• Svi na Sjever
    2.2k
    Očekivana tekma,dosta ljudi je očekivalo šetnju pa su razočarani, svaka tekma je priča za sebe.

    3-5-2 igrat samo sa klasicnim bekovima, veznog igraca očekujem do 05.09., jaka gostovanja u LP ne možemo igrat bez klasične šestice.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Cordobin klizeci > Petkovicevo ispricavanje nakon malo grubljeg duela
  • dinon7
    849

    Taj onda mora biti tu u idućih 48 sati jer istječe rok za prijavu igrača za LP
  • ibro1986
    150
    vidim da dr*as na njega?
  • Dani Olmić
    222
    onda ga moras do 03.09. dovest
  • mbzg
    96
    Nekako očekivana utakmica i rezultat, i sve ok. A za ove koji misli kak bu bilo u ligi prvaka odgovor vam je i ova Rijeka. Tako kako su oni išli na nas, tako ćemo i mi u Lp na protivnike. Njima je to utakmica sezone a nama običan dan u uredu. Znam da je glupo potencirati ali svaku utakmicu smo oštećeni ili za nepriznati penal ili za ovakve grube faulove đonom bez kartona. I da, Cordoba mora igrati u prvoj, ali na poziciji krila. Bas kao i Pjaca na svojoj poziciji. Hoxha i Kule su dobre zamjene.
  • Peškaman
    4.2k
    Iskreno,mislim da je Jakirović promašio s formacijom,mišljenja sam da bi se formacija promijenila da smo imali bekove na klupi.
    Pjaca i Hoxha nisu wing-backovi.
    Prvih pola sata smo i igrali nešto,zabili smo gol,dvije Martinove lopte su 'prohujale' iznad prečke.
    Nakon toga smo nestali,možda je došlo i do umora sli nebitno,i dalje smo prvi,odmorit se i jak fokus na derbi.
    Potrebna nam je zamjena za Mišića,odigrao je okej utakmicu,mislim da je njegova greška kod gola Rijeke,zaboravio je na Hodžu.

    I da ne zaboravim ovo kukanje po komentatorima utakmica,nikad niko' ne valja,postajemo sve više Južnjaci iliti pahuljice,sve živo smeta.

    Ne sviđa mi se uvođenje 'načetog' Rileta,trebalo je povesti Mikića,Torrente je na klupi,ne znam što je s Oliverasom.
    Nadam se da je s Mmaeom sve oke i nadam se da je Rile prošao bez obnove ozljede.
  • hardek
    2.8k
    Samo ću napisati ovo još. Ostalih 6 ekipa koje su preko tjedna izborile LP imale su ovaj učinak za vikend:
    Young boys X
    Salzburg poraz
    Sparta pobjeda
    Lille poraz
    Slovan poraz
    Zvezda pobjeda 0:1 u 85. min.

    3 poraza, 1 x i 2 pobjede di su koefi vj bili 1.20.

    Nije se tako lako samo prešaltat nazad.
  • Jurki
    11.6k
    Bas se pitam kak su pojedinci prezivjeli tam s pocetka 2000ih godina kad par sezona nismo bili prvi?
    Kak su te doticne osobe prezivjele ligu za bedaka?
    Kak su te doticne osobe prezivjele 18 godina masakra u Europi?
    Ljudi Bozji to je nogomet, kiksalo se i kiksalo se bude.
    Nema opce potrebe za nekim lomovima, rezovima i ostalim glupostima.
    Kaj bi ste rekli da ste navijaci Uniteda? 3 kola prosla oni jedva dobili jadnog Fulhama i dobili dve postene šamarčine.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Prvih pola sata ok, Kuletova greda, zabili smo taj gol, Batko je imao dva dobra udarca i onda smo jednostavno prestali igrati. Rijeka namirišala da može, igrali su na 200% i gazili nas doslovno uz loše Strukanovo suđenje. Očekivao sam u drugom poluvremenu da se dignemo, ali nismo ništa promijenili, dapače.
    Podcijenio sam i ja osobno emotivno pražnjenje i umor od letova, nisam o tome razmišljao, nego sam brijao navijački da ćemo na krilima euforije zbog ulaska u LP pregaziti Reku.
    Glavama nismo bili u tekmi i više od boda nismo zaslužili. Ali opet dobro da je sada i dobro da ide stanka da se odmorimo i da se ozlijeđeni rekuperaju.
    Kaj se igre tiče, neću pametovati, samo ću reći da je šteta što Cordoba nije krenuo ranije, dečko ima tu neku zaraznu energiju i ide kao mašina. Samo ga treba forsirati na krilnoj poziciji. Plus i za Stojketa, drago mi je da je počeo igrati.
    A komentari danas... Daj se malo saberite, prelagano se ide iz euforije i dobiti ćemo Monaco, Celtic, može se s Bayernom i Arsenalom do teške negative i pljuvačine.
    Ovaj Dinamo, uvjeren sam, može puno, idemo jednu po jednu.
    Za početak vidimo se na Maksimiru 13.09.
  • Simpatizer
    270
    Mi smo bili 5/10 ali Rijeka je bila jako prljava sa krađom vremena, izležavanjem, dvominutnim izvođenjem prekida, urlanjem na suce

    Suci užas, 6 minuta sudačke trebalo bit minimalno 10, i ne dijele žute kartone dovoljno

    Teško je išta izvući iz ovakve utakmice i konstatirati da igrač X ili Y nije dovoljno dobar za Dinamo na temelju možda jednog poluvremena nogometne igre u gostima 4 dana nakon Azerbajdžana je suludo

    Ajmo sad odmor pa razbiti tovare pa opet euforija
  • austrijanac
    4k
    Rezultat realan i nije sramota/epic fail.

    Opet problem nastaje od 30min do 65min iz nepoznatog razloga gdje dopuštamo protivnicima puno previše.

    Malo su me razočarali Mmae i Hoxha, no i ja imam loš dan na poslu, gdje neće oni imat. Pomalo i očekivano nakon dobrih mjesec dana.


    Cordoba je zvijer.
  • Dinamouberalles
    218
    odigrali smo remi u gostima protiv viceprvaka hnl .
  • Crni86
    3.5k
    da ne zaboravim ovo kukanje po komentatorima utakmica,nikad niko' ne valjaPeškaman

    Iskreno briga me za komentatore, imam svoje oci i vidim sta se zbiva. I ne igra mi neku pre veliku ulogu tko ce komentirati. Ali me izuzetno smeta kada komentator glumi suca i to ne na objektivan nacin kao sto je radio danas ketzman. Npr kad je hoxha fauliran pa je smolcica u padu opali kramponima. I covjek je samo pricao kako je hoxha udario smolcica kramponima i od svega toga samo faul za dinamo?!? Nije spomenuo kako je vidliivo udaranje igraca rijeke zbog kojeg je hoxha pao. Kada je obrnuta situacija npr start jankovica na rogu onda, tu kaze valjda je rog zelio nesto vise od samog faula. Poanta je kako usmjerava javnost da se grijesi u nasu korist. Nek prenosi utakmice, neka ne glume trenere, strucnjake i suce. Budi komentator a struci prepusti da radi svoj posao, a ne da ti svojim izjavama samo radis dodatnu stetu jer na televiziji ides pricat i filozofirat o necem o cemu nemas pojma.

    Povjerenje u suce je ionako uzdrmano, ne trebaju sada komentatori to samo dodatno potencirati jer se vole pravit pametni. A ketzman to jako jako jako cesto radi i pravi se previse pametan po pitanju svega.
  • FrenchMontana
    625
    Meni je smijesno da rijecki cigani čuvaju X na kraju.

    I to bi nam trebali biti glavni konkurenti? Boje se pobjede, strašno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.