• Dinamosaur
    1.5k
    rekle bi stare babe - "sinko, sve ti to po jeziku dojde". :rofl:
  • NKDZ86
    1.4k
    zašto mi nemamo više opreme od castorea? pogledajte shop od rangersa i feyenoorda, imaju hrpu stvari i to od ove sezone. veliki minus ide ko god je odgovoran za suradnju s njima.

    https://shop.rangers.co.uk/collections/24-25-training-range

    https://fanshop.feyenoord.nl/en/collections/24-25-training
  • Crusades1986
    11.9k
    Rangers i Feynoord ih imaju nekoliko sezona. Mi smo tek započeli suradnju s njima.

    Nekoliko puta se napisalo da će sa dolaskom novog web shopa se proširiti i ponuda.

    Možda još koji put da se napiše pa da svi shvate.
  • NKDZ86
    1.4k
    imaju da, ali opravdanaj nema, 2 mjeseca je prošlo, a ugovor se potpisao još i prije.
  • Crusades1986
    11.9k
    Ok direktore, zabilježit će ljudi u klubu Vaš veliki minus
  • NKDZ86
    1.4k
    Hvala Bogu i ja sam suvlasnik Kluba.
    S poštovanjem
  • IvanPerić1945
    29
    Kad naručujem preko webshopa,kako mogu predočiti člansku iskaznicu da imam popust?
    Ili samo kad kupujem u shopu imam popust kad pokažem člansku
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kad naručujem preko webshopa,kako mogu predočiti člansku iskaznicu da imam popust?
    Ili samo kad kupujem u shopu imam popust kad pokažem člansku
    IvanPerić1945

    trenutno nema opcije popusta kod online kupnje za clanove. Samo fizicki.
    Najavljen je novi web shop nekada u buducnosti i tada bi trebalo biti omogucen i online popust za clanove
  • Mislav
    11
    zna li se okvirno kad je ta budućnost, meni bi triba web shop u dogledno vrime, pa ne znan jel ima smisla da čekan opće
  • jedan u nizu
    8.2k


    koliko znam, tj koliko se tu pisalo na forumu, nema neki rok za novi web shop, vec samo info da se radi na njemu i da dolazi.
  • Šteco
    680
    Moja prerpostavka... Web shop nije lako brzo realizirati u ovoj situaciji iz više razloga.

    Prije svega, imamo hrpu različitih aplikacija gdje baze podataka uopće nisu povezane. Ako bi se išlo da shop opet bude priča za sebe, što je amaterski, taj dio se može samo djelomično izbjeći, jer se opet mora povezati s bazom podataka članova kako bi se mogao popust i preko shopa obaviti. Ako će se ići s kompletom nove aplikacije koja obuhvaća sve što sada imamo, to je sve dodatni posao. Nadam se da je to slučaj i da će i loyality npr. doći kroz ažuriranu aplikaciju.

    Druga stvar koja je bitna što trenutni shop u svojoj bazi ima samo manji dio ponude koja je stvarna ponuda, te se isti može transferirati, ali se treba napuniti i s drugom ponudom. Ima tu posla.

    Treća stvar je što se nedavno pisalo na forumu da se za sve što se uzima traži tri ponude kroz natječaj i razmatra, što također oduzima vrijeme da se uopće počne (taj dio je vjerojatno prošao, ali je uzeo u startu vremena da pregledaš ponude, pregovaraš i na kraju odabereš konačnog izvođača, to traje dosta, jer osim dinama tu je i firma koja će to raditi, koja mora i svoje analize prije konačne ponude napraviti).

    Konačno, vjerujem da nikome nije u interesu da se pusti novi shop koji nije u potpunosti realiziran i testiran, jer svi znamo kako bi se to u javnosti dočekalo.

    Ima tu još toga, ali ovo mi je prvo što mi je palo na pamet od problema koje vrijedi napomenuti.

    Stoga, ajmo malo biti strpljivi.
  • Maxova dijagonala
    143
    Pozdrav ekipa, je li doslo ista od castore opreme u fan shopu(npr ona siva trening majica). Zivim 400 km od Zagreba pa ne mogu otic pogledat...
  • mlinchica
    1.8k
    U nedjelju sam bila u Areni i nije bilo ništa novog. I dalje su tu sva 3 dresa (imaju i dječje modele) + štucne, oprema od stožera zelena s žutim mon. grbom, crveni golmanski dres, a od ostalog imaju onu “Dinamo Zagreb” kolekciju -> hoodice, trenirke gornji i donji dio, kratke hlače i majice kratkih rukava. Sive trening majice nije bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.