• jedan u nizu
    8.2k
    Pa pogledaj samo kakvi su bili komentari na prvokup za godisnjake.jakov1

    predlazem preskakanje fejsbuk komentara na svim temama, ukljucujuci i dinamo.
    Internet je jedna od najboljih i najvecih stvari koje je covjek napravio, a ujedno je i donio dosta toga loseg i najgoreg od drustva na vidjelo.

    Nekada, rijetko, znaju biti dobar pokazatelj necega, ali najcesce cesnaletiti na negativne komentare, u bilo kojoj temi. Dok ljudi koji imaju pozitivan stav o necemu, ili se razumiju u bit stvari, obicno nece ostavljati komentare na fejsu.
  • Captain America
    17.6k
    Ne znam, imali smo Juve, Bayern, Arsenal, PSG pa nije bilo puno jer nije bilo ovog zanosa kao danas. Mislim da su bilo kakve podjele i elitizam los pristup.jakov1

    Usporedivo je tadašnje vrijeme i današnje u kontekstu Dinama i navijača.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kako li je lijepo sada biti vlasnik godisnje ulaznice :D
    Nadam se da cu uspjeti sva 4 (Šili vise khm khm) gostovanja ove godine odraditi.
    Godisnjeg se ostavilo, ova 3 su blizu pa nece biti tako financijski skupo, jedino london treba malo viseiskesirati, ali jbg, jest ce se pastete i haringe iz konzerve ove zime i jeseni :lol:
  • ksapi
    2.8k
    Ovim tempom od zadnjih dana (56 u zadnjih 5h) rusimo rekord do kraja kolovoza :cool:
    Ako udjemo u LP gotovo sam siguran da ce rekord pasti
    ksapi

    Ovo sam napisao prije 2 mjeseca. U preostala tri dana kolovoza bi vjerojatno i prebacili rekord da klub zaposli još jedno 20 cura da danonoćno utipkavaju nove članove :cool:
    Svakako pada to kroz tjedan dana, nezamislivo.

    Od sinoć do sad 600 novih članova. Do ponoći će vjerojatno biti i 700-800.
  • IvanIvan
    4
    Bok,pitanje prije malo vise od mjesec dana sam uclanio starce i brata malog i sad prije tjedan dana su stigle samo dvije clanske od brata i mame al od staroga ne! Dali bi trebao negdje slati nesto da nije neka greska ili ce to jos naknadno doci?
  • deda
    32.5k
    Pričekaj dan dva još. Ako ne dođe javi se na:
  • mlinchica
    1.8k
    prije malo vise od mjesec dana sam uclanio starce i brata malogIvanIvan

    Ovo su najljepše priče koje se trenutno pišu.
    Cijela obitelj je učlanjena.. zamisli kakav je to ponos sada, baš onak zagrije :heart:

    Prenosite ovakve priče dalje, da nam je što više članova, a ne dijeljenja i prozivanja.
  • deda
    32.5k
    39.346 u 22.00 - 204 nova od 17.40
  • Boycie
    1.1k
    Ide to na 42k u narednih tjedan dana...
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Pozdrav, ako bi mi netko znao pomoći…Na GNK Dinamo aplikaciji mi ne želi prenjet člansku, kaže podaci se ne podudraju.
  • deda
    32.5k
    Moraš provjerit u klubu da slučajno nema razmimoilaženja unesenih podataka.
  • jedan u nizu
    8.2k
    38 703. 28.8.2024. u 23.43.

    Bit ce zanimljivo pratit brojku ovih dana.
    NitkoBitan

    39 399 29.8.2024 u 23:49h

    U zadnjih 24 sata 696 novih članova
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ovim tempom cemo do prve utakmice doci do brojke od 45-50 tisuca bez problema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.