• Marquis Manners
    53
    Sve mi se više čini da smo pogriješili u vezi Como/Sučić, iako ga nisam gotivio ni kad je bio najbolji. Baš je u velikom padu, ali imamo to što imamo.
    Valjda bude došao sebi nakon pauze.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Max Dahmer je OCAJAN ako smijem primjetiti. Ostalo onako, koliko treba cini mi se.DiddyGuela

    Katastrofalan je, ako može Rile, nek ga ubaci. Ako ne, onda Torrentea.
  • Nolifer
    8k
    Ovo s 352 je ok. Za sad sve više manje štima. Vodimo, a imali smo sreće da je bilo zaleđe kod primljenog. Tako da vidjet ćemo kaj nam nosi drugo poluvrijeme i bitno da se nitko ne ozljedi nepotrebno.
  • Maki2
    610
    Ima li jos ko da ne valja Markez
  • kajjaznam
    44

    Bezveze komentar, al baš bezveze
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nisam siguran bih li sudio to zaleđe.tp1997

    A nego što je trebao suditi? Čisto zaleđe.
  • NitkoBitan
    17k
    Jakire daj Cordobi 20 minuta i zabit ce gol ili asistirat... Pjaca nemocan.
  • Maki2
    610
    Ne znam jesi cuo da cistacica nije dobro oprala podove na prizemlju a ima jednu ponudu od X gimnazije
  • Petar86
    884
    Nisam siguran bih li sudio to zaleđe.tp1997

    Cisto ko suza. Komnen nije igrao loptom ali je ocigledno utjecao na Mmae-a i dalji razvoj napada
  • kajjaznam
    44
    Isključujem se, jer neki komentari mi sam kiselinu u želucu dižu
  • Marquis Manners
    53
    Ne nego vidim da bi ti želio, ne vadiš me iz usta, pa eto da ti bar napunim usta kako treba. Ha ha
  • sebenico
    552


    Onda rađe Špika unutra jer je defanzivno odgovorniji, Pjaca na lijvo, a Hodža van. Ne može se s dva preofenzivna krila igrati 3-5-2. Sučić - Rog isto zamjena. Previše prostora ostavljamo i teško ćemo ostati nedirnute mreže ako ovako nastavimo. Ovo za Oliverasa je čudno da ne može upasti ni u roster za utakmicu. Doduše, on s 20 godina nema nijednu seniorsku tekmu pa je i to već zabrinjavajuće samo po sebi.
  • Paggini
    19.6k
    Sve mi se više čini da smo pogriješili u vezi Como/Sučić, iako ga nisam gotivio ni kad je bio najbolji. Baš je u velikom padu, ali imamo to što imamo.
    Valjda bude došao sebi nakon pauze.
    Marquis Manners

    Aj nemoj

    Nisam siguran bih li sudio to zaleđe.tp1997

    Jel znaš pravila zaledja?

    ekipa bi nam uvaljala minimalno 2 golaZg123

    Kao recimo Qarabag koji nam je uvalio... nula golova???

    Ok smo, nista specijalno, bolji od Rijeke svakako. Bernauer uzasno poluvrijeme.
  • tp1997
    262
    Igrač Rijeke je u zaleđu, ali Mmaee igra loptom. Imam dojam da kad bi ovo bilo protiv nas suđeno protiv npr. Monaca ne bismo bili sretni.

    Ali, velim, manje bitno je li zaleđe ili ne. Jako pasivno poluvrijeme u kojemu nismo pokazali gotovo ništa. Nadam se zamjenama od 46. minute
  • Tongo Doumbia
    4k
    Akumuliralo se i nakupilo svega. Teška utakmica u srijedu, dva leta, veliko emotivno pražnjenje i euforija nakon ulaska u Ligu Prvaka.

    Tko je očekivao našu ljepoticu, s oproštenjem i respektom, ne razumije nogomet previše.

    I opet imamo 0-1 i mrtvi zicer Kulena, dva tri lijepa udarca Baturine i kao nismo zadovoljni? S čim to točno?

    Njima je nakon onih 5-0 jedino i preostali ganjati nas i ići u kost, pa je sasvim logično da djeluje kao da više "žele".

    Fale nam gotovo sve bekovske opcije i ovaj 3-5-2 je bila jedina i logična odluka.

    Bernauer opet pokazao potankosti, ali nam nisu ništa konkretnije stvorili svakako.

    Osobno očekujem Roga umjesto Sučića. Eventualno Špika/Pjaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.