• hb1
    2
    Gol za izjednačenje došao u najgorem trenutku, Rijeka prenijela onaj momentum od zadnjih 7 8 min prvog poluvremena u početak drugog, a to u derbiju dosta znači. Pjaca i Hoxha nisu wing backovi i naravno da ne opterecuju backove protivnika kao sto bi to u sustavu sa 4 nazad, kao prava krila, ali nismo imali opcija za 4 nazad.
    Po meni težak, zahtjevan derbi koji nije bilo lako igrati pogotovo nakon putovanja i odličnog podviga protiv azera
    Nema tu puno pameti, sretno protiv Hajduka i idemo dobit, nije vrijeme ni trenutak za kriviti ikoga
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ama nije riječ ni o otriježnjenju, pa derbi je to, u njima proradi inat, mi nismo toliko napaljeni..i opet je bod tu, ne razumijem tu silnu negativu, baš ne razumijem.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ama nije riječ ni o otriježnjenju, pa derbi je to, u njima proradi inat, mi nismo toliko napaljeni..i opet je bod tu, ne razumijem tu silnu negativu, baš ne razumijem.Jos-Optimus

    Nema negative, svatko realan je svjestan da dođu ovakve utakmice. Ali dosta je da na temu dođe 5-6 klaunova ko jučer koji samo čekaju ovakve utakmice i nastane opća histerija. Ono, Rijeka dobila od Olimpije 5 komada pa je sad pod normalno da im mi damo 7-8 komada.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ovakve utakmice i dobro dođu da poslije trener malo lupi šakom u stol, posjedne nekog na klupu, pokaže autoritet, razdrma harmoniju...jer letargija je gadna stvar i ja sam se čak pribojavao i poraza, bez obzira što sam se nadao da ćemo ih razbiti. Sve je prema planu i čak i neloše pred tekmu s Hajdukom
  • skener
    873
    nakon odigranih 5 kola, uz dva teska gostovanja, prvi na tablici s dva boda vise od pratnje
    osiguran nastup u ligi prvaka

    sto je vise trebalo napraviti u ovih mjesec dana?

    svima ce dobro doci ova stanka da se malo glave ohlade i napune baterije
  • Laugreano
    2.5k
    Da li samo mene zivciraju Misiceva prešetavanja u fazi obrane, ili nas ima jos?
  • gio
    145
    Grgic crveni

    Pogledajte kako se taj start od jankovica sankcionira kod normalnih sudaca. Prvo je dobio zuti pa onda preko VARa crveni.
  • Forenzicar
    21
    Sve u svemu realan rezultat. Ne možemo očekivati da ćemo svaku utakmicu pobijediti do kraja prvenstva normalno da je ćemo nekad slabije odigrat i zato ne treba odmah praviti paniku. Imali smo tešku utakmicu u srijedu i jako dugo putovanje i nakon takvih utakmica gdje se napravi dobar uspjeh nekako je nepisano pravilo da vrlo često slijedi kiks jer se emocionalno isprazniš i još smo igrali protiv Rijeke na rujevici koje je jedno od težih gostovanja i imali smo ozlijeđene neke igrače, a neki nisu bili na 100%. Suđenje je bilo loše po pitanju kartona tu se sudac malo izgubija. Na kraju krajeva realan rezultat, prvi smo, bez poraza smo imamo sad odmor za hajduk i nadam se da će do tad biti svi zdravi (nadam se da će se i Mmaee oporaviti do tada kao i RPG)
  • Mr Anderson
    7.9k
    Da li samo mene zivciraju Misiceva prešetavanja u fazi obrane, ili nas ima jos?Laugreano

    Već prošle sezone se vidjelo da Mišić ne može izdržati toliki broj utakmica koliko ih mi imamo. Treba ga dozirati. U srijedu je bio odličan, ali nije igrao protiv Gorice. Možda je i jučer trebao ostati na klupi. Vjerojatno i bi da je Ademi spreman.
  • dd29
    535
    Ljudi su valjda očekivali da ćemo imati 36 pobjeda u HNL-u ove sezone.
    Imam jednu lošu vijest za sve takve, drž'te se, bit će još remija!
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ove priče sa porazom Rijeke od Olimpije nekidan su mi kao one fore Ružomberok pobijedi Hajduk, Hajduk pobijedi Dinamo, Ružomberok > Chelsea, Tottenham, Atalanta
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ove priče sa porazom Rijeke od Olimpije nekidan su mi kao one fore Ružomberok pobijedi Hajduk, Hajduk pobijedi Dinamo, Ružomberok > Chelsea, Tottenham, AtalantaTeofil Kateran

    Dobro da ne igramo sa Slovanom prvo kolo. Isti ti koji tak razmišljaju bi očekivali da im damo minimalno 5 komada nakon što im je Žilina uvalila petardu.
  • sport
    3.3k
    Krenule ankete o startu Cordobe,naravno o startu Jankovica s leđa na tetivu Roga ni riječi
  • Kermit
    104
    kaze Jakir da su zbog izostanka RPG i Ogiware ostali bez opcija za sustav tako da nije bilo moguce kemijat i mijenjat tijekom utakmiceEfes Pilsen

    Mislim da je ovo jučer bilo ključno. Igrali smo s 3 otraga i na početku je to bilo dobro. Kada se Rijeka adaptirala mi smo pali, a nismo imali opcije da se prebacimo na 4 otraga i stabiliziramo igru. No kako god, bod na jednom od 2 najteža gostovanja je dobar. Idemo hrabro dalje!
  • Big Daddy
    1.1k
    Nek smo se na vrijeme spustili na zemlju, da se ne bi slucajno protiv tovara zajebavali i sve zakomplicirali i vratili ih u žive, ovako sad definitivno znamo da na svakoj tekmi i u HNL-u moramo dati 100% ako želimo do 3 boda. A za nas navijače kao i za igrače je HNL jednako bitan kao Liga prvaka, jer moramo biti prvaci i ne ovak šokantno do zadnjeg kola kao prošle godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.