• Zagi
    7.6k
    Da i meni se sviđa Istra i Varaždin. Ši sam premalo gledao.
    Ne bih volio da pređu u veće klubove jer je očito da oni nemaju strpljenja , a samim time niti vizije.

    E sada , Istra je filijala i to je opet problem.

    Varaždin mi je jedina nada. Ili barem bio do ovog roka.
    Odlazak Postonjskog , Jelenića i Drodžeka ih opet baca prema dnu.
  • Jurki
    11.7k
    jedino suvislo objasnjenje je da su nesposobni svi.. od fizioterapeuta, kondicijskih trenera, trenera od limaca do seniora.
    Sportske direktore? NK9 (nova mjerna jedinica za budalu), Boto od kojeg sam ocekival da bu probal sloziti kolko tolko kompetitivnu momcad a ispal zesca prevara.
    Raic-Sudar koji jedini nekaj zna al nema mogucnost samostalnog odlucivanja i nema budget za nekaj napraviti.
    Ove debile po upravama da ne spominjem. Kaj je onaj bacac baklji s Malte za PU bilocega?
    Miskovic koji je smjenil Soparu bezveze.. Mađari koji gledaju neku svoju politiku?
    Sljedeca veca sramota moze biti kad predstavnik Farskih Otoka izbaci velikane naseg nogometa.
    Klubovi sluze za pranje para, za rezultate ih lagano boli kurac. Vidli da je glavata sotona to radila pa bi i oni..

    Nebi se covjek prevec ni uzrujaval oko toga al kad trebas tu buraniju od klubova da nekaj naprave za rejting lige jer sam nemres nist.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da Varaždin i ovako ima dobre šanse za završi ispred Osijeka na kraju sezone. Meni se njihova ekipa i dalje sviđa.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    jedino suvislo objasnjenje je da su nesposobni svi.. od fizioterapeuta, kondicijskih trenera, trenera od limaca do seniora.Jurki

    Dijelim mišljenje, HNL je u jebačkoj krizi struke i (ne)rada. Ali opet, riba smrdi od glave, a tu struku biraju Uprava i vlasnici.
    Oni smjenjuju trenere kao na traci, prodaju najbolje igrače pred ključne euro tekme, a onda kada ispadnu ostatak sezone se prave pametni, j... mater sucima kada rezultati nisu dobri, upogone medijsku mašineriju da zamažu navijačima oči oko pravih problema.
    Pojedinci odašilju otrovne strelice na relacijama sjever-jug ili slično i tako u krug, dok opet ne dođe onih mjesec dana kada treba nekaj napraviti u europi i pobrati lovu pa s njom unaprijediti klub, a tu sav taj (ne)rad dođe na naplatu.
    Pa im šamare dijele Ružomberoki, Zire i Olimpije...

    Dobro je netko tu nedavno napisao da je Dinamo talac ove lige!
  • Zagi
    7.6k
    Šafarić se kuži u nogomet. On i Kovačević su bili jako dobar tandem.
    Pitanje je koliko će Šafarić moći sve sam.
  • Crni86
    3.5k
    Ovaj debakl rijeke danas je samo krajnji dokaz na sta nam je liga spala. Kad se izuzme dinamo mi valjda imamo ligu na razini makedonije ili crne gore.

    Kakvo sramocenje hrvatskog nogometa od strane tovara, rijeke i osijeka…
    Ocekujem i nekakavu intervenciju saveza isto tako jer su klubovi poceli trazit stvari od saveza kao npr bolje suce. Imamo suce kakva nam je liga, bolje nismo ni zasluzili… pa iduci put kad ce se sarani zalit na sudenje samo poslat rezultat protiv zire, kao i rijecanima i tovarima. Koliko para toliko muzike ljudi moji.

    Mnogi zazivaju infrastrukturu i sl. Pa za koga? Zbog cega? Vecina klubova su nam import/export firme i briga ih za sve ostalo, pa neki nemaju ni online prodaju karata u 2024. godini. Ko da njih boli ona stvar za navijace, kvalitetu ili ista, samo daj da se $$ vrte.
  • Sljeme
    2.4k
    Drago mi je i zbog Rijeke, Osijeka i hajduka. Želim im svima uvijek sve najgore. Nek se guše u kompleksima koje im nabijamo, bolje nisu ni zaslužili.
  • NitkoBitan
    17k
    Hajduk stavi za SDa lika koji je preko noci kopacke zamjenio odijelom. Dovedu trenera klauna zbog euforije i publiciteta (umjesto Ivana Jurica). Los SD i los trener su elementarna nepogoda sami po sebi, ne treba dalje.

    Rijeku je Miskovic pretvorio u import-export poduzece kojem je sportski uspjeh u drugom planu, barem je takav dojam. Vise se prica koga ce se gdje za koliko prodat nego o "Europi" koja ti potencijalno donese novac koji zaradis od transfera. Otkaz Sopicu je smijesan i nelogican, tu ih je bome isto opalila karma. Miskovic u medijima za otkaz okrivio "sportsku struku" Rijeke - zalizani klaun.

    Osijek se pretvorio u cirkus Colorado. Iako im se put do KL skroz otvorio oni prodaju najboljeg napadaca i najboljeg obrambenog igraca (Duartea za kikiriki) koji bi im (poprilicno sam siguran) donijeli plasman u KL. Mislim kaj rec...

    Kao sto svaki mafijas moze uspjesno vodit kafic i nocni klub tako ocito i svaki debil moze vodit nogometni klub (potreban samo pocetni kapital). Onda ocito dolazi do mimoilazenja izmedu navijaca i vlasika koja je definicija rijeci "uspjesno". Navijacima je rezultat u prvom planu, a vlasnicima + u bilanci.

    Price su ovdje lijepe i uspjesne dok su u granicama Lijepe nase a kad dode "Europa" onda sav amaterizam dode na naplatu. Mislim, HNL je savrsena liga, zna se da ce Dinamo bit prvak a opet se zna da ce Hajduk, Osijek i Rijeka zavrsit u europskim kvalifikacijama. Savrsen ambijent za low risk low reward poslovnu politiku, a za tu politiku ti i nije nuzna svjetska pamet.
  • vjeko1701
    8k
    Zanimljiv kontrast stariji vs mlađi
  • Ludovic IX
    7.2k
    naše rezerve pa čak i rezerve hajduka su medju boljim igračima slovenske lige. Menalo je njima tamo ko ronaldo.. ali će njima ovaj Španjolac usadit ideju da je timska igra ta koja vodi dalje. Sopic i sad djalovic imaju taktiku - netko će već iskočit i zabiti gol. Od gorice kadu su dobili 2 penala pa do nas lani nisu igrali ništa već dobivali na silu. A od onda su još manje radili i dobili što su dobili.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    sve ok, ali Sopic ne bi ispao od Olimpije, nema šanse
  • Izet Hajrović
    2k
    slažem se, dodao bih da u trenutku otkaza Sopiću imaš slobodnog Krznara koji jako dobro poznaje tu Olimpiju i, vjerovali ili ne, ima iskustva u vođenju klubova s mjesta prvog trenera za razliku od Đalovića.
  • Jurki
    11.7k
    Hnl uhljebi, neznalice i neradnici

    Odlican tekst kojim su istaknuti svi problemi nase napacene lige.

    Ako bu bar malo pameti, ovi debakli u Europi se mogu okrenuti i na dobro.. ali poznavajuci kak i na koji nacin se vode nasi klubovi.. jako tesko.
    Imamo 3 primjera..
    1. domaci vlasnik koji zna prodati igraca, ali nema rezultatskog imperativa i sprovodi samovolju ne vodeci se nekim nogometnim pravilima.
    2. sekta koja gleda vlastite interese, nesposobni dopeljati bar 1 covjeka koji kuzi neki k u nogometu... cijepljeni od odgovornosti.
    3. strani vlasnik koji pere lovu prek kluba, gdje valjda nikome nije jasno.. kam uopce goni.

    3 vrste vlasnistva.. 3 propala modela.. more se zakljuciti da nije problem model vlasnistva.. vec bahatost i komfor..
    prvi nemremo biti jer je Dinamo space shuttle.
    A ak nas ugrozi tam neki bezvezni Varazdin, Istra ili Loksa.. dobro staro kmecanje uvek da rezultata. Udri po sucima.. pa nas malo poguraju, konkurenta negde "slucajno" zakinu.. i eto nam jos jedne prilike za propisno sramocenje po Europi.
  • hardek
    2.8k
    Varaždin je ubio tovare na Poljudu u prvom poluvremenu, nažalost u drugom su totalno nestali s terena. Ukoliko mogu igrati cijelu utakmicu na toj razini, tu bi već bilo materijala za neku dobru poziciju.

    Tram je za vikend odustao od čovjek na čovjek presinga, iako vjerujem da će se vratit na to kada budu igrali doma protiv manjih ekipa. Istra ima i solidan roster, rekao bi da im fali desni stoper jer je Iovu meni teška katastrofa. Koski i Marešić su dobri, također imaju jako motoričnu ekipu, puno fizički močnih wing backova i napadača. Nadao sam se i da će mali Maurić dobiti neku veću ulogu ovu sezone u veznom redu ali za sada na kapaljku.
  • Kepec
    5.4k
    Svi to ovdje sve već znate, ali eto da vas se još malo podsjeti jer će trebati za koji tjedan.

    Za par tjedana Dinamu kreću utakmice koje su nemjreljive s utakmicama hnl-a. Kao svaki navijač vjerujem u pobjedu u svih 8 utakmica, no naravno da su veće šanse da ja zaigram špicu s Kulenovićem nego da se to ostvari. Nema više bezveznih momčadi i protiv svake će biti kaos, s nekima će se moći odigrati normalnije, a s nekima ćemo se ipak malo namučiti.

    Nogomet je nepredvidljiv, možda od Celtica dobijemo 5 komada, ali zato s Milanom izvučemo x i pobjedimo u Salzburgu. Sve ćemo saznati nakon 90 minuta.
    Razlog zašto pišem u ovu temu je jer će se (nedaj Bože) u slučaju poraza i "debakla" Dinama u Ligi prvaka protiv najjačih ekipa Europe, a i svijeta početi pisati na sve strane.

    U tom trenutku se ne treba uopće previše nervirati s naslovima i napisima. Treba samo uzeti moćnu Azerbajdžansku Ziru i staviti je na stol. Ziru koja je ispala od još moćnije ciparske Omonie sa 6:0.
    Na stol se stavlja i prejaka 6. momčad slovačke lige Ružomberok koja je nakon prolaza jednog hrvatskog klubića svoj put imala prekinut od strane jake Armenske Noahe.
    Last but not least, Elfsborg koji ajde nećemo vaditi, ozbiljna su momčad, no ajme meni nije mi dobro od zmajčeka će sigurno predvoditi ovogodišnju veliku trojku.
    Ovo sve je samo sezona 24/25. Ne treba ići u bližu ili dalju povijest, jer bi njihovim neuspjesima bilo ravno tome da krenem o Dinamovim uspjesima, s obzirom da Dinamo ima pobjeda protiv ozbiljnih ekipa koliko oni imaju poraza od neozbiljnih.

    Naravno da ne priželjkujem sramoćenja protiv Bayerna ili Milana, naravno da vjerujem u pobjedu, naravno smo podrška igračima prije, za vrijeme i nakon svake tekme, završila ona s 5 golova u našoj ili protivničkoj mreži. Pišem čisto da vam bude podsjetnik u slučaju nužde i da ne ulazite u bespotrebne rasprave s bilo kim jer mi smo svoju Ligu prvaka izborili sami, izbacivši Qarabag s 5:0 koji bi hnl-om prošao kao Bočkaj kroz bengu i sada nas je nagradilo utakmicama u kojima se bori, pobjeđuje, ali i uživa, a ostali nam samo mogu lizat jajca jer iznad toga nam ne mogu doći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.