• deda
    32.6k
    Smirilo se navečer tako da smo u 20.40 na 39.838
  • ShanKu
    734
    Skinimo i probajmo nabildat taj rekord, tek tako za lijepu priču ove zadnje godine u Dinamu i oko njega.
    A onda idemo smireno, koliko ih se učlani-učlani, prirodno. Jer ovi kaj se učlanjuju zbog ulaznica protiv Borussije, Milana, Monaca mi nisu neki obožavatelji ili navijači Dinama. (Znam ih nekoliko oko sebe, oni su mi samo primjeri, da takvih ima dosta...)
  • deda
    32.6k
    Nek se oni učlanjuju možda postanu navijači ili simpatizeri nikad ne znaš.
  • NitkoBitan
    17k
    Klub bi trebao na drustvenim mrezama objavit "jubilarku". Nemas 40 tisuca clanova svake godine.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jer ovi kaj se učlanjuju zbog ulaznica protiv Borussije, Milana, Monaca mi nisu neki obožavatelji ili navijači Dinama.ShanKu

    Ovo članstvo i ove utakmice su prilika da neki od njih postanu. Nek jedan od tih nekoliko oko tebe iskoristi četiri besplatne karte za HNL i svidi mu se, već smo na dobitku.

    Inače, 39.849. Još samo 151 novi.



    Bude.
  • MateG
    7
    Idemo sutra preko 40 ako bude sve u redu…
  • ShanKu
    734
    Prihvačam vaša mišljenja :victory:
  • deda
    32.6k
    Da zabilježimo 39.869 u ponoć
  • Bosskovitz
    11.7k


    5 novih od ponoći do 2 ujutro. To je predanost :D
  • criticus
    2.2k
    To je predanost :DBosskovitz

    ... ili pijanost.
  • ZgDLions
    395
    Evo ja prvi dajem svoje mjesto za sve europske tekme, a najdraže su mi "male" tekme. Te ne propuštam! Europske se lako zavaljam uz pivu i roštilj sa društvom, a na HNL pozivam i nagovaram sve oko sebe da idemo.

    Meni slično, volim gledati nogomet na tv-u, zavaliti se u fotelju, pojesti pola kile quattra, štapiće kaj god ulovim, tako da ako bude rasprodan stadion za LP nemam suzu u oku.
    Qarabag sam pričekao zadnji dan i kad sam vidio da ništa od rasprodaje kupio sam za kuma i sebe karte i otišao.
    Za male tekme znam da nije navala pa sam manje više redovan i pokušavam isto ponekog dovuć.
    Samo da je članova i gledatelja što više, za raspored dolaska bumo se već prilagodili.
    :grin:
  • Liks90
    1.9k
    10.14h

    39 900 članova
  • Bosskovitz
    11.7k
    Još točno 100 do 40.000.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ako nas rezultati pomaze u ligi prvaka i recimo prodjemo dalje, ocekujem do kraja godine 55 000+ clanova.
  • mali M
    5k
    nisu neki obožavatelji ili navijači Dinama.ShanKu

    Ovo ti Shanki jednostavno ne drži vodu. Znam gro ljudi koji su baš pravi navijači Dinama, prate svaku njegovu vijest, i najmanji rezultat, sve promjene izmjene, svaki dan žive za razgovor o Dinamu, ali... Sad ću reć nešto što ni sam nisam prije shvaćao, ali vrijeme glave je baš ubilo dosta ljudi u volji za odlaske na stadion. Pa i moju svojevremeno. Baš smo u nekom čudnom prelaznom periodu gdje je teško definirati "navijača". Da li itko od većine nas može stati u rečenicu sa onih 200-300 koji su prolazili torture a bili ustrajni do kraja? Naravno da ne! Ja bi rekao da osim simpatizera trenutno ima dosta navijača Dinama, samo neki žive SA Dinamom, a neki žive ZA Dinamo. Ali svakako bi volio da svaki nekoć izgubljeni navijač, svoj povratak i podršku Dinamu napravi barem sa pišljivih 20€ za učlanjenje. To bi mi bilo drago, ali treba ih još malo nagovarati i probuditi. Ima dobrih dečkiju koji žive sa Dinamom svaki dan, al ih treba potaknuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.