• Kruno
    307
    Loše skroz, Olimpija ih razbije a mi odigramo jadno.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Rekao sam nakon prve utakmice Qarabaga, reci ću i sad ovakav Dinamo nema sta tražit u Europi. Zavarale su i mene i sve nas ovdje prve utakmice protuv amatera Istre i Šibenika, pa smo pomislili da smo čudo. U Osijeku protiv malo boljeg od prosječnog hnl protivnika nismo ništa pokazali, s tim da je Osijek možda prvi out u povijesti igrao četvrtak nedjelja, a da mi nismo. Qarabag 5:0 ukupno završilo, a realno po šansama je bilo u najmanju ruku Al pari, a to je niži rang protivnika u ligi prvaka. Protiv Gorice također los dan. I za kraj protiv ekipe koja izgubi 5:0 od Olimpije ti ništa ne pokažeš 90 min. Ovo opet ne štima i to treba glasno reci.
  • NitkoBitan
    17k
    Bod u gostima pjesma u autobusu!
  • Olmic
    3.6k
    Pripisat cemo ovo umoru. Glavu gore i idemo dalje.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    bod kao tri, ocajna igra danas pogotovo u 2.poluvremenu.
  • M94
    1.2k
    Najlošija utakmica sezone, 2. poluvrijeme rang onog horora iz prošle sezone kad je bio onaj očajni period.

    Jedva čekam ovo zaboravit, osip sam dobio od ovog užasa.
  • din
    442
    Neka, bar nas je netko malo spustio, a ne da se samo piše šetnja ligom, rušenje rekorda i slično, bili smo loši i nismo ni zaslužili više.
  • striko
    1.5k
    Zadovoljan bodom s obzirom na našu igru. Ako derbi zaseremo možemo pasti na 3. mjesto. Šta ti je nogomet.
  • dzg717
    1k
    Oce pjaca probat koji put ove sezone riješit 1na1?
  • ibro1986
    150
    užas, špikić ima potencijala jedino da mi ode brat masline.
  • don
    5.6k
    evo ga naš dragi Miro koji u životu nije napisao post poslije dobre utakmice, ali je tu uvijek uredno kad treba srat...

    Mislim da je plakao cijelu noć kad je Pjaca dao onaj gol Qarabagu
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Cordoba je pokazo krvi i to je to, pa nije ovo balet da se nikog ne smije pipnut niti mi moramo izgiravat neku moralnu policiju i ufuranu bečku gospodu ala Beckenbaueri pa nećemo nikad nikom uletat klizeće ili nešto.

    Ako ćemo biti fer,pošteni i gospoda onda je to van terena, a na terenu, što se mene tice da budemo ko najveći mesari na svijetu(Atletico Madrid 2010ih) apsolutno me boli ona stvar, sve dok imamo rezultat.
  • Samurai
    103
    E moj Jakir..bojiš se sam sebe…
  • Orc123
    7.8k
    jel si pisao za start Jankovica na Rogu kada mu krampnima stao na gležanj i to odiza!? Daj skloni mi se! Nit ga je pokosio sa đonom Cordobom vec ga klasicno pocistio...nepotrebno ali da se radi drama kad to napravi tvoj igrac je jadno!
  • Mihaljević
    9.8k
    Dobijamo Tovare, a ovi će svakako kiksat u Gorici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.