• Crni86
    3.5k
    hoce, samo ce vjv perija to iz svog dzepa platiti kako bi dobio raskid. To je uvijek moguca opcija. A onda dogovoris sa klubom signing bonus od 200 keka i eto te na nuli, a smijet ce ga regat kao free igraca.
  • Captain America
    17.6k
    Rijeka ipak nije prodala Marca Pasalica? Cudno s obzirom da su navodno imali ponudu od 7-8 milijuna eura.

    Da nisu sve te lazne ponude bile spomenute kako bi se podignula cijena Dinamu :smirk:
    Dinamo odustao, ostale ponude nestale.
    NitkoBitan

    Igrali ste za korporaciju, a ne za sebe. Pička vam strinina, da vam pička strinina! Jebala vas korporacija! Bit ćete gladni kruha od korporacije, ja vam kažem! Samo kad vas više ne budu trebali, vidjet ćeš. Sramota, sramota.

    A lijepo ih je upozoravao vizionar Bjelica...
  • dZg1986
    505
    Javljaju tovari da Perisic vise nije igrac Hajduka, ugovor raskinut nakon ponoci,a sad koliko je to istina
  • Jurki
    11.6k
    sa ove distance.. koja korporacija?
    Dinamo kao klub je u 99,9 posto slucajeva popusil u odnosu Dinamo-Rijeka.
    Mozda je Neno mislil korporacija glavata sotona-Miskovic?
  • Captain America
    17.6k
    sa ove distance.. koja korporacija?Jurki

    Sprdnja na račun Rijeke jer su mislili da će cijeđenje trajati zauvijek i da Dinamo neće imati plan B i plan C ako ne uspije dovesti plan A iz Rijeke.

    Pričali su o ponudama za Pašalića, tražil 5 milijuna za njega, a Pašalić će i sutra igrati protiv nas...
  • NitkoBitan
    17k
    Oce li jedan novinar u drzavi skupit muda i pitat Miskovica ili nekog covjeka u Rijeci zasto Pasalic nije na kraju prodan unatoc ponudama koje je Miskovic spominjao?
  • vjeko1701
    7.9k
    Kolko će trebati prije nego krenu natpisi kako nova uprava Dinama uništava HNL jer pare od LP troši van lige umjesto da ih podjeli po ligi u kojoj "ima pojačanja za Dinamo".

    Koliko prije nego se narativ zaokrene sa "Dinamo uništava ligu jer kupuje sve kaj u njoj hoda" u "Dinamo uništava ligu jer ne želi poslovati unutar nje"?
  • Brusa
    1.5k
    već je krenulo u neku ruku...bio je nakon što je otišao Šotiček u barel ili gdje u sportskima članak tog narativa
  • Jaro
    7.3k
    A kaj nas briga. Ljubomorne duše mogu da nam....gledaju u ledja i kmeče...
  • Omake
    2.5k
    mislim da je kolosalna bruka Rijeke u Ljubljanu pokopala taj narativ. Barem se nadam da je.
  • Izet Hajrović
    2k
    ako je raskinut nakon ponoći, znači li to da ne može potpisati za klubove iz petice? Mislim da postoji ona caka da se može registrirati igrač samo ako je bio slobodan u trenutku trajanja prijelaznog roka, kao što smo mi KTC-a.
  • Klenx
    5.6k
    Perišić kod Kalinića u uredu malo prije ponoći…

    https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=Raskini+mi+ugovor
  • Brusa
    1.5k
    mislim da su raskinuli minutu prije ponoći, ako sam uspio pohvatati što se po twitteru piše
  • rioda
    4.8k
    Screenshot-2024-08-31-08-58-44-883-edit-com-android-chrome.jpg

    U Cometu je raskid s današnjim datumom
  • Nogo
    3.6k
    20240831-094825.jpg

    Ps: Hajduk je zabranio komentare na fejsu u vezi Perišića.


    Ivanović i službeno potpisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.