• Mihael2305
    22
    Jesmo prešli na 40.000?
  • deda
    32.6k
    39.921
  • Liks90
    1.9k
    čitaš li objave?
  • Davieboy86
    215
    Tu Minken gori za dinamove kibice pa bilo koji info u vezi karata protiv Bayerna ce dobro doci
  • skener
    884
    Dame i gospodo imamo 40 000 clanova
  • NitkoBitan
    17k
    40 000! 31.8.2024. u 14:50.
  • NVKOD
    1.3k
    Prošlo je nešto više od mjesec dana otkad sam napravio prvi model s kojim bismo mogli previdjeti kada će Dinamova obitelj brojati rekordnih 42 000 članova. Prvotni model ukazivao je da će Dinamo doseći 40 000 članova 7. 10. 2024., a da bi s 4. 11. 2024. brojali 42 000 članova.

    U međuvremenu napravio sam ažuriranu verziju prvog modela s dva nova, svaki s novom računicom. Ažuriran prvi model linearnog karaktera pokazivao je 25. 10. 2024. kao dan kada bi se Dinamo izjednačio po broju članova iz slavne 1982. dok bi drugi model eksponencijalne prirode 24. 9. 2024. pokazao 40 000 članova, a 15. 10. 2024. rekordnu brojku. Srećom po mene i po sve nas, ispostavilo se je da su oba modela kriva i da su datumi bliži onom trećem, najnovijem modelu.

    Treći model je u obzir uzeo učlanjenje od 12. 8. 2024. i prema njemu bi 40 000 članova imali 2. 9., a 42 000 oko 12. 9. Pobjedama protiv Qarabaga i ulaskom u LP, bilo je potrebno korigirati i taj treći model (dodatan posao za mene, no tim bolje :) ).

    S ponosom predstavljam zadnji model prije ostvarivanja cilja koji uzima broj članova nakon prve pobjede protiv Qarabaga na Maksimiru zaključno s trenutkom kada dosegnemo velikih 40 000 članova!
    Prema novom modelu, prikazanom na slici vidljivo je sljedeće:
    novi-model.png
    41 000 – 5. 9. 2024.
    42 000 – 9. 9. 2024.

    S obzirom da analiza nije napravljena kao i svaki put na kraju dana, već tijekom poslijepodneva, ne sumnjam da će brojka do kraja zadnjeg dana u mjesecu debelo premašiti ovaj milestone i time dodatno pomaknuti gore navedeni datum (recimo 7. 9. 2024.)!

    Nekad san, sada stvarnost!
  • gledatelj
    549
    Svaki dana neka nova lijepa vijest. Dinamo velik si.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ne znam samo čemu tolika kuknjava i histerija oko ulaznica.

    Ista priča o "malom stadionu" je bila i za Qarabag, pa je na povišene cijene reakcija bila takva da smo imali 15 tisuća ljudi.

    Protivnici nam doma realno nisu najjatraktivniji (tu bi ubrojao Real, Barcelonu i City), cijene sigurno neće biti niske, tako da će se normalno moći do karata.

    Nekakav je dojam da o malom stadionu i broju karata pričaju baš ti koji nisu išli na Qarabag, ili su brujali o cijenama.

    Ulogiraš se par minuta prije, kad se prodaja otvori ulaznicu najnormalnije i kupiš.

    A ako i izvisiš, svejedno nisi bio ni na play offu, skupo je, jebi ga. :wink:
  • dinamo u srcu
    1.6k
    41 000 – 5. 9. 2024.
    42 000 – 9. 9. 2024
    NVKOD

    Mogao si komotno i do 50 000 napravit jer idemo do kraja godine debelo preko toga.
  • Davieboy86
    215
    Evo tko zeli u Minken tu ce ubrzo biti karte u ponudi , a moze se i registrirati na Bayernovoj stranici i poslati sluzbeni upit za karte odnosno neku vrstu predbiljezbe. Sretno

    https://tickets.fcbayern.com/internetverkaufzweitmarkt/EventList.aspx
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    A sutra prelazimo 42.000 članova :cool:Nemrem igra Dinamo

    Ovo sam se malo zezao na temi UEFA Liga Prvaka 2024./2025. nakon ždrijeba, ali nije niti daleko od istine na kraju :smile:

    Tako je lijepo biti dinamovac, a posebno i član kluba!
    Idemo srušiti sve projekcije pa neka nam kolega @NVKOD još par puta model ažurira, mislim da bi mu to bio gušt
  • doubletrouble
    1.2k
    40 036
    31.08 u 15:27
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.