• Batigol86
    224

    Nece bit online prodaja nakon sto istekne prvokup za godisnjake? Mislim da je prije dvije godine bilo online za gostovanja u Milano i London
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dobar raspored kaj se tiče godišnjeg. Dva gostovanja na jesen, Arsenal je već novi godišnji.
  • rioda
    4.8k
    Znam da Ryanair ima opciju unutar prvih 24 sata od kupnje, besplatnu promjenu leta... Pa ako je Ryanair, ili neka druga kompanija možda ima istu opciju
  • Efes Pilsen
    8.3k
    nema niko, podatke na karti da, ali promjena termina kosta za svaku.
  • rioda
    4.8k

    Ryanair:
    We allow a grace period of 24 hours from the time of your original booking to correct any minor errors you may have made (dates/times) free of charge. We also allow you to reverse the route if you’ve booked your flights incorrectly (e.g., you may change DUB to STN to STN to DUB). During this time no flight change fee will be charged, however, you will need to pay any fare difference.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    onda su promijenili jer sam imao takav slucaj i ispalo mi jeftinije bukirat novu kartu.
  • Dani Olmić
    222
    a imas i nesta za nocenje i ulaznicu? haha
  • duksy
    290
    Nađe se. Sad sam sa ženom prije mjesec i pol bio u malom hotelu u Kensingtonu za 66 funti noć :razz:
    A imam godišnju, pa ne bi trebalo biti problema za kartu.
  • jedan u nizu
    8.2k


    da, kao sto je netko vec napisao, imas besplatnu promjenu samo za ime putnika unutar 48h, nakon toga se naplacuje 115 eura.

    Za promjenu datuma placas razliku, a posto je sad potraznja velika, promjena bi kostala barem duplo.

    Nesto ce se iskombinirati, ali nazalost po puno nepovoljnijoj opciji.
  • Davieboy86
    212
    Moci ce se mislim uzeti i preko Bayernovog shopa . Ne vjerujem da ce za LP protiv dinama otici 60k ulaznica .Potrebna je registracija https://tickets.fcbayern.com/internetverkaufzweitmarkt/EventList.aspx
  • don
    5.5k
    službeno derbi 13.9
  • NORTE
    11.4k
    službeno derbi 13.9don

    Očekivano petak. Nadam se što kasnijem terminu, najranije 19:30 ili 20, ljeto je i dalje.

    Valjda klub domaćin može tražit tv kuću koja postoji samo zbog Hnl-a i jedino to prenosi da ponudi normalan termin na radni dan u metropoli.
  • Dani Olmić
    222
    Baš sam na moru i danas vidio kako prikazuju Tovare - Tipa pitam konobara da li sutra prekazuju Rijeka Dinamo, kaze on meni hladno „ne, ne volimo Dinamo i izbjegavamo ih“

    Nist, morat cu gledat u hotelu, cura mora pricekat
  • Zagi
    7.6k
    Koje je to mjesto koje ima samo jednu birtiju?
  • Paggini
    19.6k
    Baš sam na moru i danas vidio kako prikazuju Tovare - Tipa pitam konobara da li sutra prekazuju Rijeka Dinamo, kaze on meni hladno „ne, ne volimo Dinamo i izbjegavamo ih“Dani Olmić

    Brajko ovo zvuči ko najizmišljenija priča koju sam ikad čuo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.