• BBBaranja
    2.5k
    Pitanje je koliko je simpatizera BVB-a,Milana i Celtica postalo našim članom kako bi mogli uhvatiti kartu za tekmu.
    Lijepo je vidjeti kako broj članova raste,ali meni osobno tak svejedno hoćemo li imati 40k ili 45k članova.
    Puno ljepše i bitnije od toga mi je vidjeti pune maksimirske tribine pogotovo na manjim tekmama..
  • Paggini
    19.6k
    Pitanje je koliko je simpatizera BVB-a,Milana i Celtica postalo našim članom kako bi mogli uhvatiti kartu za tekmu.BBBaranja

    Vjerojatno nula
  • deda
    32.5k
    39.629 u podne
  • mali M
    5k
    kakve bedastoće.. pa naravno da će se sa klupskim uspjesima lakše odlučiti netko biti član nego prije. I baš kako je napisano, taj će možda osjetiti veselje dok skače na tribini sa ostalih 20.000 ljudi i postane prvo barem polovičan, a kasnije i stalan. Nismo svi isti, ne palimo se svi na europu. Evo ja prvi dajem svoje mjesto za sve europske tekme, a najdraže su mi "male" tekme. Te ne propuštam! Europske se lako zavaljam uz pivu i roštilj sa društvom, a na HNL pozivam i nagovaram sve oko sebe da idemo. Zato uopće ne osuđujem ove koje kupuju člansku samo radi LP. Takvima treba samo stalno ponavljati da mogu za đabe na ove 4 manje tekme u HNL na ludu zabavu i pivicu i doći će i oni... Različiti smo, netreba odma kritizirati, to zbilja iz vlastitog iskustva sa svojom okolinom znam da ljude odbija..
  • Jaro
    7.3k
    koliko je simpatizera BVB-a,Milana i CelticaBBBaranja

    evo ja simpatiziram sva ta 3 kluba :lol:

    da je uletio jos i Liverpool - sve moje euro simpatije bi pokrili
  • Mario dzg
    29
    Da su došli Barce ili Real dobili bi idućih tjedan-dva sigurno barem 5k članova :D
  • Jaro
    7.3k
    Barce ili RealMario dzg

    njihovi simpatizeri nejdu na tekme - samo na netu
  • hardek
    2.8k
    Ja sam se inače danas učlanio ne radi LP nego da dodam 20 eura u kasicu prasicu kako nebi Batija prodali.

    Šalu na stranu, jednostavno sam bio lijen to napravit iako mi je trebalo doslovno 3 minute za to obavit. Ima nas i takvih šta ćeš
  • Eduardo
    19.9k
    Lijepo je vidjeti kako broj članova raste,ali meni osobno tak svejedno hoćemo li imati 40k ili 45k članova.
    Puno ljepše i bitnije od toga mi je vidjeti pune maksimirske tribine pogotovo na manjim tekmama..
    BBBaranja

    Ovo je samo jedan od puteva koji vode ka tome.
  • BBBaranja
    2.5k

    Nebi se baš složio s tobom s obzirom da ima par fan clubova tih ekipa u okolici..
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Nebi se baš složio s tobom s obzirom da ima par fan clubova tih ekipa u okoliciBBBaranja

    Da ali oni ce ici na jug i trazit ce karte preko tih udruga, sumnjam da su se oni uclanili. Njih ako ima to je par stotina.

    Ova brojka je narasla jer su dinamovci koji ne idu cesto na tekme zeljni lige prvaka. Ali neka i njih, neki ce mozda i pocet dolazit cesce.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Vjerojatno nulaPaggini

    Ne bih bio toliko siguran. Milanesi imaju veliki fan club u Istri, Arsenal ima službeni klub navijača u Hrvatskoj već godinama. Nikad nisam razumio te debile koji navijaju za klubove koji nemaju baš nikakve veze s njima, ali da navijam za klub koji će u mojoj državi igrati jednom ili dvaput u mom životnom vijeku - vjerojatno bih se učlanio u neki treći klub za 20€ ako bi mi to de facto osiguralo da mogu gledati klub za koji navijam.

    No opet - takvih teško da ima više od 100-150 i vjerojatno će dobiti neke karte i preko svojih klubova za gostujuću tribinu. Pitanje je samo koliko ulaznica mi prodajemo gostima: 1.200 ili cijeli jug?
  • Keyser Soze
    10k
    Idemo ubrzo na 40k
  • LM1995
    1.8k
    Nikad nisam razumio te debile koji navijaju za klubove koji nemaju baš nikakve veze s njimaBosskovitz

    Kad se sjetim onog Chelsea Croatia transparenta na jugu :vomit:
  • deda
    32.5k
    39.662 u 13.00 tj. 33 u posljednjih sat vremena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.