• CastAway1986
    1.4k
    Ma svejedno zaleđe ili ne čemu spuštanje brzine nakon vodstva umjesto da tražimo drugi gol i onda smirimo utakmicu...Puno smo bolja ekipa ali ne treba se zajebavati na terenu
  • Marquis Manners
    53
    Ma nismo tanki za Lp, treba nam još 6-7 igrača govore majstori ovdje.
    Zaleđe, ali pitanje je trenutka kada ćemo primiti gol, umjedto da ih razvalimo kao zeleni zmajćeki.
  • mrgud
    95
    Ništa Rijeka ne grize posebno nego naši igraju kao da su na terminu
  • Zg123
    212
    ne zajebavaj, ovo sta Rijeka igra je toliko negledljivo i kilavo, nikakvo ja tu grizenje ne vidim. Mi smo defanzivno klimavi, zato Rijeka izgleda “opasno”
  • Mr Anderson
    7.9k

    Naporan si dosadan ko proljev. Koji ti je ovo profil ovdje?
  • don
    5.5k
    umjedto da ih razvalimo kao zeleni zmajćeki.Marquis Manners

    da... umjesto da ih 8-0 nabijemo na poluvremenu da se ne oprave do idućeg stoljeća

    govnari, odlazite iz kluba!!!!!

    daj jebote opustite se vodimo na Rujevici 1-0 poslije emocionalnog pražnjenja od Qarabaga a Rijeka sa inatom da se iskupi za ono ispadanje u europi, neće svaka utakmica bit bajna.
  • Marquis Manners
    53
    Pusa ljubavi što ima novog? Imaš kasnije vremena za mene iza tekme. :*
  • Maki2
    610
    Al jel ti razumijes da mi trenutno igramo bez tri prva beka (Ogiwara, RPG, Rile). Morali smo ici na ovu formaciju silom prilikom. Naravno da necemo imat tri igraca za svaku poziciju koja bi bila visoke kvalitete jer nam je sad budzet 50mil. Kad bude 150 ili 200 milijuna onda mozemo pricat o tome.
  • M94
    1.2k
    Gledam koliko se da na mobitelu, nekako ovi lagano dolaze do prostora, imali su vec laganih proboja po strani i ubacaje.
    Bernauer je odlicno tehnicki podkovan obrambeni ali ima nekad kikseva, nije da se mozes osloniti na njega. Poslat ce ti dijaginalu u trepavicu i onda lose izbaciti loptu ko sto je bilo prije 10-15 minuta kad je krivo zahvatio loptu o stvorio opasnost.
  • Petar86
    884
    Igraju lose al grizu itekako. Svaki duel na rubu faula
  • Marquis Manners
    53
    Rijeku bi mi trebali isprstiti s tri komada i ovakvi kakvi jesmo.
    Pa šamraju ih poluamateri iz rumunjske. Zmajčeki ih spalili do kraja.
    Budite ozbiljni.
  • ShanKu
    733
    Sučić mora van hitno, nisam stručnjak za nogomet ali na rubu crvenog je. Marko Rog u akciju
  • čovjekjogurt
    617
    Sad treba obrnuto napravit i napraviti prelazak na 4-2-3-1
  • Marquis Manners
    53
    Bernauera treba izvaditi sada. Lik je očajan. On kako resgira na prvu pravu situaciju tako će mu biti utakmica. Nešto slično Petku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.