• Giovanni86
    119
    blize ti u Ramu doc :grin:
  • Ivan0302
    464
    aha nisam znao, hvala.
  • Dzgšb
    812
    Vlasnik tog kafića je bio član skupštine i glasao za glavu i bio u toj glavinoj i Barišićevoj struji, tako da mnogi Dinamovci iz Hercegovine ne posjećuju taj kafić radi toga.
  • GaijiZG
    1.3k
    Na 41450 članova smo.
  • prefontaine
    315
    Samo mi nije jasno prodajno mjesto za Tomislavgrad, taj kafić nije u blizini bilo čega. Kafić se nalazi u selu na putu prema Blidinju. Sigurno je bilo boljih mjesta…CrouchTomislavgrad

    i mene je iznenadilo di su stavili TG i ŠB, po selendrama nekim, bezveze. I čudno da Mostara uopće nema. Jedino da bude neki štand na stadionu, ne znam.
  • Omake
    2.5k
    I Ljuti Dolac je bliže Mostaru nego Širokom po tom pitanju.
  • Neki tip
    21.3k
    I Ljuti Dolac je bliže Mostaru nego Širokom po tom pitanju.Omake

    Ljuti Dolac je jednako udaljen od Mostara i Širokog. I kilometražom cca i potrebnim vremenom (20-25 minuta vožnje). Ali pripada pod Grad Široki Brijeg pa ga zato tako i naveli valjda.
  • Big Daddy
    1.1k
    to je svakom normalnom covjeku jasno. Kad vidim kak Dinamovci iz BiH zive za Dinamo i kak jbn cesto potegnu do Zg i na gostovanja, skifam im kapu. Ekipa iz Mostara, Capljine, Viteza, Tomislavgrada itd itd
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Ekipa iz Mostara, Capljine, Viteza, TomislavgradaBig Daddy

    Nas ljubušake ko jebe jel? :lol:
  • Big Daddy
    1.1k
    ma ne brateee, svi ste zakon
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Nema prodaje u Mostaru ili ja nesto propustam?
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Nema prodaje u Mostaru ili ja nesto propustam?IstinaZaDinamo

    Nema.
  • Marcinko
    595
    Oce li biti organiziranog navijanja zna li se sta?Giovanni86

    Normalno da neće.
  • Peškaman
    4.2k
    Vidim da se vuče priča da je Dinamo kafić u Čitluku Mamićev i da su tamo samo mamićevci,povukao bih tu paralelu sa sličnom stvari,kada se spomene Međugorje odmah nekim pada asocijacija Mamića kao da tamo nema ljudi kojima se isti uopće ne sviđa i ne podržavaju to.
    Koliko sam upoznat Mamić nije kročio nogom u taj kafić preko dvije godine.
    To je kafić od udruge navijača "Dinamo u srcu - Brotnjo",ista ta udruga ima FB na kojoj je tipa čestitala Zajecu što je postao predsjednik,objavila video Boysa na treningu pred uzvrat protiv AEKa,to je toliko Mamićev kafić da se poslije pobjede Dinama ori pjesma ZZD "Sjever složno grmi,ori se" , daj mi samo pobjede i ostale pjesme.
    Nije sve crno/bijelo,puno tamo ljudi dolazi isključivo da pogleda Dinamo s prijateljima i da uživo u atmosferi jer se skupi 50ak zaljubljenika u Dinamo a ne u osobu A ili osobu B.
    Bio sam desetak puta u tom kafiću s prijateljima da pogledamo utakmicu Dinama i nisam čuo neko glorificiranje Mamića ili nešto.
    Je li u tom kafiću postoje neki ljudi kojima je draža neka osoba A od osobe B,vjerojatno postoje,u kojem postotku,ne znam ali postoje kao i u svakom drugom mjestu gdje se navija za Dinamo.

    Za mene je taj kafić,mjesto gdje mogu s prijateljima,okružen ostalim navijačima Dinama popit pivu i pogledat utakmicu voljenog kluba kada nisam u mogućnosti otići na utakmicu.
  • Keyser Soze
    10k
    Na FB stranici tog kafića su prošle godine u onom periodu gdje su se borile dvije struje zdušno navijali za pobjedu Zorićeve struje i objavljivali "dobre vijesti" kad bi se neke skupštinare iz suprotne struje izbacivalo itd. Mogu oni navijat za Dinamo, al su tad svjesno bili na pogrešnoj strani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.