• Zagi
    7.6k
    Standardna dinamova utakmica nakon bitne tekme u europi. Pogotovo gostovanja.
    Viđeno baš svake sezone, nekoliko puta.
  • sport
    3.3k
    Mene je nakon današnje utakmice i emotivnog pražnjenja od srijede najviše strah kako ćemo mi izgledati u HNL-u nakon 8 utakmica LP i emotivnog pražnjenja.O energetskom pražnjenju neću,samo ću primjetiti da je Rijeka u četvrtak igrala utakmicu ,a danas joj je bila 10. utakmica i nisam primjetio da se vuku po terenu kao krepane mačke.Eto neki nas opravdavaju da je nama 6.(protiv Gorice se večina odmarala)
    Dečki danas nisu bili 100 posto s glavama unutra i to je to a sve ostalo su izgovori.
  • Jaro
    7.3k
    Rijeka u četvrtak igrala utakmicu ,a danas joj je bila 9. utakmica i nisam primjetio da se vuku po terenu kao krepane mačkesport

    Zlobnici bi rekli da je u tih 8 utakmica Rijeka svaku odigrala samo po 60min. OK, ovu zadnju nije ni minute...
  • Dinamouberalles
    218
    ne mozes igrat kako nam odgovara kad nemas u kadru 5 bekova a 6. se tek oporavio
  • sport
    3.3k
    10-ta :lol:
  • Zvonkec
    57
    Ajmo ljudi popilo se koju nakon ulaska u lp, svi bekovi out, đalović je naredio udarajte lomite im noge, strukan zaboravio na kartone i bod smo donjeli a i onu ruku u 16 bi morao ponovo snimit. Tekma za kurac al nije kraj svijeta
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Više je razloga za ovakvu utakmicu:

    1) Putovalo se 3000 km iz Azerbajdžana, bio je ždrijeb i ekipa je ne samo umorna nego i djelomice glavom u ligi prvaka.

    2) Upali smo u klasičan HNL mlin koji redovito bude kad Dinamo gostuje u derbijima no za takve stvari su često i suci krivi. Danas u prvom poluvremenu dinamov igrač okrene 5 puta riječkog i riječki ga 5 puta sitno faulira te spriječi kontru. Strukan tu ne dijeli žute kartone nego upozorava jednog po jednog igrača Rijeke. Kasnije krenu i grublji startovi, kompenzacije i Strukan se pogubi. Rijeci (a i drugim klubovima) je dio taktike da od utakmice stvore cirkus, da publika viče ''cigane'' sucu, da se lome noge, da budu izležavanja i prekidi...njima je dio taktike da ubiju nogomet i da onda u kafanskoj tuči na ciganluk pobijede Dinama. Đalović je umno skroman kapacitet i njega su treneri koristili kao pomoćnika (zapravo pajaca) koji će vršiti pritisak na suca i dobiti crveni karton u 60.minuti zbog spominjanja majke sucu. Međutim on to nastavlja raditi i kao glavni trener i ulazi na travnjak derati se na suca kao nekoć Vujošević u ABA ligi.

    3) Igra se na Rujevici koja je već skoro 10 godina iznimno brz teren što se meni uopće ne sviđa. U redu je imati malo brži teren ali na Rujevici lopta ide kao po ledu. Mene taj travnjak podsjeća na onaj kod Bodo Glimta gdje se gost teško privikava na tu brzinu ako nikad prije nije igrao na takvoj podlozi. Trebaju u Rijeci pustiti da naraste malo ta trava umjesto da ju šišaju tako kratko. Taj brz teren je dijelom zaslužan i za ove grube startove gdje igrači klize na guzici kao rakete po tom ledu. Mene čudi zapravo kako nitko ne priča o tom terenu koji je već godinama ekstremno brz do te mjere da je loše za nogomet.
  • Benito
    822
    A tek nam sad slijedi problem...Trnje u subotu
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    I još najvažnije od svega sa današnje utakmice:

    Dinamo nema bekove i ako još traje prijelazni rok onda Dinamo mora dovesti (lijevog) beka. Oliveiras je dečko koji sa 20 godina nema nijednu seniorsku utakmicu i neupotrebljiv je za LP a vjerojatno i za HNL. Ogiwara je non stop ozlijeđen a i vjerojatno odlazi na zimu. Suludo je sa ovakvim bekovskim rješenjima ići igrati LP. Mi smo danas bili PRISILJENI igrati 3-5-2 jer imamo jednog beka u kadru. To je za uzbunu u klubu da na samom početku sezone u 5.kolu HNL-a moramo igrati određenu formaciju jer nam fali igrača da bi igrali bilo što drugo. Pa što će tek biti u prosincu?

    Doduše nemamo ni napadače jer su nam danas igrala dvojica i zamjena za njih na klupi uopće nema. Plan je kao da nam krila igraju na mjestu golgetera ako se Petko (koji je btw. u groznoj formi) ili Kule ozlijede. Genijalan plan. I danas nam je krilo moralo ući u špicu zadnjih 20 minuta jer nemamo rezervnog napadača u rosteru.
  • NitkoBitan
    17k
    10 veznjaka a zamjene za Misica nemamo.
  • NitkoBitan
    17k
    Oliveiras je dečko koji sa 20 godina nema nijednu seniorsku utakmicu i neupotrebljiv je za LP a vjerojatno i za HNL. Ogiwara je non stop ozlijeđen a i vjerojatno odlazi na zimu.Maksim Maksimirski

    Ligu prvaka ce na lijevom beku vjerojatno igrat RPG. Znaci imas dva lijeva beka a kao da nemas niti jednog.
  • Praskaton
    2.3k

    Zamjena za Misica je Sucic,odnosno ne moraju njih dvojica zajedno igrat.Imamo tu Roga,Ademija,Kacavendu..Za manje zahtjevne utakmice i Pavica.

    Pogledao sam samo sažetak jer sam radio al ne vidim veliku katastrofu u ovom remiju.Niz neporaženosti se nastavlja.
    Ne ide sve uvijek po planu i nije logično.Jer to je nogomet.Rijeka uzdrmana nakon neviđene sramote,sa samo jednim napadačem je bila zrela za poraz.Nije se dogodilo idemo dalje.

    Nadam se da u ovom tjednu napadač dolazi.Zna netko kad se očekuje povratak Perkovica,jel poceo trenirat?
    Ocito ce trebat povremeno krpat beka ili lijevog stopera u 352
  • NitkoBitan
    17k
    Imamo tu Roga,Ademija,KacavenduPraskaton

    Rog je zamjena za Sucica do 1.1.2025. Ademi i Kacavenda? Za HNL. Ne mozes na njih ozbiljno racunat u Ligi prvaka.
  • Praskaton
    2.3k
    Rog je zamjena za Sucica do 1.1.2025NitkoBitan

    Ok do tada ce se rjesiti njegovo pitanje.Uostalom 1.1 cemo znati kako stojimo u Lp pa shodno tome nadam se i reagirat.

    A gledaj Marić i Jakir u koje se sve više ljudi kune zadnjih dana(a pokazali su da zaslužuju kredit) vjeruju da na Ademija i Kaču mozes ozbiljno računat.Valjda oni bolje znaju od nas.
    Po meni,brojčano smo ok u sredini.Volio bih drugaciji tip zadnjeg veznog al tu ce teško doci do neke promjene jer dolazak nekog takvog igrača a istovremeno ostanak postojecih ce dovest do zagušenja i nezadovoljstva.Tad sigurno nema minuta za Pavica a manje od ovoga i za Kaču i Akija.
  • NitkoBitan
    17k
    A gledaj Marić i Jakir u koje se sve više ljudi kune zadnjih dana(a pokazali su da zaslužuju kredit) vjeruju da na Ademija i Kaču mozes ozbiljno računat.Praskaton

    Toliko se vjeruje da smo bili zainteresirani za AGCa te se raspitivali o Romau.

    al tu ce teško doci do neke promjene jer dolazak nekog takvog igrača a istovremeno ostanak postojecih ce dovest do zagušenja i nezadovoljstva.Praskaton

    Igrat ce tko to zalaganjem i igrom zasluzi. Ne zanima me tko je nezadovoljan minutazom, svi su slobodni raskinut ugovor sa Dinamom ili zatrazit raskid. Rezultat na terenu bi trebao bit na prvom mjestu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.