• Zg123
    215
    Koliko vidim u Japanu je on redovito igrao bez nekih ozljeda, ako ih je uopce imao? Bas nikako da uhvati neku konstantu pa da vidimo na cemu smo s njim…
  • Zagi
    7.6k
    Dobro veli Don. Ak nastavi ovak , mi na njega jednostavno ne možemo računati.
    Nije se bezveze uigravalo Rile-RPG i nije bezveze rečeno da tražimo lijevog beka, samo nismo sigurni prvotimca ili rotacijskog.

    Osobno sam jako zadovoljan njegovim igrama, kada igra. Ali jebemu, skoro nikada ne igra.
  • Krizy
    43.2k
    Ja sam pisao prije 2 mjeseca da na njega ne možemo ozbiljno računati jer 3 utakmice u nizu po 90 minuta nije odigrao skoro godinu dana.
    Desetak forumaša me popljuvalo :rofl:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Možda se Takuya čuva samo za utakmice u LP? Pogotovo za Celtic.
  • GaijiZG
    1.3k
    Ima povijest bolesti, i nezagrijan uđe protiv Qarabaga, i drugi bi tada riskirali ozljedu, pogotovo na beku. Pustite dečka. Lik nije odigrao jednu lošu utakmicu. To kaj nekima nije jasno da ga je Jakir samog ostavio na cijelok ljevoj strani, to govori o njihovom znanju. Zapravo i oni su tog svjesni, sam se prave glupi, jer neracionalno ga hejtaju. Lik je jackpot za 500 000 eura, pa preprodamo ga za više. Ofenzivno najbolji naš lijevi bek unazad dugo dugo godina, ako isključimo Gvardiola. Ni Leovac nije nio bajan van utakmice protiv Atalante. Mali je za HNL top, i da igra samo HNL vrijedi 500 000 eura.
  • Paggini
    19.7k
    Lik nije odigrao jednu lošu utakmicu.GaijiZG

    Jedino se sjećam one Lokse na Kranjči, 2:2, kad je lutao cijelu utakmicu, ali tu bih nadodao da je igrao i pored Živkovića i Perkovića koji su grozno izgledali skupa. Sve ostalo je odigrao dobro do odlično, osim ajde tog Qarabaga što i nije nužno njegova krivica.
  • prefontaine
    318
    Koga smo mi sve imali na lijevom beku, Ogi je premija. Pa jbt nama je Hrvoje Cale bio kandidat za reprezentaciju, o ostalima je suvišno i pričati.
  • Praskaton
    2.3k
    Rpg ce ove sezone imat jednako problema sa ozlijedama kao i Ogi,al ljudi se nakače na jednu mantru i to je to
  • blubach
    233
    Vjerujem da njegov otkup najviše ovisi o broju ozljeda koje će imati do kraja polusezone.
    Kvalitativno mislim da je dobar. Nije savršen u obrani, ali zadovoljavajuć (kak je neko napiso, kroz zadnjih 20 godina ne znam dal mogu nać 2 igrača koji su zadovoljili ulogu na duži rok), a u napadu je baš dobar.
    E sad, ako se računa da je prošlu polusezonu propustio 7 tekmi (ne računam Slaven i Rudeš na kraju prvenstva gdje pol ekipe nije bilo u zapisniku) i ovu već dvije + da nakon ozljeda nije odmah bačen u vatru već je nekoliko utakmica prosjedio na klupi/ušao zadnjih 15-20 min zbog rizika... Ovaj dio ne izgleda dobro.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja ga iskreno ne vidim kao prvu opciju za Ligu Prvaka trenutno, ali ako uhvati kontinuitet možda to može i postati. Ali, za te novce kao druga opcija bi isto bio odličan, zato se nadam otkupu u svakom slučaju.
  • Ali
    2.1k
    Najbolji igrač danas !
    Čovjek kod gola iznio protiv Bayerna loptu po boku odigrao dupli sa Misicem i hladno pogodio kroz noge.

    A kakav je lik vidjelo se na izjavi, na tren sam pomislio da ce izvrsit hara-kiri , oci pune suza nakon ovakvog poraza.
  • NKDZ86
    1.4k
    Nema stranca do japanca!
  • ibro1986
    150
    treba igrat od prve
  • Mali Zeus
    12.6k
    Više mu je bilo stalo i više mu je bilo teško od profe.
  • cibona
    2.9k
    Nadam se da su konačno progledali oni koji su zazivali da ogiwara igra citirat ću "samo u manjim HNL utakmicama i to zadnjih 15 minuta".

    Po milijunti put, ogiwara je trenutno najbolje rješenje na lijevom beku, bolje nemamo. RPG desno, ogiwara lijevo to je jedino ispravno.

    Uostalom, kako smo zabili 2 gola Bayernu? RPG je asistirao na DESNOM BEKU za prvi pogodak, a ogiwara na LIJEVOM BEKU je postigao drugi pogodak. Pametnome dosta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.