riječ o nekretnini u vlasništvu devet suvlasnika u različitim omjerima, a suvlasnik jednog manjeg dijela je i sam Grad
  • Jaro
    7.3k
    eppur si muove
  • barbax
    184

    2 kuma s lopatom. :lol:
  • Bosskovitz
    11.7k


    Moram priznati da se slabo vozim javnim prijevozom, uglavnom autom i biciklom, ali koliko vidim po gradu - većina tramvaja su niskopodni tramvaji domaće proizvodnje od kojih najstariji nemaju ni 20 godina, da ne kažem da nisu ni približno opasni za putnike kao što je stadion za svoje posjetitelje.

    Mislim da je to i dalje posve neusporedivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.