• E46
    634
    Ja nisam rekao da sam sposoban za dovesti niti sam rekao da treba dovesti svjetsku klasu nego iskusnog igrača koji ce moci praviti razliku u HNLu a u LP bit dobra zamjena, vjerujem da klub razine Dinama moze dovesti takvog igraca i meni je glupo koristiti taj izraz da se ne treba dovoditi nekog samo da ga se dovede jer nije da ti ne fali napadač. I ovo kad se kaze da mi mozemo dovest nekog dobrog igraca jedino ako tržište ponudi nesto, a ako ni ne gledamo ni nemamo interes onda nam se nece ni ponudit.
  • GOAT
    1.2k
    Eto germanijak saznaje da se radi na dovođenju trećeg napadača i sad možete mirno spavati jer Marić još jednom dokazuje da je svjestan problema u momčadi i da ih uspješno rješava
  • Dani Olmić
    222
    al kolko kuzim nece to bit neki jaci kalibar
    A kaj je sa šesticom
  • Izet Hajrović
    2k
    Mišić, Sučić, Ademi, Pavić, Rog, Baturina, Stojković, Kačavenda i Vrbančić su opcije za 3 pozicije u sredini. Uglavnom igramo u formaciji s 2 nominalno zadnja vezna što pokriva prvih 5 navedenih, a može i Kačavenda.
  • striko
    1.5k
    Daj Matkovića za savršen transfer rok
  • Dani Olmić
    222
    Znam naše igrače ali nemogu oni svi zamjenit Misica
  • Dani Olmić
    222
    ma tooo te ja pitam
  • GOAT
    1.2k
    Ocekujem nekoga cisto za rotaciju, a sto se sestice tice.. Radije bi davao minute Pavicu ako Misic nije spreman nego dovodio igraca koji ce mu krasti minute potrebne za razvoj
  • Dani Olmić
    222
    al imas sad zalihe malo, cemu sad stiskat
  • GOAT
    1.2k
    Stiskanje u kom smislu? Napadača ili rezervne šestice?

    Teško da će se neka bomba od igraca sloziti bit treći izbor u napadu, a Pavica vidim kao next big thing nakon sto Baturina ode i ocekujem veliku prodaju pa ga i trebamo razvijati i pretrpiti ako dođe do toga jer dečko ima potencijal
  • Peškaman
    4.2k
    Zašto ne probati s Dominikom Doganom,slobodan je igrač koliko sam skontao jer je raskinuo s Zrinskim iz Jurjevca.
    Kao treći napadač,vjerujem da može isporučiti kao Brodić.
  • Slush
    621


    Jesi ga ikad gledao?

    Moje dve tekme su zrinjski-sibenik, i zrinjski-random, ako je Petko na forumu Bruno "bolikurcina" Petkovic, Dogan bi bio to na kvadrat. Ne hvala. Mora se zasluziti nadimak "bolikurcina" i da ti je oprosteno jer znas da kad ce se lomit taj igrac ce ti rjesit tekmu.

    EDIT: Moja vizija treceg napadaca je ko ce uci u 70oj minuti i dat dusu do kraja utakmice.
  • Peškaman
    4.2k

    Jesam 3-4 utakmice.
    A gle,može biti kakav god, što se mene tiče može biti i bolipička ako će ulaziti u zadnjih 30/20 minuta i isporučiti 10ak golova i koju asistenciju kao Brodić prošle sezone.
    Sigurno nije ista stvar igrati za Zrinski iz Jurjevca i Dinamo,mislim da voljni moment tu neće biti problem.
  • Slush
    621


    Gdje potpisem ako ce nam doci treci napadac koji ce igrat 20-30 minuti i isporuciti 10 golova.

    To bi zbilja bilo vrh neovisno kako se on zvao!
  • sebenico
    552
    Ako Martinu nudimo novi poboljšani ugovor, trebalo bi klauzulu o postotku transfera koji pripada igraču pokušati smanjiti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions