• Jurki
    11.7k
    bas zbog toga su mi upisi danas pojedinaca bili cudni.
    Svi pisu Mate normalan lik.. i onda dojdu pojedinci pa seru i po Martinu i Mati.
    Bas zato sam moral napisati zahvalu takvima.
  • Maxova dijagonala
    143
    Što se tiče Baturine prije pola godine kad je dečko bio u lošoj formi pricao sam o njemu sa jednim hnl igračem iz velike cetvorke koji mi je rekao da je Dinamo imao ozbiljnu ponudu Arsenala vrijednu oko 20 milijuna ali da je sve propalo jer je tadasnja uprava Dinama trazila 30. Navodno Baturina nije bio sretan takvim epilogom... Sad ne znam ima li tu stvarno istine ili je to samo trač...to sigurno bolje znaju ovi sto su vise unutra poput Mire i Haze
  • Felip
    174
    Spominje se Thom Haye kao buduća zamjena Mišića, reprezentativac Indonezije; koliko je to ozbiljno?
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Teško mi je povjerovat u tu priču, ako je Arsenal nudio 20 bivša uprava bi ga prodala za 10.
  • JMastermind
    35


    To ti samo znači da mediji prate Zonu...
  • Jurki
    11.7k
    hahaha upravo to.. da je Arsenal nudil 20.. isel bi on momentalno za London.. nebi stigel ni cetkicu za zube spakirati.
  • Maxova dijagonala
    143
    Došli smo na tu temu jer mi je pričao da je tadašnja uprava Dinama imala užasan tajming za prodaju igrača. Spomenuo je i ponudu za Ivanušeca od 15 milijuna iz Rusije(koliko sam shvatio ponuda je bila prije rata) a poslije je prodat u Nizozemsku za duplo manje.
  • Marcinko
    595
    Znam da je @Maxova dijagonala dobra, ali da ovako ima dobre informacije nisam znao.
  • din
    442
    Ne znam da li je već bilo, ali Roko Simić otišao u Cardiff za 2 milijuna eura, 500tis bonusi i 10% od sljedećeg transfera
  • Nino Bule
    13.4k
    Spomenuo je i ponudu za Ivanušeca od 15 milijuna iz Rusije(koliko sam shvatio ponuda je bila prije rata) a poslije je prodat u Nizozemsku za duplo manje.Maxova dijagonala

    Ta ponuda nije bila prije rata nego u istom trenutku kad i feyenordova, pricao je o tome javno ivanusecov menadzer naletilic, 15 mil eura zenit nudio i feyenord ovih 8+1, to su bile jedine dvije ponude.
  • Droljo
    8k
    Kakva je situacija u i oko kluba ja uopće ne čitam ove transferne rasprave jer sam nekako pre miran i siguran da bu sve dobro. Ako i nebu, na sportskom planu, neki pre veliki uspjeh (iako već sad nije loše) znam da su probali sve i da rade u interesu dinama pa sam opet miran. Samo opušteno ekipa...
    Živeli
  • Mihaljević
    9.8k
    Baturinu je samo htio Shakhtar prošle zime, i to se odbilo, nikakav Arsenal.
  • NitkoBitan
    17k
    Koliko smo mi otprilike potrosili ovaj prijelazni rok?
  • don
    5.6k
    nadam se da ćemo poslije ove "najnovije" vijesti oko Baturine stati na loptu kad nam neki sa 2 rečenice začine temu da poludi.
  • JMastermind
    35

    Cordoba 2.1, Pjaca 1.5, Kačavenda i Čavlina po 750k. Sve skupa 5.1 milijun.

    Ostatak za džaba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions