• ibro1986
    150
    za derbi ogiwara i rpg na bekovima, pjaca i cordoba na krilima i mogao bi malo petko na klupu, unatoc golu svejedno je bio "onaj petko"
  • eol12
    588
    I još jednom, prvi smo, 2 boda prednosti, odigrali protiv Rijeke u gostima, doma nam dolazi hajduk, slijedi nam lakši raspored, Rijeka nakon nas dočekuje Hajduk, tu će biti rasipanja bodova, uozbiljite se malo.
  • andrejcoske
    36
    "Ovo nije ekipa za ligu prvaka"

    Sjetite se samo nase 2019/2020 sezone, sjetite se kad smo nakon ulaska u ligu prvaka izgubili na poljudu i pokazali losu igru protiv smijesnog hajduka, pa dobili Atalantu 4:0.... A sta je bilo nakon pobjede protiv Atalante? Izgubili od Varazdina 0:1... Najlakse je pricat i srat nakon jedne losije utakmice i jednog remija, pojedinci kao da su cekali da ne pobjedimo neku utakmicu samo da krenu da seru.
  • Benito
    822
    ne neki nego jako puno njih
  • Rakovica1986
    632
    Nabrijana i energična Rijeka, mi ispuhani, bez bekova i kasnije zbog puno novih u 3 5 2 bez geometrije. Treba bit zadovoljan s remijem i oporavit do kraja ove rovite kako bi Jakir reko.

    Protiv lopova izlazimo u 4 2 3 1 s Cordobom i Pjacom od prve minute na krilima.

    Sezona je duga, bit će ovakvih tekmi, samo da nema ozljeda i sve će to biti u redu.

    U konačnici, nismo mi ti koji su zadržavali vrijeme i čekali kraj.
  • DrawTube
    4.7k
    gotovo je, SD je prevara, Dunajska Streda će se prošetati ligom!
  • Blueshadow86
    1.6k
    Neki kao da su jedva čekali da odigramo X ili da izgubimo.
  • Tongo Doumbia
    4k
    A nije da nisam ovo najavio, neki dan, kad sam napisao da će se tražiti glave nakon prvog kiksa. Ali bod, kod prvog konkurenta, nakon dva leta u Azerbajdžan u tri dana, ne da nije kiks, nego je super u ovim okolnostima. I tu sva priča staje.

    Kupio si mir pred reprezentativnu pauzu, pa derby, sve je ostalo kako i treba biti, prvi smo. Ciao.

    A te si idiotske priče i floskule, o tome kako mi svake godine prvenstvo osvajamo na račun amaterske lige, Fortune ili nečeg trećeg, ostavite ženama kući, ako ih imate.

    Po tom parametru i argumentu imamo amatersku ligu već 15+ godina, jer haramo kao Aleksandar Veliki nekada.

    A mene i još gro "bolesnika" pustite da živimo ovu emociju i udišemo svaki dan energiju koju Dinamo odašilje. Preko tribina, utakmica, te istre "amaterske" Istre, do tog famoznog Qarabaga, koji nam je, gle čuda, trebao zabiti deset komada.

    Jedva čekam cijeli Jakirov mandat do kraja slušati kako mu se moronski spočitava, da nam je Qarabag trebao dat par komada. Baš ga fantastično boli ona stvar za to, kao i mene. I vjerujem veliku većinu foruma...

    Šta se sve neće pisat tu.
  • GOAT
    1.2k
    Pa neka ide Cordoba čvrsto za razliku od nekih mlitavaca na terenu

    A sad nismo ni za europu? Držite se trolanja i lobiranja

    Nakon koliko proputovanih kilometara i pražnjenja odigramo jednu losu tekmu i? Samo ste čekali prvu grešku da liječite svoje frustracije na jebenom nogometu. Populisti koji se ovlaže na lajk gušite temu i jedini posao vam je da stvarate paniku po forumima

    Navijajte za taj klub i kad je dobro i kad je lose, bacite konstruktivnu kritiku ili pohvalu i ne pravite se stručnjaci jer da jeste sad ne bi pisali po forumu nego vodili klub
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Gledao sam na mobitelu pa je moguće da griješim, ali nisam vidio prekršaj Andrića nad KTC-om,Nema zaleđa Mikića

    Čisti prekršaj,gurno ga s leđa nadajuci se da sudac nece vidjeti, žuti karton dobio za namjeran prekršaj s leđa.
  • King
    16
    Šteta što nismo uspjeli izvući 3 boda, ali nakon ovako ekstremno dalekih gostovanja i vrhunske ekipe iz liga petice znaju kiksati u sljedećem kolu. A kad se radi o gostovanju kod druge ekipe u prvenstvu pitanje je treba li se uopće X smatrati kiksom.

    Nema razloga za paniku ni dramu, sad pametno iskoristiti pauzu, a onda derbi na Maksimiru dobivamo!
  • vjeko1701
    7.9k
    Joj dajte se malo smirite. Zašto uvijek moraju biti dva kampa u svemu?

    Jel se svi možemo složiti da smo odigrali lošu utakmicu? Pa valjda da.

    Jel zato sve loše? Nije.

    Dal treba ovo ignorirati? Ne. Samo pokazuje koliko su sulude bile priče o sezoni sa svim pobjedama itd. Ozbiljno shvatiti domaću ligu, nek ovo bude mala pouka i to je to.
  • Dzgšb
    812
    Meni je nevjerojatno da svi lete i kung-fu igraju protiv nas , a u Europi lagano i skidaju gaće na kraju ,više žele skinuti nas sa trona preko noći nego napravit stabilan i jak klub..
  • Keyser Soze
    10k
    A ovi kaj kažu da ovo nije ekipa za LP, koja je po vama šansa bilo kakvog Dinama protiv Arsenala, Borussie, Bayerna? I mislite da ovaj Dinamo nije dovoljno dobar za dobit Slovan, Celtic i potuc se sa Salzburgom i Monacom?
  • Ludovic IX
    7.2k
    čuj ovog "unatoč golu, bio je onaj petko".. koji, onaj koji je trcao, igrao obranu, zabio gol, zaradio bezbroj faula na sebi i proigravao ..

    Majke mi moje, koliko ovdje ljudi nema pojma o nogometu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.