• hardek
    2.8k
    Ogroman posao napravljen u Bakuu ali ne smije se zanemariti ova tekma. Zadnja prije reprezentativne pauze, uz Poljud najteže gostovanje u HNL-u. Pobjeda bi bila šlag na tortu, a ni x nebi bio smak svijeta.

    Totalna koncentracija za tu još jednu utakmicu pa zasluženi odmor.

    Nažalost ako se ne varam Mmae ako dobije žuti ne igra protiv tovara. Šteta za onaj žuti protiv Gorice iako je s pravom poludio na suca
  • DrawTube
    4.7k
    Ide li po sedmi put smjenjivanje Jakira ?

    Zasad fjumani na 0/6 a Jakir od 3 tekme na 6000 luđaka areni ima 2 pobjede i x

    Smrdi mi na 0/7
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Nadam se da ce RPG igrati ili da ce Rile biti spreman, ako nijedan ne mogne onda 352.

    Obavezno reci Mmaeeu da pazi na zuti, Duje bi mogao za neku glupost ga izbaciti iz derbija.
  • blubach
    230
    Ne sjećam se veće psihološke razlike tako brzo nakon ovako bitnih utakmica.
    Dinamo izborio LP protiv izuzetno teškog protivnika ukupnom pobjedom od 5-0 i debakla Rijeke za ulaz u Europu protiv slovenaca od 5 (ili možda više?) razlike.
    A derbi za 3 dana.
  • dzis
    807
    Sve nam se otvara…
  • prefontaine
    315
    Jakire, maksimalno ozbiljno pripremi momke za ovo, znam da i ti sam imaš motiva, a imamo ga i mi! Napunit ih što više i onda mirno dočekati stanku. Jadni mi ako su nam ovo konkurenti
  • tp1997
    262
    Treba ozbiljno ovu utakmicu shvatiti.

    Rijeci ostaje jedino HNL, a ako dobiju, odlaze na stanku kao prvi. Favoriti smo, ali minimum nonšalancije.
  • ibro1986
    150
    a moja želja je da to u nedjelju izgleda ovako(naravno ako svi budu zdravi):
    Nevistić - RPG, Bernauer(ili ristovski ako bude spreman), Mmaee, Ogiwara - Sučić, Mišić - Cordoba, Baturina, Pjaca - Kule

    po meni kuleta probat u ovakvoj ozbiljnijoj utakmici bez petka, pa da vidimo kako ide.
  • rioda
    4.8k

    Misliš da Petković neće igrati nakon što je protiv Qarabaga izašao u 66. minuti?
  • ibro1986
    150
    napisao sam da je to moja želja, nisam trener da odlučujem :blush:
  • Daliban
    1.6k
    Samo jako. Napast od prve bez ikakvih alibija, bez Ivanovića ionako moramo manje brinuti o dubini. Fruk je u kriminalnoj formi od početka sezone, obrana pliva.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Nevistic - RPG, KTC, Mmaee, Ogi - Misic, Sucic - Cordoba, Baturina, Pjaca - Petkovic

    Ako Rile moze onda on desno, a RPG lijevo. Moze i Hoxha lijevo, a Pjaca desno pa Cordoba ulazi s klupe. U svakpm slucaju ne zelim 352 pogotovo ako im odu i Ivanovic i Pasalic sto je vrlo vjerojatno.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Nakon onog euro debakla Riječana jučer, treba ih sada zakucati i u HNLu.
    Naravno, bez stava lako ćemo, ne sumnjam da će Jakir to vrhunski pripremiti.
    Ovo nam je prilika da povećamo prednost na tablici i odemo mirno na reprezentativnu stanku.

    Priželjkujem sljedeći sastav
    Neva
    RPG, KTC, Mmaee, Ogi
    Miško, Sučko
    Pjaca, Bati, Hoxha
    Petko
  • Infinity
    16.3k
    Nakon onog euro debakla Riječana jučer, treba ih sada zakucati i u HNLu.Nemrem igra Dinamo

    Jucer kako su ih ovi punili tako sam ja bio u sve vecem iscekovanju nedjelje. Mislim da im je psiha dotakla tesko dno. Mi smo usli u LP uvjerljivim pobjedama nad ekipom s kojom su nam neki prognozirali mucenje. I ne samo to, nakon nedjelje slijedi 'odmor'. Nasi bi 'za kraj' mogli da lete u dobrom raspolozenju i ne bih se iznenadio da ponovimo Rujevicu s kraja 2022.

    Tri boda ce se pisati i ako bude 0-1, bit cu i zadovoljan, jer je ovo vec sad veliki tjedan, ali ovako unaprijed definitivno ocekujem neko razvaljivanje.

    Nasa konkurencija se bruka protiv europskih anonimusa, red je da ih mi kao pravi europski klub svakog vikenda podsjetimo zasto smo mi gore, a oni dolje.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Nasi bi 'za kraj' mogli da lete u dobrom raspolozenju i ne bih se iznenadio da ponovimo Rujevicu s kraja 2022.

    Tri boda ce se pisati i ako bude 0-1, bit cu i zadovoljan, jer je ovo vec sad veliki tjedan, ali ovako unaprijed definitivno ocekujem neko razvaljivanje.
    Infinity

    Slažem se kolega, također očekujem da im damo porciju za vikend. Ne sjećam se kada smo na Rujevici zabili manje od dva gola, a uz ovih 2:7 kaj si spomenuo, meni je u sjećanju i onih 1:5 iz sezone 20/21

    Ponovilo se! :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.