• Jos-Optimus
    2.1k
    Bogu hvala da nisi
  • Krizy
    43.1k
    Ne sjećam se kada smo na Rujevici zabili manje od dva gola,Nemrem igra Dinamo


    Na Rujevici je Dinamo postigao bar po dva gola u posljednjih devet međusobnih utakmica, kao i bar po gol u 16/17 posljednjih međusobnih utakmica s Rijekom.Krizy
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Veliš, čitanje s razumijevanjem :lol:
  • MaliPizdek
    61
    idealno nam je dosao ovaj "derbi" u ned, iako su jucer zgledali ko zadnji luzerski jazavci protiv janeza, nema zajebancije, treba ih max ozbiljno shvatit i još ih dodatno gurnut u provaliju negative i očaja te otpisat još jednog "konkurenta" u ovoj sezoni. :cool:
  • Krizy
    43.1k

    Hahaha možda je ispalo kao da uvrijeđeno pišem to, ali nije tako.
    Samo prenio info kad je već napisano tu :grin:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ma nije, sprdam se sam sa sobom, haha
    Kaj je najbolje, pročitam uvijek s guštom tvoje postove, jer baš lijepo i detaljno sve objasniš za svaku tekmu...
    Pa tako i ovaj, ali eto odlutale misli kasnije :grin:
  • Krizy
    43.1k
    Hvala ti :smile:
  • ibro1986
    150
    nemam komentar jer ako nisi vidio napisao sam da je to moja želja.
  • austrijanac
    4k
    S 2.30 na 1.70 kvota u 2 dana.
    Bas nitko ne vjeuje u Rijeku.
  • Hrc-Vg
    346
    Meni je žao Rijeke jer znam baš puno njihovih normalnih navijača jer sam tamo puno poslovno…Ne zaslužuju ova Miškovićeva sranja…
  • Dudu9
    812
    Ako ćemo realno bez Mišković klub Rijeka bi bio prosječni klub da ga nije preuzeti i napravio im stadion i trenig kamp tako da je on puno napravio za njihov klub naravno imao je svojih promašaja ko ove godine ali po rezultatima 2 klub u hrvatskoj duže vrijeme
  • Jaro
    7.3k
    da ga nije preuzeo Volpi bio bi ugasen ili blizu toga. Miskovic je samo nastavio kad je Volpiju (talijanski "poduzetnik" koji nije bio u zatvoru samo zbog opce amnestije u Italiji) dosadilo/stisle ga nove istrage na sve strane...
  • Dudu9
    812
    Mišković je jako puno toga napravio za Rijeku od stadiona kampa, osvajanja prvenstva i kupova, do dolaska Mišković mogli su smo sanjat o tome, naravno Miškoviću je dopizdilo ulagati svoje novce i to više ne želi, najbolja solucija za Rijeku je novi vlasnik koji bi više uložio, uglavnom da je više takvih primjera Osijek Rijeka di klubovi dobiju stadone i kampove bila bi nam liga jako bolja od infrastrukture do igračke kvalitete
  • NitkoBitan
    17k
    da je više takvih primjera Osijek Rijeka di klubovi dobiju stadone i kampoveDudu9

    Rijeka dobila stadion? Rujevica je trening kamp. Odrekli se legendarne Kantride za kojom vecina ljudi tamo i dalje zali. Koliko se sjecam na Kantridi je jedini problen bio los travnjak (koji je cesto bio natopljen) ali to se u danasnje vrijeme moze zamjenit za 2,3 tjedna.

    Kako se Miskovic progurao u HNS tako je i Kantrida izgubila licencu za prvu ligu, a ironija je ta da recimo Opatija ili Orijent udu u prvu ligu onda bi igrali na Kantridi. Naravno da je protekom vremena potrebno i nesto ulozit ali taj stadion je i dalje kompatibilan, kao i recimo Gradski vrt.
  • Dudu9
    812
    Rijeka je dobila stadion i kamp ako se ne varam 20mil privatne investicije da je htio grad ili bilo ko napraviti stadion napravili bi ga, to da je Kantrida dobar stadion zasto ga zele srusit? slicno ko i Maksimir jednostavno nisu primjereni stadioni za ono sto moderni klubovi trebaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.