• sebenico
    552
    Ovo s 3-5-2 ne liči na ništa. Petko i Kulen čuvaju stopere umjesto da jedan čuva Petrovića. Pjaca i Hodža ne mogu igrati wing-bekove. Nema trke u sredini. Stoperi ostaju preotvoreni. Da igramo protiv ozbiljne ekipe već bi bili 3-4 puta kažnjeni.
  • mrgud
    95
    Treba hitno osvježiti momčad jer neki se vuku po terenu ko stare babe
  • DiddyGuela
    2k
    Max Dahmer je OCAJAN ako smijem primjetiti. Ostalo onako, koliko treba cini mi se.
  • don
    5.5k
    Ovo s 3-5-2 ne liči na ništa. Petko i Kulen čuvaju stopere umjesto da jedan čuva Petrovića. Pjaca i Hodža ne mogu igrati wing-bekove. Nema trke u sredini. Stoperi ostaju preotvoreni. Da igramo protiv ozbiljne ekipe već bi bili 3-4 puta kažnjeni.
    now
    sebenico

    3-5-2 smo danas primorani igrat jer nemamo ni jednog beka, vrlo jednostavno
  • NitkoBitan
    17k
    Ubaci Cordobu Zapatu Juana Josea! Taj ziher zabija ovu utakmicu.
  • Maki2
    610
    Slaven Belupo je dobio nas, mi smo dobili Arsenal, Arsenal je dobio Chelsea, Chelsea je dobio Man City u finalu Lige prvaka logika.
  • kajjaznam
    44
    Ma kaj slabo slabo, pa kaj vi očekujete.
    Istina je da se nama u drugoj polovici 1.poluvremena dešava pad i to već par tekmi je tak. Jedino to možemo komentirati kao na nešto što bi trebali ukazivati.
    A ove izjave, da smo loši, da smo ovakvi/onakvi si spremite mačku u džep
  • Zg123
    212
    Lose je ovo, napadacki tako tako, ali defanzivno jako slabo. Jaca ekipa bi nam uvaljala minimalno 2 gola. Sucic van, Rog unutra.

    Max je kikser i nek igra protiv Gorice,Slavena i takvih ekipa, on u jacim utakmicama nema sta raditi, nepouzdan je.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Pusa ljubavi što ima novog? Imaš kasnije vremena za mene iza tekme. :*Marquis Manners

    Što bi mi htio popušiti? Ne preferiram to, nađi drugog nekog.
  • Salva
    2.5k
    Pjaca - Cordoba :chin:
  • Captain America
    17.6k
    Špika na RWB za početak. Bernabeu po običaju u obrani zuji (stoper LOL), a Pjaca nije WB.
  • Omake
    2.5k
    Previše igre u drugoj brzini, moramo podići intenzitet
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Sva sreća Rijeki na lijevom krilu mali Rukavina, koji ima dvije lijeve i IQ malko više od sobne temperature, inače da je kakvo krštenije krilo ili evo da je Pjaca tamo i dalje npr., bilo bi baš pravo rutavo.
  • IceMan
    2k
    Bernauer mi previše pliva…

    I općenito desna strana nam loša.

    Sve ostalo okej, jebiga ne očekujemo valjda 0-5 ovdje i svaku tekmu.
  • tp1997
    262
    Nisam siguran bih li sudio to zaleđe.

    Neovisno o tome, loša igra. Kao da očekuju da će se utakmica dobiti sama od sebe - i na kraju krajeva, upravo na individualnu kvalitetu i imamo pozitivan rezultat. Unutra Cordoba i Rog, nadam se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.