• Mislav
    11
    Volia bi se osvrnut na jednu stvar... U zadnjih nekoliko godina dosta je učestala pojava da pojedinci izrađuju krpe stavljajući na njih obilježja grupe.
    Iako se njihov broj otkad istok nije u upotrebi prividno smanjia njihova izrada se širi ko kuga. To smo od zadnjih utakmica mogli vidit na proslavi naslova protiv Rudeša, a pošast tek slijedi, ušli smo u Ligu prvaka, sad će na stadion opet dolaziti tik tokeri a ne redoviti navijači.
    Naravno te krpe nemaju apsolutno nikakvu vrijednost, kupilo ju je par momaka na nekoj instagram stranici ili u nekoj tiskari.
    Ne smatram se BBB, ali opet znam za neki red, prvo, krpa se ne smi kupit, mora se izradit, a da ne pričamo kako većina tih momaka koji slobodno stavljaju simbole grupe sjever nisu ni vidili, a kamoli da idu na gostovanja da zasluže tu krpu.
    Najveći je problem da nakon šta kupe tu krpu u nekoliko miseci ili godina je popuše, a jebiga na njoj piše "Bad Blue Boys, XY misto". I onda se neke druge grupe mogu kurčit kako su uzeli transprent (iako skroz navijački da smo načistu) Boysima iako ti klauni tribine nisu vidili. I onda bude spaljen, a Boyse se sramoti iako ti likovi veze s grupon nemaju.

    Mene zanima šta se može poduzet po tom pitanju, jer ako ove budale ovako nastave, torcida i ostali će moć napravit reviju od transparenata koji su oduzeti, a sjevera vidili nisu...

    Mislin da izgled tih transparenata ne triba pokazivat, svi znamo kako izgledaju...
  • Toni90d
    400


    Dobrovoljno predavanje krpi nakon utakmice ili prisilno, bolje prislino od naših nego od protivnika.
    Jer od 10 krpa, njih 3-4 će to razumjeti, a drugi će bit u fazonu šta ćeš mi ti govorit.
  • Droljo
    8k
    Bravo majstore. Tako se poziva na nasilje! I treba se međusobno pobit... Svaka čast.
    Kakvih budala se pojavi ovod...
  • masacusec
    3.5k
    Droljo, pa ti si pacifista....ti si iz kutine, bar znam gro ekipe iz kt koja je militantna, a ti bi da se grlimo i ljubujemo :lol:
  • Mislav
    11
    Di san ja poziva na nasilje, samo ukazujen na problem
  • Majki2111
    3.1k
    @Droljo je meni jedan od dražih forumaša tu. Piše kratko, najčešće red dva. Ali konkretno sve i jezgrovito. Sadržaj ima srž.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Sadržaj ima srž.Majki2111

    Kaj misliš da li je srž izvedenica riječi sadržaj s obzirom na to da ti izbacivanjem nekoliko slova iz sadržaja ostaje srž kao najbitnija komponenta sadržaja?
  • woo
    55
    Mislim da se referiro na obrisan komentar. Neki lik napiso da je bolje da batine dobiju od nas nego od drugih ekipa.
  • Majki2111
    3.1k
    Vjeruj mi i ja sam pomislio na to. :grin:
  • Mislav
    11
    aha pardon, nisan opce ubra taj komentar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.