• db-izbjeglica
    15.3k
    Ovo je grozno... dinamo u drugom poluvremenu ne može sastaviti 3 suvisla dodavanja. Nije ni prvo poluvrijeme bilo puno bolje, zabili i prestali igrati.

    Dobra pljuska, malo smo se uljuljali u dobrim rezultatima, lijepo otrežnjenje da shvatimo kako ova momcad itekako ima mana.
  • KristijanHR
    23
    patnja, patnja, patnja...
  • Maki2
    610
    Ko ce nam bekove igrat onda
  • sport
    3.3k
    Mnogi su pomislili kako je prvenstvo riješeno a pogotovo nakon pile naopako iz Splita kako je Dinamo bolji i tako skinuli pritisak sa svojih igrača.Lopta je ženskog roda i nije joj se dobro zamjeriti.
  • Samurai
    103
    Ak i “izvučemo” X
    To će ic isključivo jakiru na dušu
  • ShanKu
    733
    Opet Dinamo i ozljede... jebote život
  • mrgud
    95
    Ali smo kao poduplani na svim pozicijama,početak sezone a mi bez skoro svih bekova.
  • don
    5.5k
    pa dobro smo krenuli, ozljede Baturine, RPGA, Mmaeea, a tek krenula sezona.
  • Noel
    5.9k
    Mišić opstruira namjerno igru Dinama. Kolko može da ne izgleda preočigledno makar je sve više sumnje u zadnje vrijeme. Ne znam kaj bi drugo mislio... Ovo kaj on radi po terenu je teški kriminal.
  • Tongo Doumbia
    4k
    odmah sam upozorio da su te Jeličićeve fore jeftini spin. Čuj prvaci do Božića, u četiri kola bježimo dva boda.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Od zbrajanja bodova u LP, skupljanju bodova protiv Celtica, Monaca i Dortmunda ......sve do toga da smo kriminalni i da nam treba jos 5 pojacanja, bilo je potrebno svega pola sata lose igre.

    Dajte ljudi smirite se malo. Svaku tekmu bude ovako, amplitude u komentarima su nevjerovatne.

    Ako nista, bar kraj utakmice pricekajte pa iznosite stavove. A ne ovako od jedne akcije na terenu do druge .
  • Samurai
    103
    Max bas unosi nervozicu,dosta grijesi..nije siguran
    Zabili nam na postavljenu obranu..
  • M94
    1.2k
    a di je onaj Španjolca bek? Kako fali bekova?
  • Slush
    621
    Nisam u mogucnoati gledati, na selu sam i uzasno los prijem za maxtv na mobitelu.

    Moze netko dati sumarum utakmice?
  • Bernard
    514
    Ajde momci probudite se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.