• DrawTube
    4.7k
    Ova izjava Zajeca se nadam se ne odnosi na Kranjču
  • ZgDLions
    395

    Znaš kaj mi je nekak nevjerojatno.
    Informiram se ovdje nekaj oko stadiona i ono, blagi optimizam me fura valjda će i to krenuti sa mrtve točke, dok kad pričam sa frendovima sa kojima idem na tekme ili samo razglabam sa navijačima nitko ne vjeruje u novi stadion.
    Ima tu godišnjaka koji su ostarili dolazeći, čak i nekih advokata kojima su bliski ti imovinski odnosi i svi vrte glavom.
    Koliko se izgubilo povjerenje u neku mogučnost da sve bude po planu ja nevjerojatno.
    Svi ono, pa naviknuli smo se, kad nemre bolje bumo i dalje ovako.
    Ja kao više pesimista po tom pitanju ispadam euforični optimist u njihovim očima.
  • Pop corn
    8.1k
    Stolovi za momčadi bit će ispod juga. Pitanja će se vrtiti na semaforu, a igrat će se pod reflektorima. Jedinstvena prilika za sve

    PRIJAVI SE NA KVIZ
  • Bosskovitz
    11.7k


    Good cop, bad cop :)
  • db-izbjeglica
    15.3k
    subotnja dokolica...

    jel itko, ikada razmotrio ovo rješenje?

    na zemljištu na kojem se sad nalazi atletski "stadion" na sveticama ima sasvim dovoljno mjesta za novi stadion. zemljište u vlasništvu grada zagreba, površine 76 093 m2.

    Sve je nacrtano u mjerilu, ovo bi bile nekakve dimenzije stadiona za 30 - 35 000 gledatelja.
    Utakmice se igraju na maksimiru kakav je sada, izgradi se novi stadion, sruši se stadri stadion i na njegovom mjestu se napravi novi atletski stadiončić. Imaš sve što si imao i prije, samo si zamijenio mjesta. Minimalna udaljenost od ruba parcele cca 10m, minimalna udaljenost od najbliže prometnice cca 25 metara.

    slika.png
  • Dino
    2.6k

    Ovo je malcice prejednostavno rjesenje. Ne vidim nikakvu caku ili problem na koji bi se onda mogli nadovezivati i vadit do sljedecih izbora.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Zašto bi jednostavno kad možemo komplicirano?
  • Facke
    3.6k


    Ja se pitam zake se to vec odavna nije napravile....
  • Nolifer
    8.1k


    Nek tebe zaposle i napravi nam taj stadion!

    Ovo odlično izgleda!

    :clap:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jos uvijek ne znamo tocnu lokaciju stadiona.
    Mislim da je neminovno da ce se pomaknuti od sadasnje pozicije, najvjerovatnije juznije, ali nije iskljuceno i zapadnije.
    Zavisi sve od dodatnih sadrzaja koji bi se gradili. Nekako sam dojma da su ove pozicije na krizanju Svetica i Maksimirske, kao i krizanje Svetica i Zvonimirove, najatraktivnije za dodatne sadrzaje.

    Ova gore solucija mi nije uopce losa, ali nekako mi se cini da je premalo prostora prema bazenu i prema cesti, pa mi nije bas izgledno to.

    Ako se dobro sjecam rekli su da ce se bazen srusiti, ali to valjda jos cekamo potvrdu da znamo sto ce biti s njim
  • Endeavour
    571
    To bi bilo logično rješenje da imamo financije platiti samo stadion. Znamo da se ide u javno-privatno partnerstvo. U tom slučaju stadion je samo modni dodatak primarnom sadržaju prema željama investitora (poslovni tornjevi, hoteli, shopping i sl.).
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Postoji dovoljno mjesta i za komercijalne sadržaje. Nikakav problem nije dodatno urediti podlogu, sa točnim granicama parcele.
  • SAS1987
    14.6k
    Ne vidim nikakvu caku ili problemDino

    Mislim da tamo azijati igraju kriket :lol:
  • Dino
    2.6k
    Mislim da je svima bilo jasno i prije deset godina da je jedini problem kod gradnje stadiona bio novac. Svi ostali imovinsko-pravni problemi su mazanje ociju, odugovlacanje i skupljanje jeftinih glasova. Nemre me nitko uvjeriti da bi spremna lova cekala na hrpi da se rijese ostali problemi kad bi je bilo.

    Rjesavanje odnosa Grada i Crkve nije apsolutno nikakav pomak nit je ista vrjedniji od nerada zadnjih 20-ak godina. Kad ekipa zajamci neki povoljan kredit ili skupi novce za stadion, mogu rec da im je stalo i da zele konacno rijestit taj problem. Dotad je sve predstava na koju se palimo samo mi kojima je stalo do Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.