• IstokKa96
    671
    Jankovic - Rog, crveni
    Andric - KTC, faul, guranje u skoku, dovoljno za ometanje obrambenog
    Hoxha - Smolcic, zaustavljena igra zbog igranja rukom Smolcica, u nastavku pad Hoxhe i nenamjeran udarac kopackom u lice
    Rog - Galesic, guranje Roga u duelu, moze biti prekrsaj i ne mora, u nastavku sudar s Galesicem, moze biti jedino faul nad Rogom
    Gazenje Cordobe, nedodijeljen zuti, a trebao je obavezno biti
    Cordoba - Andric, cvrst klizeci start sa obje noge po zemlji, zuti dovoljno, da je noga otisla visoko, ide crveni
  • Mr Anderson
    7.9k
    Da je prebacio na 4 otraga s igračima koje je imao na raspolaganju, vjerojatno bi bilo i gore.
  • Samurai
    103
    Neznam,mišljenja sam da je mogao stavit torrentea lijevo i spiku desno..izvadit Maxa koji pusta ko bojler star 20 godina..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Torrente bek? Pa dobro je.. onda je mogao i Kacavenda uc na stopera.
  • Zagi
    7.6k
    Neznam,mišljenja sam da je mogao stavit torrentea lijevo i spiku desno..iSamurai

    Stopera na jednog beka, krilo na drugog i rokaj?

    Ok ok ok. U pravu si.
  • Samurai
    103
    Pa tak je igrao protiv Gorice..a na klupi mu sjedili oliveras,Mikic.
  • blubach
    230
    Sudac kriminal.
    Na kraju ispada da je definitivno više pomogao nama nego njima koliko god se to nekima ne sviđa.
    Nakon debakla Rijeke i našeg velikog trijumfa za LP, očekivao sam utakmicu u suprotnom smjeru - da će oni biti psihički potpuno poraženi, a da ćemo mi letjet terenom. Dogodilo se potpuno suprotno, oni su bili ti koji su bili za gol bolji a mi smo bili baš emocionalno prazni i nikakvi.
    Od dobrih strana bi naveo Nevu s par dobrih intervencija (ništa spektakularno), gol i (skoro) odlična asistencija Petka, dobre reakcije Batija u prvih 20-ak min. I to je to.
    Ostalo je bilo jako slabo i ne bih svakog pojedinačno komentirao, i kolektivno i individualno je ovo bila loša utakmica.
    Što se situacija na terenu tiče, iznjet ću svoje viđenje pa sad jesam li u pravu ili ne...
    1. Petko je pretrpio brojne udarce s leđa, neke jako prljave i bezobrazne i nitko nije dobio žuti za to. Sramota.
    2. Kule je morao dobiti žuti nakon udarca na gol nakon prekršaja. Prošlo je par sekundi već, čuo je prekid akcije 100%, nema on šta pucat nakon toga.
    3. KTC je napravio faul prije našeg gola. Nevjerojatno mi je da to bar VAR nije provjeravao.
    4. Za ovo nisam 100% siguran, trebao bih vidjeti drugi kut, al iz onog kuta kojeg jesam vidio, nije bilo govora o faulu Andrića nad KTCom. Također, pustit akciju do kraja i onda gledat VAR.
    5. Cordoba nikako nije zaslužio crveni. Žuti da, opasan start, s 2 noge, ali bez džonova i sa spuštenim nogama.
    6. Rog je mogao komotno dobit žuti kad je džonom slučajno nagazio protivnika nakon što je išao na loptu. Apsolutno je nebitno što nije bilo namjere i što je to bila "produžena noga", opasna igra i to je to.
    7. Gaženje Jankovića nad Rogom, po meni crveni karton, čak bih rekao da je tu bilo i namjere da ga onesposobi, izrazito opasan start.

    Ne znam šta više reć o sucima, al nema baš sreće ni u tuđem dvorištu. Nek netko pogleda za šta je Rice dobio drugi žuti u subotu i sve će mu bit jasno.
  • Laugreano
    2.5k
    Realno Andric-ktc faula nije vidilo. Jankovic žuti, Cordoba žuti.
  • IstokKa96
    671
    @Laugreano Jankovic nije mogao do lopte ni na koji nacin, gazenje je bilo divljacko s ledja...zanima me bas kako ce strucnjak opravdati to
  • Mr Anderson
    7.9k
    3. KTC je napravio faul prije našeg gola. Nevjerojatno mi je da to bar VAR nije provjeravao.blubach

    Bila je tiha provjera VAR-a. To nema veze s faulom. Prevrti si ponovo malo naše utakmice s Quarabagom. Oliver na takve duele samo odmahuje rukom. Nije ovo balet nego nogomet.
  • Juznjak
    3.8k
    KTC je napravio faul prije našeg gola. Nevjerojatno mi je da to bar VAR nije provjeravao.blubach

    Provjeravao je, nakon tihe provjere gol je potvrđen. Zanimljivo kako se nitko, pa ni sam Andrić, nije žalio nakon tog duela, a ovdje na Zoni imamo par likova koji tvrde da je bio faul.

    Za ovo nisam 100% siguran, trebao bih vidjeti drugi kut, al iz onog kuta kojeg jesam vidio, nije bilo govora o faulu Andrića nad KTCom. Također, pustit akciju do kraja i onda gledat VAR.blubach
    Da, KTC je iz čista mira odlučio projurit onako ispod lopte i debelo je promašit. Kontakta je itekako bilo, nisu bili rame uz rame, minimalan je kontakt potreban da se igrača u sprintu ili u skoku skroz izbaci iz ravnoteže. Taj lakat koji je Andrić dobio u glavu je rezultat upravo tog guranja jer KTC ni u jednom trenutku nije išao u nekakvo građenje nego je bila čista utrka za loptu u kojoj je on bio ispred Komnena.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Biti će zanimljiv Studio SuperSport danas.
    Jedva čekam sudačku ekspertizu :smirk:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Žalosno je da svi mediji naravno imaju ankete, ali ankete u kojima su samo odluke kojima je oštećena Rijeka.
  • Slush
    621
    Pogledao snimku.

    Crveni karton Cordobe - da

    Rijeci oprosteno 1250 zutih kartona - da
  • blubach
    230
    Bila je tiha provjera VAR-a. To nema veze s faulom. Prevrti si ponovo malo naše utakmice s Quarabagom. Oliver na takve duele samo odmahuje rukom. Nije ovo balet nego nogomet.Mr Anderson

    Ok, pošteno.
    Zašto je onda ono bio faul Andrića nad KTCom? Mogu se isto pozvat na to da nije ovo balet...
    KTCa obožavam, apsolutno najbolji stoper stranac u povijesti Dinama i točka. Ali nije prvi put da je užasno procijenio let lopte i da se bacio kako bi iznudio faul, ne treba bit slijep. APP.

    Nemojte mislit da ja sad potenciram kako se namjerno sudi za nas, kako su nam suci poklonili remi i slično, to jednostavno nije točno. Ali mi je nevjerojatno da se ne želi priznat, neovisno o kojoj navijačkoj bazi se radi, kad je sudac jednostavno više odluka donio za tvoju ekipu nego protivničku, samo da ne ispadne eto, da su "pomogli".
    Pa ako nas mogu zakinut na x utakmica (a ove sezone već jesu na barem dvije sa kritičkim greškama, samo smo prejaki pa ipak uzmemo tekmu), jednostavno nije moguće da od 100 utakmica na barem jednoj par izrazito dvojbenih (ili jednostavno pogrešnih) odluka ode na tvoju stranu kao na ovoj utakmici.

    Ne smijemo si dopustit da budemo ko ova tuga s juga, molim vas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.