• OsamŠest
    3.3k
    Eno Čaić igra u predgrađu upravo. On je upravo takav profil.Zagi

    Samo kaj mu fali ključna riječ iz mog posta - iskusan :grin:
  • Zagi
    7.6k
    Ma to sam si mentalno blokirao, to mi ne paše.
  • Jurki
    11.7k
    Onaj koji je prvi napisao laz o Mati bi meni letio s foruma...Jaro

    Slazem se u potpunosti.
    Jer Mate Baturina nije neki no name covjek, vec legenda naseg najveceg rivala.
    Nije otisel dole kaj bi bilo normalno, vec je u Dinamo dopeljal svoju djecu vjerujuci u klub i ljude u klubu da ce stvoriti od njih nogometase.
    Tak da i s te strane treba imati postovanja prema Mati.
  • Hrc-Vg
    346
    Znam da je offtopic, ali da li je Mate Baturina legenda Hajduka? Ja ga više pamtim po njegovim igrama za Zagreb…
  • Ludovic IX
    7.2k
    Doveo ga je još dok je mamic fizički bio tu.. ima razloga zašto je sinove doveo u zg iz splita ali razvoj je bio vjerojatno samo jedan od razloga
  • prefontaine
    318

    Kod njih je legenda svaki igrač koji je odigrao punu sezonu. Ako su im legende V. Balić i H.Vejić, onda...
  • sebenico
    553
    Izjava predsjednika GNK Dinamo Velimira Zajeca o statusu Martina Baturine❗️
    “Kao klub, svjesni smo interesa koji Martin izaziva na tržištu, a pristigle ponude za njega bile su izuzetno korektne. Međutim, nakon temeljite analize i razgovora unutar kluba, donijeli smo odluku da Martin Baturina ostaje u Dinamu.
    Za nas, Martin nije samo izvanredan igrač već i ključni dio naše momčadi. S njim krećemo u novo izdanje UEFA Lige prvaka, s jasnim ciljem da Dinamo ponovno bude konkurentan na najvećoj europskoj sceni. U ovom trenutku izuzetno smo zadovoljni izgledom naše momčadi i vjerujemo da upravo s ovakvim sastavom možemo ostvariti velike stvari.
    Odluka da Martin ostane dio Dinama nije samo sportska, već i strateška. Zajedno s njim, vjerujemo da možemo ostvariti sve ciljeve koje smo si postavili za ovu sezonu. Uvjereni smo da će navijači prepoznati značaj ove odluke i nastaviti pružati podršku našem klubu u svakom koraku.”
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Evo za sve vas koji ste me popljuvali. Nisam ništa odavao, a znao sam sve i istina je da je bilo ponude Fiorentine. Sam Zajec je sad potvrdio da su imali vise nego korektnu ponudu, ali su odbili. Ja nigdje nisam rekao da će Baturina otići nego potvrdio da je ponuda poslana, ali ja sam glavna rak rana foruma i ja izmišljam
  • Crni86
    3.5k
    Velika pohvala za priopcenje vezano za baturinu, ovo je jako lijepo za procitati.

    Spominjalo se vec ovdje, ali ne znam na koliko godina ugovor ima gospodin Maric, svakako ako je kraceg nakon ovakvog prijelaznog roka bi mu ga trebalo produziti.
  • Izet Hajrović
    2k
    U ovom trenutku izuzetno smo zadovoljni izgledom naše momčadi i vjerujemo da upravo s ovakvim sastavom možemo ostvariti velike stvari.sebenico

    Samo se nadam da ovo ne znači nedovođenje napadača.

    Pohvale za komunikaciju prema navijačima, tako se to radi, a ne da se danima razglaba što je tko htio i kako je htio, je li bilo ponude ili nije.
  • Nadmocniji
    219
    Miro puna podrska. Ne obaziri se na pljuvacinu pogotovo bez argumenata.
    Psi laju, karavane prolaze...
  • Dani Olmić
    222
    Miro 4 President!!!!!!
  • Zagi
    7.6k
    Transfer ovisnici brane svog dilera.
  • deda
    32.6k
    Još par dana i mir će zavladati temom. Ajmo gledat nogomet idućih mjeseci.
  • Pop corn
    8.1k
    Sebično od mene ali gustao sam gledati ovu temu danas znajući stav predsjednika kluba. Najte kaj zamjeriti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions