• Raul
    115
    Jučer odigrane prve dvije utakmice, Gaj Mače prošao Karlovca nakon produžetaka, dok je porečki Jadran nakon penala izbacio Radnik iz Križevaca.
  • dmil
    299
    inace Sloga Borovo je srpski klub iz Borova Sela, mislim da bi to bilo epsko gostovanje za Boyse
  • bbzg
    75
    Banjole - Dinamo u 1/16 kupa.

    Nakon toga idemo na pobjednika para Bjelovar - Jaska Vinogradar.
  • Raul
    115
    Postoji šansa da budu parovi Bjelovar - Dinamo i Mladost - Hajduk.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Banjole-Dinamo 25.09.2024.
  • Hnlovac
    1k
    Istra je (osim naravno grada slucaja i okolice) baš dio Hrvatske gdje nemamo nešto navijača ali se može puno poraditi na dinamovstini. Nije naša, ali zašto ne probati?

    Nabiti koji stand i druženje kad dođemo, neka vide ljudi šampiona i učlane se

    Nek dobijemo i 150 dinamovaca i to nam je 10% gostujuće sektora na Drosini koji moramo kad tad rasprodati
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Nije našaHnlovac

    Hajduk je kod nas no.1, ali rastemo već sada i u Istri što se tiče Dinamovštine, rekao bih da smo 50/50 s Rijekom. Za Istru 1961 navijaju većinom samo Puležani.
  • Hnlovac
    1k
    Znam biti u Istri ali iskreno nikad se nisam raspitao kako diše

    Ovako iz glave
    30% Rijeka
    25% Hajduk
    25% Istra (prestaje iza Vodnjana)
    10% dinamo
    6% Talijani
    4% Osijek zeljo partizan ono (doseljenici i sezonci)

    Ispravite me slobodno
  • bongo
    842


    Piše na HNS-u 24. ili 25., ali uglavnom taj tjedan definitivno
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Ispravi me :wink:

    Buzet i Labin su cijeli za Rijeku. Pazin je podijeljen na Rijeku i Hajduk, dok ostali dio Istre većinom navija za Hajduk, ali Dinamovaca ima isto dosta, možda i više nego što se čini, samo su još uvijek nekako sramežljivi pokazat se. Što se tiče Talijana tu je Milan daleko ispred svih, a zanimljivo da klub navijača Parme za Balkan je u Puli.
  • Raul
    115
    Ima nas Dinamovaca i u Poreču, iako je definitivno većina za hajduk.
  • Hnlovac
    1k
    Da, šteta kaj štekamo ali da se poraditi na tome ,meni je Istra zesci top, najdraža županija. Šteta kaj su ukinuli jednu tekmu kup, neka se igra jedne godine u Osijeku, druge na Drosini, jedina 2 stadiona koja su pogodna za kup kaj se tiče rasporeda tribina

    Ajmo više rasprodati tih 1500 mjesta na Drosini
  • Neron53
    592

    Mislis rasprodati Drosinu na kupu?
  • Hnlovac
    1k
    Bilo gdje. 1534 mjesta je gostujući sektor na Drosini, nakon ovog raspada 3:0 od Lokse na Maxu smo uspjeli 1100 prodati. Vjerujem da sada možemo svih 1534

    O kupu da ne govorim, bilo nas je prije par godina protiv Rijeke na sjeveru sigurno 1200+ a od tad je grupa napredovala eksponencijalno.

    Kad bi se ove sezone igralo finale na Drosini kak protivnici izgledaju mislim da bi i protiv Rijeke i Hajduka imali 50+% naših jer bi interes bio ogroman pu slučaju da b ostalo ulaznica za "neutralne"
  • Mrvica
    3.9k
    ima nas nešto još u Istri, znam viđat aute sa Dinamovim zastavicama ali bi bilo lijepo kad bi se nešto organiziralo pa da se vidi otprilike kako diše Istra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.