• Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus to govoriš da će bit već sad za ovu tekmu protiv tovara?miro

    Trebalo bi biti, da. Za Istru sam za kćer, članicu, uredno kupio kartu online.
  • Ludovic IX
    7.2k
    pa prodaja počinje u 11h
  • Felip
    174
    Za derbi ne vrijede besplatne ulaznice za članove do 12 godina. Dakle, ako čitam s razumijevanjem za djecu će karte vrijediti jednako kao i za sve.
  • dzgkt
    155
    Samo trebaš unest broj članske kod kupovine za svaku ulaznicu. Nebitno je je li član maloljetan.
  • miro
    4.4k
    znam, znam, nego sam propustio ovo da pocinje u 11 :blush:
  • Felip
    174
    Zanimljivost je da Hajduk, Osijek i Rijeka imaju svi popust u pola cijene za dječje članske ulaznice, ali u Hajduku su djeca kategorizirana do 14 godina, u Osijeku do 15, a u Rijeci do 16. :grin:
    Eto kod nas su djeca do 12 mogu besplatno na hnl, ali za derbije bih ipak stavio u pola cijene.
  • Simpatizer
    270
    Hajduk i Rijeka imaju dosta skupe cijene pa nije baš za usporedbu
  • BlueVelvet
    336


    A jos je bolja prica pun stadion clanova kluba i strepnja hoce li ostat karta za mene ako nisam clan.

    Svijest o clanstvu se treba izgraditi tek, prosle uprave su upravo gledale ovako kratkorocno, samo da se napuni stadion kolko tolko i time nam napravili puno stete za koju treba vremena da se sanira...
  • BBBaranja
    2.5k
    Može li mi netko uzeti 2 karte za sj dolje ukoliko bude potrebe?
    Imam problema pri prijavi a na mail mi još iz kluba nisu odgovorili.
  • Felip
    174
    Rečeno je da se ide u potpuno ukidanje besplatnih ulaznica, a uvelo se djeci do 12. Sad za derbi dolazi obitelj dvoje roditelja i dvoje djece, svi su članovi, bam 100 eura. Mislim da tu nema balansa, ili je besplatno ili je preskupo, a sve u pola cijene bi ipak dalo neki balans jer ipak većina djece s roditeljima dolazi na najskuplju tribinu.
  • criticus
    2.2k
    Trebalo bi biti, da. Za Istru sam za kćer, članicu, uredno kupio kartu online.Mali Zeus

    Ovo je isto nešto s čim će se trebati pozabaviti u dogledno vrijeme. Moj sin redovno ide samnom na utakmice, ja imam godišnju a njemu ili preuzimam ili kupujem članske ovisno o utakmici. Nije mi se isplatilo keširat godišnju i za njeg (plus Dekod harač :lol:). Ono šta je problem je što svaki put moram nekog molit da sin sjedne kraj mene jer je tu pozicija za godisnjaka koji izgleda redovno vraća kartu u prodaju. Dosada su ljudi uglavnom bili ljubazni, ali teoretski može mi se neko inatiti i onda cu morati ili sjesti skupa s njim na stepenice ili ići doma jer je još premali da sam ide sjest tri sektora pored.

    Znam da ovo nije prioritet, ali bi se u budućnosti trebalo time pozabaviti. Možda je jedno bezbolno rješenje da u budućoj aplikaciji ja kao godišnjak mogu zamijeniti svoje mjesto za neko drugo i uz njeg još kupiti kartu za maloljetnog člana... Neznam, ostavljam pametnijima na razmišljanje.
  • Olmić7
    36
    3, 2, 1 .. @Liks90 i @deda spremite brojače
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pali motore!
  • ShanKu
    733
    Zapet ko puška
  • BBBaranja
    2.5k
    Karte su u džepu :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.