• Navijač Dinama
    8.3k
    Onaj crveni Cordobe je bio ako bi se pitalo onog četnika Đalovića i par ovi primorskih vucibatina.

    Da je neoprezan faul, jest. Da je za crveni, nije ako nije ni Jankovićev start na Roga. Da li je Cordoba prljav igrač? Nije, samo je temparementan i u žaru borbe i tjt.

    Mene najvise od svega fascinira napaljena Rijeka, da su upola žari i htjenja imali protiv kluba iz one četir sa četir države, ne bi sigurno izgubili 5-0, a bome ne bi ni ispali.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Duje faking strukan, toliko losih odluka na jednoj utakmici ne pamtim.IstinaZaDinamo

    Gledao sam na mobitelu pa je moguće da griješim, ali nisam vidio prekršaj Andrića nad KTC-om, a Cordobin start je za crveni karton.

    Loša tekma, ali bod sa teškog gostovanja je tu. Idemo dalje.
  • Maki2
    610
    Majstore vodis li ti neku instagram stranicu? Ne mogu ne primijetit podudarnost ovog posta i jednog storya kojeg sam vidio upravo.
  • Captain America
    17.6k
    Stojke mi se dopao u 15 minuta. Vjerujem da preuzima rolu startnog desnog krila do početka listopada.
  • Omake
    2.5k
    iskreno nemam ni jedne društvene mreže već par godina haha
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Lose se vidio dvoboj Andrica i KTC-a ali menj se cini da je bio. Cordoba cisti zuti.
  • Facke
    3.6k
    Ljudi moji pa daj se smirite male. Denes smo odigrali lose.
    Kaj je bile za ocekivati da se bude kad tad desile. Mi denes nismo imeli pravuga beka na terenu. Pjaca nije za to da igra wingbacka, niti je Hoxha za to. Al danas zbog manjka alternativi smo morali tak igrati. Na kraju je x okej rezultat na Rujevice. Normalne Rijeka je bila nabrijana denes. Bolje da su tak igrali protiv Olimpije. I nemojte po pojedincima pljuvati. Denes je vise igraca bile "ko igrac manje" na terenu. Tak da nije bil nas dan. Emotivne sme se spraznili protiv Qarabaga i iskrene ocekival sam da denes nebude bas bajna utakmica. A to se svakumu desava. Ne samo Dinamu. Tak ti je to v nogometu.
    Jos jedna stvar je cemu se sere po ekipe nakon prve losije utakmice? Do sad sme bili si sretni. Treba biti realen i reci da je normalne da kad tad dozivis neki pad. I unatoc nase lose igre nisme izgubili. Odigrali sme X i dobre je kaj. Vidle se je da nam denes fali energije v vise situacija.
  • Nino Bule
    13.4k
    Trebaju ljudi prestat pratit dinamo i pocet pratit city ili real ako zele 80% lopte i 95% pobjeda u sezoni. Kritizirat utakmicu, zalaganje, igru, da. Izvlacit zakljucke za cijelu sezonu iz jednog gostovanja na rujevici koje je zavrsilo x-om je bolesno. Takvim pravljenjem histerija stalno se bzvz radi nestabilnost i nastavili se ta praksa/postane li norma napravit cete od dinama rijeku/osijek/hajduk
  • Noel
    5.9k

    Ovakav komentar napiše netko ko kao prati nogomet. Pričat o nogometu na način kibi dabi kaj bi bilo kad bi bilo situacijama je smiješno. Bilo je ovako a moglo je onako. Dobili smo slučajno 6 utakmica u nizu jel? Sad ništa ne valja. U srijedu smo održali malu školu nogometa ekipi koju je pola foruma dizalo u nebesa. Ajde molim te.
  • hardek
    2.8k
    Instant upgrade na prekidima će biti
  • Papastrumf
    12.2k

    Kakva dva guranja je nama svirao u napadu onda je ovo morao svirati Andricu.
    Cordoba je bio na rubu, ali nije isao visoko niti dzonom tako da je realniji zuti.
    Sudjenje je opcenito bilo katastrofalno, ali nista novo u hnl-u.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ovakav komentar napiše netko ko kao prati nogomet.Noel

    Džaba pracenje kad je analfabet za nogomet
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Gledao sam na mobitelu pa je moguće da griješim, ali nisam vidio prekršaj Andrića nad KTC-om, a Cordobin start je za crveni karton.Nema zaleđa Mikića

    Po meni je Andrić popio lakat, a ne napravio faul, ali nisam dobro vidio iz snimke duela što je točno bilo.

    Što se Cordobe tiče, baš užasno nepotreban start uz aut liniju na 40 m, opasan i mislim da samo činjenica da nije imao otvoren đon ga je spasila od crvenog.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ljudi, igralo sa wingbackovima koji to nisu. Ajd jednog progutati ali igrat sa dva krila kojima obrana nije forme, teško..

    Ali po insajderima, neznalicama ovdje, petko ne trči, igramo loše, raspast ćemo se, nemamo što radit u lp.

    Zloguke vrane. Jedva čekaju da mogu prosipat pamet.
  • Crusades1986
    11.9k
    Da mi je vidjet Slovanovu Zonu nakon kaj su popili petardu od Žiline
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.